Teğmen
12 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri

arkadaşlar 2 pin giriş fan kontrolcüye gelen kısım. diğer uc molex bunu bulamıyorum resımde dıkkat ederseniz en baştakı aparat.

resimdeki aparatların tamamını bulmak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım. karaköydeki elektronıkcılerde bulunurmu acaba?
MERHABA arkadaşlar iyi paylaşımlar herkese.. xigmatek mini cool fan kontrolcumun 2 pin güç girişli diğer ucu molex olan baglantı kablolarını kaybettim. diğer fan çoğaltıcı kablosuda lazım bulacak adres veya link atarsanız sevineceğim. yalnız 2 pin giriş önemli yoksa çalısmıyor kontolcü..genelde web sitelerindekiler 3 pinli direk oranın linki verilmesin.
arkadaşlar pcı 2.0 desteklı ekran kartımı pcı x16. 1.0desteklı slota takma durumunda tam kapasitede cok büyük fark yaşarmıyım sizce. uzman kardeslerımden yardım beklıyorum acilen..anakart g41 chıpset.
http://www.grundig.com.tr/bilgisayar/masaustu-bilgisayarlar/pc-2340-a5-i3.html lınkteki PC 600 tl edermi?? 2.el 4 aylık kasayı ıstıyorum.benım tahmınımce fiyat uygun ve güzel. ya sizce arkadaslar???herkes iyi forumlar dilerim.

İşlemci: Intel® Core™ i3 İşlemci 2100 (3.10 GHZ 3MB)
İşletim Sistemi: Orijinal Windows® 7 Home Basic (64 Bit)
Bellek: 4 GB DDR-III
Sabit Disk: 500 GB
Ekran Kartı: ATI HD 5450 512MB (1GB HM)
Optik Disk: DVD Yazıcı
Kasa: Mini-ATX (300 W)
Ağ Bağdaştırıcısı: 10/100 Mbps
Kart Okuyucu: Multimedya
Bağlantı Noktaları:
6 USB 2.0 (2'si önde)
PS2 x 2
VGA Çıkışı x 1, DVI x 1
Mikrofon Girişi x 1
Kulaklık Çıkışı x 1
Ses Girişi x 1
Klavye: Türkçe Q
Mouse: Optik
Monitör: 21.5" LED Monitör
Garanti: 24 Ay
Hediye:
Microsoft Security Essentials Antivirüs Yazılımı
Grundig Hoparlör
Microsoft Office® Ev ve Öğrenci 2010 *
ASTRA 1.3 CDTİ HB Mİ -SEDANMI TUTULUYOR?????????_?. hb modelleri daha cok yollarda o açıdan merak ettim açıkcası.....
Sır Dosyası. Türk televizyon tarihinin belkide en güzel dizisiydi zamanında, x-files'a da ilham olmus olan ve nedeni anlaşılamayan bir şekilde 6. bölümde yayından kaldırılmış olan bu dizinin 4. bölümünün giriş sahnesinde çalan parçayı öğrenmek istiyorum, bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Link veriyorumhttp://www.youtube.com/watch?v=HCvCNLCkyPw
Sır Dosyası. Türk televizyon tarihinin belkide en güzel dizisiydi zamanında, x-files'a da ilham olmus olan ve nedeni anlaşılamayan bir şekilde 6. bölümde yayından kaldırılmış olan bu dizinin 4. bölümünün giriş sahnesinde çalan parçayı öğrenmek istiyorum, bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Link veriyorumhttp://www.youtube.com/watch?v=HCvCNLCkyPw
ısıtma:40w sogutma :50w DC:12V.. bunu evde kullanmak istiyorum bazı zamanlarda-haliyle dönüştürücüye ihtiyacım olacak adaptör olarak..

hangi marka-kaç amperlik adaptörü önerirsiniz arkadaslar acaba..ucuz ve uygun olmalı fiyatı..
mrb arkadaşlar herkese iyi paylaşımlar .HONDA VTEC 2001 ÖN-SAĞ VE SOL amortisörlerim komple öldüler mefta oldu.
arabamı uzun süre idare edecek-sağlam süspansiyon verecek amortisör önerilerinizi bekliyorum. monroe veyahut mayaka markaları civic için idealmidir?
mersinden veya adanadan SIFIR parça temin edecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.yada link verebilirsiniz başka şehirdende olabilir..sağlıcakla kalın..
MRB arkadaşlar herkese iyi akşamlar dilerim.. arabama ön amortisör arıyorum SAĞ VE sol olmak üzere.

sıfır ayarında çıkmada olabilir.mersinden veya adanadan sıfır fiyat verebilecek - tamirci tavsiyesinde bulunursanız sevinirim..herkese iyi paylaşımlar .
Hakkında
Forum İmzası:
...... TÜM OrdularI yönettim ama bir kadını yönetemedim....ATATÜRK..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 961
İkinci El Bölümü Mesajları: 308
Konularının görüntülenme sayısı: 96.893 (Bu ay: 147)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.