B

Teğmen
06 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar uzun süredir kullandığım bir sistem var. Sapphire hd 7950 dual oc kullanıyordum malesef ekran kartım arızalandı.Beni bir süre idare edebilecek bu seviyede bir ekran kartı arayışı içindeyim. Yeni ekran kartı için 1500 tlye kadar bütçe ayırabilirim. işlemcim ile darboğaz yapmayacak sıkıntı cıkarmayacak bir kart istiyorum.

İşlemçi:AMD FX X8 8320 -Stock Fan
Anakart:GIGABYTE 990FXA-UD3 AMD AM3 990FXA
Kasa-PSU:COOLER MASTER MASTERBOX MB520 FSP HD700 Hydro 700W 80+ BRONZE
ram: GSKILL 8GB (2x4GB) Sniper DDR3 1600MHz
İyi forumlar arkadaşlar. yıllardır kullanmakta olduğum SAPPHIRE HD7950 GDDR5 3GB ekran kartım malesef artık bozuldu.Beni şimdilik idare edebilecek bir ekran kartı arayışı içindeyim. işlemcim eski olduğundan dolayı hangi ekran kartları darboğaz yapar bilmiyorum sizlerin yardımına ihtiyacım var. 2.el önerilerine de açığım.Bütçe max 1500 tl

İşlemçi:AMD FX X8 8320 -Stock Fan
Anakart:GIGABYTE 990FXA-UD3 AMD AM3 990FXA
Kasa-psu:COOLER MASTER MASTERBOX MB520 FSP HD700 Hydro 700W 80+ BRONZE
ram: GSKILL 8GB (2x4GB) Sniper DDR3 1600MHz
4500 tlye monitör dahil sistem önerisi istiyorum arkadaşlar oyunlarla çok aram yok ama yinede arada oynuyorum. ileriye doğru uprage edebilecegim bir sistem olursa sevinirim.
Herkese iyi forumlar arkadaşlar.imzamdaki sistemi yaklasik 5-6 senedir kullaniyordum artık miladını doldurdu. Yeni bir sistem toplamak istiyorum oyun odakli olucak.Son sistemi topladigimdan beri forumdan uzagım yeni çıkan parçalardan haberim yok o yüzden sizlerin öneri ve tavsiyelerinize açıgım. Monitoru de oyun odakli dusunuyorum.film dizi icin kasayi televizyona bagliyorum.
herkese iyi forumlar dostlar. başlıkta belirttigim gibi 1500tlye kadar gaming monitor arıyorum.ilk defa böyle yüksek bütçeli bir monitor alıcam o yüzden beni epeyce idare etmesini istiyorum.ekran boyutu olarak 24 inc düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
Uzun zaman önce imzamdaki sistemi buradaki tavsiyeler üzerine topladım. Son zamanlarda bilgisayar açılmamaya başladı nedeni de güç kaynağından anakarta gelen 8 pin gpu. Ucu kırıldı kabloları zarar gördü bi şekilde. Durum aşağıdaki resimlerde gözüktüğü gibi. Yeni bir psu önerisi istiyorum sizlerden. Belki o zamanlardan sonra daha iyi kullanışlı güç kaynakları çıkmıştır.

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Aşağıda bulanan sistemimin güç kaynağından anakarta güç veren 8 pin ucu kırıldı temassızlık var. Bilgisayarın power tuşuna bastığımda fanlar sönüyor lakin bilgisayar bi türlü devreye girmiyor. 5-6 sene önce topladığım bu sisteme yeni güç kaynağı önerisi istiyorum. Yardım ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

GIGABYTE 990FXA-UD3 AMD AM3+ 990FXA

SEAGATE 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk

AMD FX X8 8320

SAPPHIRE HD7950 GDDR5 3GB 384Bit

CORSAIR 400R 80PLUS 750W MidT ATX Siyah Kasa

GSKILL 8GB (2x4GB) Sniper DDR3 1600MHz
merhaba arkadaşlar yeni bir oyun kasası toplamak istiyorum. Bütçem 2500-3000 TL uzun ömürlü beni 3-5 sene rahat idare edebilicek bir sistem istiyorum
Öncelikler herkese iyi forumlar, ufaklıktan beri resim çizmeye merakım vardır.Evde canım sıkıldıkça resim çizerim fakat son zamanlarda fark ettim ki bu işte sanki biraz yetenekliyim ve bu iş üzerinde ilerlemek ve para kazanmak istiyorum.Sizce nerelere başvurabilirim? Ne tarz şeyler yapabilirim? Örnek çizimler iyi yada kötü her türlü yoruma açıktır.Çokta iddaalı değilim açıkcası.Değerli yorumlarınız içinde şimdiden teşekkürler.
İyi forumlar arkadaşlar.max 800 TL bütçem var bu fiyata uygun şehir bisikleti arıyorum.bisikletten pek fazla anlamadığım için bu konuyu açma gereksinimi duydum.yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
GIGABYTE 990FXA-UD3 AMD AM3 990FXA SEAGATE 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk AMD FX X8 8320 SAPPHIRE HD7950 GDDR5 3GB 384Bit COOLER MASTER MASTERBOX MB520 RGB FSP HD700 Hydro 700W 80+ BRONZE GSKILL 8GB (2x4GB) Sniper DDR3 1600MHz Logitech G103 Gaming Keyboard
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Operatör
vodafone
ISS
Millenicom
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
BurakN
Ses Sistemi
Logitech
İşlemci
AMD
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Sapphire
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 145
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 10.636 (Bu ay: 108)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.