Yarbay
16 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
33 üye
Görüntülenme
Toplam: 205 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar ,

Yeni araç almayı planlıyorum . Aklımda Trend x Dizel Focus vardı fakat hiç bir şekilde Türkiye'de bulunamıyor bu araç . En erken 2021 de gelir diyor bayiler. Uzun yolda iyi gidecek şehir içinde az yakacak dizel tavsiye edebileceğiniz bir araç var mı?
1 Ekimden sonra vergi tekrar %50 den %20 ye düşmesi gerekiyor . Eğer düşerse xbox one x almayı düşünüyorum . Şu an konsol bulunmuyor teknoloji marketlerinde . Fiyatı ne kadar olur ortalama ?
Almak doğru karar olur mu ?
Herkese hayırlı akşamlar .

Araç alma arefesindeyim. 2013 Model ve üstü 1.4 / 1.5 TDCI Fiesta , 2013 ve üstü İbiza araçlarından birini almayı düşünüyorum. 1.2 TSI Sport Coupeler hoşuma gitmeye başladı . Bu araçlarda kronik hatalar mevcut mudur sizce ? Ve tavsiye eder misiniz ?

Bir de 1.2 TSI Sport Coupe Sport paket ile FR paketi arasındaki fark nedir? İnternette arastırdım fakat net bilgi öğrenemedim .

Bütçe Max 60 bin tl civarı
SanDisk Ultra 400GB 100MB/S Class 10 microSDXC Hafıza Kartı + Adaptör SDSQUAR-400G-GN6MA

125 TL Hepsiburada

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-400gb-100mb-s-class-10-microsdxc-hafiza-karti-adaptor-sdsquar-400g-gn6ma-pm-HB000009EVV4

2 tane kaptim.

2 ay icinde arac almayi planliyorum

Tercihim HB ve dizel olmasi

Baktigim araclar 2013 fiesta , polo , ibiza .

Arada sirada bu fiyatlara 80-90 bin km de fiesta dusuyor. Sizce 60 bin tl ye bu araclar tercih edilir mi ?
Mustafa Varank : Türkiye’nin 20 yıllık hayali olan, büyük bir heyecanla çalışmalarını yürüttüğümüz Türkiye Uzay Ajansı’nın kuruluş kararnamesinin iptali için CHP Anayasa Mahkemesi’ne başvurdu.

Bilime ve teknolojiye karşı olan CHP’nin bu girişimi çalışmalarımızı durduramayacak.
Bir kaç ay sonra bir araba almayı düşünüyorum . Aklımda 2011-2012 model başlıkta belirttiğim araba var fakat bu tür arabalar hor kullanıldığı için sorunların ardı ardına geleceğinden korkuyorum.
Bu tür araçları tercih eder misiniz?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
TV
LG
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Apple
İşlemci
Intel
Kombi
ECA
Modem
Airties
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 15.244
İkinci El Bölümü Mesajları: 118
Konularının görüntülenme sayısı: 731.862 (Bu ay: 6.291)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12.617 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.