Teğmen
04 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba uzun süredir SUV model araç araştırıyorum.Hemen hemen bütün markaların suv modellerine bindim ve en son

Yeni Tiguan 1.4 150PS ve Honda CRV 1.6 160ps arasında kaldım.

Neden Tiguanın 1.6 degılde 1.4 diye soracaksınız özel durumum var kesinlikle otomatık şanzıman araba olmalı ve malesef

yeni Tiguanın 1.6 otomatik vitesi yok ve sağlık raporum oldugu için 1.6motordan daha yüksek araba alamıyorum.

Benzin mi dizel mi tabiki benzinli arabanın seriliği ve gücü karşısında dizel yaklaşamaz ama dizelinde ekonomık acıdan

daha uygun olmasına karşın fiyat olarak arada 18-20bin fark var.Yıllık ortalama 10-12bin km yapan bir aileyiz bu

konudada kafamızda soru işareti var acaba Yeni Tiguan fazla yakar mı ?

Bahsettiğim aracları kullanan forumdaşlarımdan bu iki aracın artı ve eksilerini öğrenmek bir kıyaslama yapmak istiyorum.

Yeni Tiguan VW

Honda CRV
Mutlu musunuz simdi önder özenın ıstıfa etmesine he ? Huraaaa sıra fikret ormanda dimi ?
Merhaba arkadaslar ben dün asus n750jk bilgisayarı aldım.Isınma ve turbo boost hakkında bişey sorucam.Bilgisayar oyundan cıktıgı andan 5dk içinde niye sogutuyor ben oyunda sogutmasını ıstıyorum boyle bir secenegımız var mı bide ısınma testini nasıl yapacagız.Birde nvidia oyunlarda kac fps aldıgımız sitede 250 fps yazıyor lowda bende csgo lowda 160-180 arası fps alıyorum sizce normal mi ? Bide turbo boostu nasıl calıstırabılırım. tesekkürler
Selam arkadaslar mm solo oynamaktan sıkıldım artık.Double keleş rütbem var yasım 18 mic var.Benim gibi double keles veya normal keles rutbeli 18den yukarı arkadaslar aranıyor.Birlikte oyun atabılırız ts yapabılırız iyi günler.

Edit:Steam hesabim samala40
Sivok sahalara geri döndü.
En zor zamanımızda 5 kişi eksik oldugumuz zamanda olcay sahanın(müthiş sol ayaklı futbolcu) formunun yıne dusuk olması . Saydım tam tamına 17 tane top kacırdı değerlendıremedı.Bunlar besıktasın yedek futbolcusu olur anca, herkes bılıyor . Neyse bu sene durumumuz ortada zaten kalan maclarda yenilsek bile üzülmüyecegim.Cunku alıstım buna 18 seneden beri hep son dakikada gol yer mi beşiktas diye beklemekten.

- Eger besıktas aldıkları maasın % lik olarak kestiği cezadan dolayı futbolcular top oynuyorsa yazıklar olsun .
Sanırım sivas macı cok şiddetli gecicek.Hakem besıktası katledecek kan kokusu alıyorum arkadaslar konum suraya kıvrılsın
TÖRE'N OLMAZSA KARTAL OLCAN

Akşam'ın haberine göre; Kartal, Kazan'a Gökhan için 4 milyondan fazla vermeyecek. Ruslar kabul etmezse aynı para Trabzon'a teklif edilecek. Olcan'dan olumlu yanıt alan Beşiktaş, yaz aylarında takas için masaya oturacak.

Yeni sezonda Vodafone Arena'da önemli yıldızlarla boy göstermek isteyen Beşiktaş'la ilgili bir transfer bombası daha çıktı; Olcan Adın... Caner ve Selçuk İnan isimleri ile gündeme gelen Beşiktaş, Gökhan Töre de sorun yaşarsa sezon sonunda Trabzonsporlu Olcan Adın'ı almak için resmen harekete geçecek. Gayri resmi çalışmalar ise bu konuda yapılmış durumda. Siyah-Beyazlı yönetim genç ve yetenekli gençlerle kadrosunu güçlendirirken tecrübeli-yerli yıldızlar konusunda da ısrarını sürdürüyor.

KAZAN TÖRE'Yİ VERMEZSE

Plana göre aylardır Gökhan Töre için Kazan ile süren bonservis pazarlıklarında sorun çıkarsa yol haritasıda çizildi. Töre için 3 milyon euro teklif yapan Beşiktaş, bu rakamı önümüzdeki günlerde 4 milyona çıkartacak. Silahlı yaralanma olayından sonra sezon sonu muhasebesi yapılacak olan Töre için Kartal bu saatten sonra 7.5 milyon euro isteyen Kazan'a karşı ancak 4 milyon euroluk fedakarlık yapacak. Ardından ise sonucu bekleyecek.

BİLİC DE OLCAN'I İKNA ETTİ

Töre için Ruslan 4'e eğer "Hayır" derse B planı devreye sokulacak. Olcan Adın için şu ana dek alt çalışmalar da yapıldı. Olcan için nabız yoklayan Beşiktaş, başarılı futbolcudan "Başkanımızla bonservis sorununu çözerseniz ben gelirim" yanıtı alındı. Hatta Bilic, çok beğendiği Olcan ile görüşmeler yapıp Olcan'a beğenisini belirtti.

ONLAR DA OĞUZHAN'I İSTER

Önümüzdeki günlerde ise durum netleşecek. Colman ile de anlaşma zemini arayan Beşiktaş, Olcan için de İbrahim Hacıosmanoğlu'nun kapısını çalacak. Ancak Trabzon Başkanı, Olcan'ın bazı görüşmeler yaptığını duyup, "Seni göndermem, hiç aklından geçirme" diye sert bir şekilde uyarırken yaz ayında takas çalışmaları gündeme gelecek. Trabzon'un da Olcan'a teklif gelmesi halinde takasta Oğuzhan'ı isteyeceği iddia ediliyor.

Bu nedir ya ? Colman , olcan molcan bu çöpleri mi alıcaz simdi ? Yeter artık trabzonun menajerlerinden bıktık.Ben boyle bişeyi aklım bıle almıyor.22 yasındakı gokhan tore yerıne 29 yasındakı olcan adını mı alıcaz ? Bu gazetecılerde azcık mantıklı olsun yahu .
Eğer macı kazanırsak ;

1 - Kendimi ifşa edicem

2 - Fotografımı paylasıcam

Eger macı kaybedersek ;

1 - kendimi banlıcam 2 hafta

2 - Saclarımı kazıtıp fotomu tekrar yollucam

Bilic sunu dusunemedı . Sureklı aynı tip oyuncular. Formsuz olcay şahan , oguzhanın sakatlanması , atibanın heryerde tam verımı alabılcagını sanması , oyunun kılıdını cozucek mottanın yanında 1 tane oyuncu yok ve almeidayı kesip mustafa pektemegı sadece 2 mac cok iyi oynadıgı için ilk 11 e alması .
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.070
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 19.452 (Bu ay: 226)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 263 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.