Onbaşı
15 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 10 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Şu sıralarda herkeste görülen kronik sorun 1 aydır telefonumda devam etmekte.Wifi açılıyor gibi oluyor fakat açılmıyor.Wifi entegresinde sorun olduğunu söylüyorlar ancak garantisi olmuyor.Anakart değişimi de pahalı wifi entegresi anteni değiştirerek sorununu çözebilen var mı?

Forumda?lar bu sakızı/şekeri tam olarak her neyse nereden bulabilirim ilk defa görüyorum dağdan mı indin felan demeyin
2 saat önce içtim öğlende mesir macunu yemiştim öğlen 1 de uyandım sabah kalkmam gerekiyor ama uykum gelmiyor
20 yaşındayım üniversite 1. Sınıf geçen yıl yatay geçişle okul değişikliği yaptım.E devlette askerlik tecilim 2023 sonuna kadar gözüküyordu ancak Ekim ayından beri 04/02/2017 son yoklamaya tabi olduğumu yazıyor.Gecen haftalarda şubeye gittim ancak işlemimi yarım bıraktırdilar okulun yapacağını söylediler okulla da konuştum biz gerekli belgeleri yolladık tecil ettirdik herkesi dedi ama benim tecilim gözükmüyor sistemde de aynı şekilde 04/02/2017 gözüküyormuş. Şubedeki memurda bana 10 Ocak gibi bir tarih verdi bu tarihe kadar olursa olur dedi. Şimdi okuduğum halde durduk yere kaçak olmayayım benim ne yapmam gerekiyor?
Bir yerden geldi de ne olduğunu çözemedim ucu usb girişide değil Samsung lg gibi telefonların şarj girişine uyuyor ucundaki kablo ucu ancak üstünde sayılar olan ve normal usb den küçük bir girişi var bilenler bir el atarsa

Yaklaşık bir haftadır youtube ve play store açamıyorum girdiğimde bağlantınızi tekrar deneyin girmeyi deneyin diyor youtube verileri sıfırlayıp denedim bu seferde oturum açamıyorum ağ bağlantısını kontrol edin diyor kullandığım sürüm 4.4.2 cihaz aldığım günden(2 yıldır) beri root lu bununla ilgisi olabilir mi? Ayrıca mobil veri ve Wifi ile deniyorum ikisinde de aynı sorun var.
Android telefonumda yer kalmadı dosya yöneticisinde .dumpster diye bir klasör gördüm 11gb den fazla yer kaplıyor.Bunu silmeyi düşünüyorum en azından bir bölümünü birkaç dosya sildim yedekleri var tabi herhangi bir şey değişmedi acaba bu klasör sistem geri yükleme için mi kullanılıyor.Bulunduğu konumda storage/emulated/0/.dumsper adında telefonum lg g2.
Ümraniye tarafındayım yakın çevreside olur bildiğiniz güzel bir salon var mı
adamlar dolandırıcı mı değil mi anlayamadım bile fatura dan mesaj geliyor bana kendi ismim yazıyor bir de ..... adınıza tanımlı 2550 tl değerindeki s6 yı 3 iş gününde alın yoksa iade olacaktır diyor iletişim için bir 850 li numara ile iletişime geçin demiş nasıl ulaşıyorlar anlamak güç
Umraniyede bu ne lan böyle yarım saat elektrik yok iki dk geliyor sonra yine yarım saat yok yapacak bir şey yok zaman hiç geçmiyor yatasım yok ne yapacağım
Hakkında
Forum İmzası:

ÜŞÜYORUZ REYİZ
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 209
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 15.588 (Bu ay: 177)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 39 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.