P

Yüzbaşı
20 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 9 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://imgim.com/image/8807incif1914545.png

bunu nasıl çözebilirim yardım pls
performansını eksilerini ve artılarını merak ediyorum.
Telefonumun modeli xperia z1 galerisinden hiç memnun değilim whatsapp ve diğer uygulamalardan gelen fotoğraflarla kendi çektiğim fotoğrafları aynı yerde gösterdiği için karmaşası rahatsız ediyor.
Bu anlamda fotoğrafları düzgün şekilde tasnifleyebilen galeri uygulaması bilenlerden yazarlarsa sevinirim :)
Arkadaşlar benim lenovo Z710 pc ye bi Wireless adaptör aldım fakat kullanmaya başladığımda çakışmaya başladılar hariciyi sürekli devreden çıkarıyor çözümü bilen var mı
abiler sorunum şu kayıtlardan 1 hafta sonra zorunlu bilgilendirme toplantısı vamış elazığda memlekete uzak olduğu için git gel yapmak istemiyorum muhtemelen gittiğimde orada kalacam kyk çıkmazsa yurt veya alternatif barınma imkanları nelerdir
Toshiba external harici disk kullanıyorum normalde beyaz yanan ışığı iki gündür mavi yanıyor bilen varsa ne olduğunu açıkayabilir mi
Başlıktada belirttiğim gibi bu sene yazılım mühendisliğine başlayacağım pc konusunda kararsız kaldım aklımda bir tek z510 var dengi veya daha ucuzu önerilerinizi bekliyorum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 282
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 1.705 (Bu ay: 56)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 417 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.