N

Yüzbaşı
03 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba,

Gigabyte GA-78LMT-S2PT v4.0/v4.1 anakarta sahibim.

Bu anakarta uyumlu ekran kartı arıyorum. Yardımcı olur musunuz

Merhaba erzincan hukuka geçiş yapmayı düşünüyorum. Çan sistemi var mı. Devam zorunluluğu var mı istanbuldan sadece sınav dönemi gelmeyi düşünüyorum.
Merhaba izü hukukta okuyan varsa bana geçen senenin ders programını atabilir mi ?
Merhaba arkadaşlar özel üniversite düşünüyorum ama zorunlu ingilizce hazırlık var ve yüzde 30 dersler ingilizce sizce hazırlık okumaya değer mi medipol üniversitesi hukuk bölümü
Merhaba arkadaşlar 2 üniversiteye de sıralamam yetiyor sizce kültür hukuku mu seçmeliyim medipol hukuk mu fiyat olarak kültür 30 medipol 23490 denk gelecek medipol karşıda yol gidiş geliş 4 saat civarı. Kültür hukuk yakın 2 saat gidiş geliş
Merhaba arkadaşlar 1-A 2 Eçözebilir misiniz

Merhaba arkadaşlar sınava az bir süre kaldı tüm denemeleri çözmeye zaman yetmez denemelerimin hepsi çözümlü sizce denemelerin çözümleri izlesem fayda sağlar mı( mat denemelerini)
silinsin
Merhaba arkadaşlar tarih ve coğrafya da çok yanlışım çıkıyor. Kalan zamanda nasıl halledebilirim
merhaba arkadaşlar deneme alırken biraz fazla kaçırmışım hepsi yetişmeyecek gibi sizce hangilerini çözmeliyim.Tmyim

345 ayt 5li deneme
çözümlü 10lu ayt deneme
apotemi 15li ayt mat denemesi
karekök 20li ayt mat denemesi
345 12li ayt mat deneme
derece sonuç 12li ayt mat denemesi
frekans 5 tane ayt mat denemesi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 729
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 23.270 (Bu ay: 595)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 90 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.