Çavuş
05 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri
firsat-dunyasi.com

Arkadaşlar ayakkabı alacağım fiyatları uygun görünüyor ama siteyi ilk defa görüyorum kapıda odeme seçeneği de var sizce alınır mi
http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-z5070-59432063-15-6-i5-4210u-8g-1tb-8g-207442676

%10 indirimle 1620TL ye geliyor sizce alınır mi bu fiyata daha iyi bir tavsiyesiz var mı.
Arkadaşlar acil yardımcı olabilir misiniz ikisinden birini alacağımda
Arkadaslar ben simdi memleketimdeyim antalya da kyk yurdundayim ikametgahimi antalyaya tasimayi bulundugum sehirdeki nufus dairesinde yapabilir miyim
Merhaba arkadaşlar kuzenim sınavsız geçişle ek yerleştirmelerde tercih yapacak. Size sorum sınavsız geçiş kontejanında geçen tercihlerdeki özel koşulları sağlaması gerekir mi? Örneğin ösys öncelik koşulları tutuyor ama obp puanı taban puanın altında tercih verip yerleşme şansı var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar gittigidiyorda bu ürünü gördüm fiyat olarak iyi ama tehşir olması ve markasının hp olmasından dolayı kuşkularım var sizce alınır mı?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-j1s73ea-15-p017st-i5-4210u-8g-750g-2gb-gt840m-181064840
İkinci el iphone 5s 16gb buldum 20 ay garantisi var temiz 1250tl dedi sizce değer mi. android de iyi bir telefon bulamadım xperia aqua m4 almayı düşündüm. O da çok iyi gelmedi. tlf öneriniz varsa söyleyebilir misiniz.
Arkadaşlar ben Ankara da bir universitede okuyordum ilk sene hazirligi gecemeyince okulu biraktim ama ogrenim kredisini almaya devam ettim ve bu yil yeni bir universite kazandim bugun kyk yi aradim iki sene ust uste basarisiz oldugun icin kesilecek dediler ben iki sene daha verirler diye dusundum ama oyle degilmis yapabilecegim birsey var mi ya da simdiki borcumu yatirip yeniden basvurabilir miyim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 215
İkinci El Bölümü Mesajları: 34
Konularının görüntülenme sayısı: 5.356 (Bu ay: 195)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 28 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.