Yüzbaşı
28 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 67 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bfa map bölgelerinde uçmak için legion achivleride tamamlanmış olması gerekiyor mu yani yeni başlayan birisi legionu falan atlayıp direk bfada uçma geldiğinde uçabilecek mi achivleri yaparsa.
bu kampanyayı kullanan var mı faturaları falan nasıl geliyor ilk 3 ay ne ödüyoruz daha sonra nasıl teşekkürler.
https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti/3-ay-ucretsiz-tv-kampanyasi?source=CMS&place=campaigns_category#detaylibilgi
Arkadaşlar her hangi bir kitabı sesli şekilde paylaşmak tümüyle telife girer mi bunun hakkında pek bir şey bulamadım yeride burası mı bilmiyorum ama her hangi bir fikri olan var mı
https://www.youtube.com/watch?v=8DiXz0tFtbc

arkadaşlar bu yüce divana gitmesin diyen 262 millet vekili de bu işten pay almışmıdır sizce :)
Arkadaşlar sizce zarraf davasını ertelemekle 20 25 milyar dolar para cezasını da düşünürsek abd ne istiyor pyd ile yani özerk devlet kurmak vs bu tarz bişi olabilir mi ben ertelemenin tamamen santajdan dolayı olduğunu gelen açıklamaların tamamen palavra olduğu kanaatindeyim (twitter için) birde şöyle bir şey var restine rest çekilirse türkiyenin durumu ne olur sizce.
Dış borçlar için beyler diğerini beğenmiyorsunuz da buna ne diyeceksiniz

konu ironidir
arkadaşlar araç fiat palio 1.3 multi jet direksiyon hidroliğinde azalma oldu aracta kacak görünmüyor yağ vs ama 2 ay önce dibine gelen hidrolik yağını max seviyeye çıkardım 2 ay içinde yarısına kadar boşalmış gene şimdi gene bi takviye yaptım sizce neden olabilir bu sorun teşekkürler.

edit: Direksiyondan ses geliyor bittiği zaman bir uğultu geliyor arabanın içine doğru sağ sol kırdığımda yağı koyunca geciyor tabi
13 Eyl 2012 Perşembe üyelik acılıs tarihi

hesapta 198 tl nakit onaylanmış para bulunmakta ( hiç ödeme alınmadı. )

hiç ceza ban yememiş teklifleri özelden yapınız.
aksam otoparka girerken 5 6 cm boyunda duvarmı diyim artık neyse sinirden taş cubuk düşünün ona arka lastiği taktım arkadaşlar güm diye bi ses sonra geçti tabi indim baktım bi cizik vs yok bir yere vurdum sandım sonra park ettikten sonra arka lastiğin sanki ön lastiğin direksiyonu sağa kırmış gibi 10 cm yada 20cm acıyla dışarı doğru döndüğünü gördüm sizce sorun ne olmuş olabilir yarin sanayiye gidicem tahmini masraf ne olur acaba
https://www.navitech.com.tr/products.asp?id=74&pid=736

aracımda bu teypten var arkadaşlar dvdden sorun yok ama usbden klip ve film yada bir görüntü görmek isteyince acamıyorum acaba kullanıp uyumluluğu cöze bilen varm ı acaba
Hakkında
Forum İmzası:

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ -
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.896
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 63.762 (Bu ay: 499)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.045 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.