Çavuş
15 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 82 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Iyi forumlar arkadaslar, yardiminiza ihtiyacim var, MSI H170 M3 anakartim var intelin cikarttigi i5-9600k alip kullanmayi dusunuyorum sorunlar sunlar bios update yapilmasi gerekiyo sanirim ayri olarak guc kaynagim yanmisti bu CPU icin takilan psu pin connector dedikleri olay 4 8 pin hangi guc kaynagi almam gerektigini bilmiyorum gtx 970 ekran karti ile kullanicagim dar bogaz olur mu anakart degistirmem sart mi bu konular hakkinda bilgisi olan arkadaslari beklerim tesekkurler.
FORUM DISINA SATILDI. avci bicagi mavi celik minimal wear 600 tl referans var ilk once havale sonra trade atilir name tag var.
silinebilir
Merhaba arkadaşlar aşşağıdaki item satılıktır 400 tl ASLA item önce verilmeyecektir denizbank hesabım var iletişime geçmek isteyen pm atabilir iyi satışlar herkese.

Karambit | Forest DDPAT (Field-Tested)float 0.31
★ Avcı Bıçağı | Katliam oluyor görevde kulllanılmış istediğim fiyat 400 tl StatTrak™ AK-47 | Frontside Misty 70 tl ye satabilirim bekliyorum.
Merhaba 7950 kullanıcısıyım daha alalı 1 gün oldu battlefield 3 girdigimde cooler master k380 kasam var sadece icinde 1 tane fan bulunuyo bide önde var ama pek yetişmiyo sogutması ortalara oyun oynarken hafif ses yapıyo ve sıcaklık en fazla 60 derece oluyo benım için problem yokta 2,3 saat hiç denemedim yarım saat 45 dakka oynama sonucu kasanın camını elledigimde sıcaklık hissediyorum ve uzun süreli oynamak istemiyorum fan hızı oyunlara girince %30 çekiyorum 60 derece 10% fan hızındayken işlemci sogutucusu ve normal 1 tane arkada fanım vardır kasanın psu yakın olmasından pek hava sirkülasyonu olmuyor fikrimce 1 tane pencerenın oraya ve altına koymayı düşünüyorum herhangi önerilere açığım.
Guitar Hero 6: Warrior Of Rock Guitar Bundle PS3 herhangi bir mağazada gören varmı ? gh6 seti yani vea sadece gitarlısı yardımcı olabilcek varsa lütfen.
Hakkında
Meslek: http://www.donanimhaber.com
Forum İmzası:
AMD RYZEN 5 3600X GTX 970 CM K380 CR LPX 3200 MHZ
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 109
İkinci El Bölümü Mesajları: 74
Konularının görüntülenme sayısı: 2.516 (Bu ay: 65)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.