Binbaşı
09 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
internet sizdede yavaş mı bu gün? 100mbit internetim var ama 350kbps alıyorum...
Herhangi bir konuda sayfa değiştirir, veya en son mesaja gelirsem, fotoğraftaki hatayı veriyor, ve konudan çıkmadan hemen önce gösteriyor.
CPU: I7-6700K
Anakart: MSI Z170-A Pro
RAM: HyperX Fury 2666 Mhz 8*2
PSU: EVGA Supernova 650W G2
GPU GTX 1080
Ek: 850 EVO 250GB(Ek çünkü zaten 120gb ssd ile 1tb hdd var bunu oyunları atmak için ek alıyorum)
Kasa: NZXT H440
CPU Soğutucusu: Lepa Aquachanger 120
Arkadaşlar CM HAF 912 Advanced'e Corsair H100i gelir mi? Üst tarafına 2 120mm fan gelir diyor ama emin olamadım.
Gelin burada 1 tlye döner+ayran yiyin yarına ölüsünüz temiz

Arkadaşlar en son Elaine tanrı olmuştu, ancak 2016 serisi başlayınca Yahweh'in öldüğü söyleniyor, ya kafaları iyi yada geri gelmiş. Bunların arasını anlatan bir çizgi roman var mı yoksa hiç bir açıklama olmadan mı başlattılar böyle?
Bu gün okulda çocuk geldi itti beni, aldım duvara attım bunu, "bir daha yaparsan s...rm" dedim. Sonra bana isim taktı bu aldım bunu ağzıyla burnunu yer değiştirdim, ağlıyor bu kafasına yumruk atıyor suratı kıpkırmızı, bu çıktı gitti bende koridorda dolaşırken geldi tekme attı, daha kötü yapacaktım ama arkadaşlar tuttu.
kim alır?
not:kangal her türlü alır
Kuralları lütfen okuyun
Arkadaşlar Speecy'de böyle çıktı, acaba ayarlar falan mı yanlış? Yanlış ise nasıl düzeltebilirim
(Quad- 4x2-2x2)
Hakkında
Forum İmzası:

Do you think I am a hypocrite? Well, you should. I wouldn't disagree with you. The road to power is paved by hypocrisy, and casuelties. Never regret.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.700
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 52.485 (Bu ay: 237)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.255 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.