Teğmen
21 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba,

2.El kategorilerinde sol menüden şehir seçildiğinde konu sıralaması bozuluyor, neye göre diziyor bilmiyorum ama son açılan konuya göre dizmiyor..

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/be/48/45/be48458e667df623f1ecd59856578f39.png&t=0&width=480&text=1
1-*Yandex arama çalışmıyor.
2-*Sayfa altındaki sayfa numaralandırması doğru çalışmıyor, örneğin 4. sayfadasınız ama aşağıda 5. sayfada gözüküyorsunuz bu sebepten refleks 6. sayfaya geçiyorsunuz.
Nedir bu saçma Yandex arama sistemi ? ekstra kazanç için kullanışsız ve çirkin bir sistem olmuş bence başarısız ve sitenin düzenini bozuyor.

Alışıldığın dışında..

Bence kaldırılmalı.
Merhaba arkadaşlar ttnetin 16 mbit'e kadar tarifesini kullanıyorum.

1 aya kadar 12mbit ile bağlanıyordum , son 1 aydır 7.7 mbit üstüne çıkmayı başarabilmiş değilim bu süre zarfında hiç bir ayar değiştirmedim standart kullandım. aradım anlatmaya çalıştım ttnet'e ilgilenmediler hat hızlarınız normal dediler açıklama yapmadılar yapamadılar.

Benim sorunumun kaynağı nedir , ttnet'e nasıl anlatabilirim acaba ?

Ulaşılabilir Hız(Kb/s): 2-3 gün önce 25mbit ti sanırım hatla ilgili birşeylerle uğraşıyorlar..
Arkadaşlar imzamda ki sistemi kullanıyorum sistemi normalde Kingston Hyperx KHX1600C9D3K2/4GX ile kullanıyordum dual 2x2 şekilde.

Ramlerin yetersiz olduğunu düşünüp CMZ8GX3M2A1866C9CORSAIR8GB (2x4GB) Vengeance 1866MHz DDR3 CL9 Ram satın aldım.

Şimdi asıl sorum 12gb 1600&1866 karışık mı kullansam daha çok verim/performans alırım ?
Yoksa sadece 8 gb 1866 Mhz corsair ramleri mi kullansam daha çok verim/performans alırım ?

Teşekkürler şimdiden..
Merhaba arakdaşlar ga990xa ana başlığına yazdım kimse dönüş yapmadı dolayısıyla buraya yazdım..

İmzamdaki sisteme ram upgrade yapmak istiyorum..

Gskill ve Corsair arasında kaldım fiyatlar genelde aynı 220-250 arası fiyata çok takılmıyorum bana tavsiyeniz nedir..

2x4GB alacağım 1600 ile 1866 arasında kaldım bu konudada yardımcı olursanız sevinirim..

Şimdiden teşekkür ediyorum..
Başlıktanda anlaşılabileceği gibi 96-99 model 5.20 Lpg li aracın yakıt tüketimini merak ediyorum.

Ayrıca aynı yaşta 5.20D kullanıp tavsiyeleri olan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum..

Mesela şu araç hoşuma gitti..
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ayvaz-auto-dan-lpg-liorjinal-cam-tavanli-bmw-5-20-ia-143825094/detay

Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler..
Merhaba arkadaslar sorunum ilginc telefonu kapatamiyorum , sarj ediyorum mesela %16 da sarja takiyorum hep %16 , kapatma tusu calismiyor , home ve kapatma tusuna basinca kapaniyor fakat hemen aciliyor ben birsey yapmadan :/ , otomatik olarak rehberi sildi goremiyorum fakat arayanlarin isimleri cikiyor..

İos 7 den sonra boyle oldu , gecen ay mesajlarim silinip donmustu telefon.
Merhaba dizüstümü babama bırakıyorum , kendime yeni dizüstü alacağım önerilerinizi bekliyorum.

Samsung-Dell-Sony-Asus-Msı

Yukarıdaki markalar dışında öneri istemiyorum..

Fiyat Max 1500 diyorum ama çok extreme özellik farkları olursa 1700 e kadar çıkabilirim..

şimdiden teşekkür ediyorum..
Merhaba , bir kaç aydır kullandığım gtx650 ti ekran kartım ile sorun yaşıyorum , sorunu algılayamadım monitördede sorun olabilir..

Gri ve koyu tonlarda dalgalanma görüyorum yani nasıl desem sanki şeritler geçiyor aşağı yukarı veya ekrana mıknatıs yaklaştırınca sapıtır ya o tarzda...

Monitörümün dvi girişi yok dvi to vga olarak bağlıyorum sorun dvi dönüştürücüsünde olabilir diye düşünüp değiştirdim fark yok ..

Ekran kartı asus gtx650ti direct cu 2 oc (oc yapmadım hiç..)
Monitör : Samsung B2230 Lcd

şimdiden teşekkür ediyorum cevaplar için..
Hakkında
Meslek: TAF - IT
Forum İmzası:
| MSI Gaming M7 Z270 | Intel I7 7700K | GSkill Trident-Z RGB 4x8GB 3000Mhz | MSI GTX 1080 SLI | Corsair CX850M | | NZXT X62 | 250 GB 970 EVO M2 | Crucial 750GB SSD | Asus MG248QR x2 | NZXT S340 Elite | Logitech G910 | Logitech G900 | Logitech G933 | Sony HT-SD35 | 13" Ibiza Cupra Stage 1 | *TAF*
Forum İkinci El İmzası:
Türk budur. Yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.MKA
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
Steam
TV
Sony
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Dell
Motosiklet
Yamaha
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 408
İkinci El Bölümü Mesajları: 127
Konularının görüntülenme sayısı: 18.245 (Bu ay: 1.434)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 59 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.