Yüzbaşı
29 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba, son bir kaç gündür chrome da kırmızı belli sitelerde belli bölgelerde kırmızı ekran sorunuyla karşılaşıyorum. Sitenin ilk açılışında gelen bu kırmızı ekranlar bir kaç saniye sonra kayboluyor. Resimler içerisinde donanımhaber ekranında ki dönüyor sayfayı yüklerken dönüyor yani. Şimdi konuya resim yüklemeye çalışırken de o ekranda ki kırmızı çıkıp döndü mesela. Ben tarayıcıyı kaldırıp kurmadım, belki bunu yapsam düzelecek ama neden çıkıyor merak ettim bilen karşılaşan yardımcı olacak bir arkadaş var mı ?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/93/12/2d/93122db4167511e4c7175de6b9e455b4.jpeg&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f3/b3/d5/f3b3d56c81ffa80ad0a70ce93c055540.jpeg&t=0&width=480&text=1
Arkadaşlar merhaba,
2014 model astra j aracım için multimedya ekran düşünüyorum. Telefonumu ekrana yansıtabileceğim, araçta problem çıkarmayacak multimedya sistemi önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar selam, Seg marka tv ve samsung bluray sinema sistemi için birer wifi adaptörü önerebilir misiniz ? Normalde tv için vestel wifi dongle var biliyorum ama fiyatı yüksek. İkisinde de internet bağlantısı mevcut ama kablolu bağlanabiliyorum, kablosuz olarak bağlanabileceğim bir wifi adaptörü var mı merak ediyorum. Seg tv modeli 43SC7600. Samsung'un modeli ise Ht-j4550
İyi günler arkadaşlar.

Ben 2014 model Astra hb otomatik almayı düşünüyorum. Bundan önce yine 14 model clio vardı bende ve bir kaç sorun yaşadığım için, şimdi kullanıcı yorumlarına daha da önem veriyorum. Otomatik astra'nın herhangi bir kronik sıkıntısı var mı, ağır bakımları nelerdir, motor ve şanzıman konusunda güvenilir mi ? Mesela clio' da yağ eksiltme sıkıntısı vardı ve servise gittiğim de bu araçlarda yağ eksiltme normal demişlerdi. Astra'nın da buna benzer kronik bir sıkıntısı var mı merak ediyorum. Benzinli düşünüyorum, genel olarak bu aracı tavsiye eder misiniz ?

Yanıtlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
Kangoo, Doblo gibi camlı ticari araçlar için Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Ocak ayından itibaren her bir geçiş için 850 TL ceza kesildiğini biliyor muydunuz ? Geçişler sırasında herhangi bir uyarı veya ikaz mekanizması olmadan, vatandaşlara tebliğ edilmeden, açıklama yapılmadan böyle bir uygulama başlatılmış. Hala köprüden geçen araçlar görüyorum bilgisi olmayan bir çok araç sahibi var. Bu resmen tuzak
Arkadaşlar D-smart'tan gelmiş bu modem. Arayüzüne girdiğimde D-smart logosunu da görüyordum. TTnet kullanıyorum kurulumunu yaptığımda internet ve dsl ışığı yanıyordu ama internet yoktu. Daha sonra yazılımını güncelledim tekrar kurulum yaptım bu sefer dsl ışığı yanıp sönüyor fakat internet ışığı yanmıyordu. Kurulumda bir hata yaptığımı düşünmüyorum. Bu sorun hangi sebepten kaynaklanıyordur sizce ? yardımcı olursanız sevinirim.
Daha önce sorunsuz kullandığım dell audio programını formattan sonra düzgün bir şekilde kullanamaz oldum. Sürücüleri güncelledikten sonra Dell Audio programı geri geldi fakat bu seferde resimde de görüldüğü gibi ekolayzer ayarları açılmıyor. Daha önce oradan bas ve tiz ayarlarını yapıyordum ancak şimdi bu seçenekler çıkmıyor. Daha sonra windows mağazasından maxxaudiopro programını indirdim fakat o da resimdeki gibi hata veriyor. Bütün ayarlar pasif geliyor. Bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar yeni gelen güncellemeyi pc yüklerken mavi ekran hatası verdi ve maalesef bilgisayar yeniden başladı. Yeniden başladığında ise güncelleme ekranı kaldığı yerden devam etmeye çalışıyor ancak. "Windows yüklemeyi tamamlayamadı. Bu bilgisayar Windows yüklemek için yükleme işlemini yeniden başlatın." uyarısını veriyor Tamam dediğimde pc yeniden başlıyor ve yine aynı ekrana geliyor. f8 güvenli modu denedim açılmıyor tek açılan F12 boot options ve F2 Setup

İlk sorum bilgisayarın içindekileri kurtarabilir miyim?

İkinci sorum ön yükleme ekranına nasıl geleceğim yani cdsiz usbsiz format atma imkanım var mı?
Arkadaşlar google drive'a yedeklediğim whatsapp konuşmalarımın klasörüne hiç bir şekilde drive içinde ulaşamıyorum. Ulaşmanın bir yolu var mı ? Biraz araştırdım ama pek bir şey bulamadım.
Arkadaşlar windows 8.1 kullanıyorum Windows 10 rezerve simgesi var dün yükseltmeyi denedim olmadı resimde olan ekranda takılı kaldı. Sonra bugün windows 8.1'in tüm güncellemelerini yükledim ve tekrar denedim 5 saat önce başlattım ama indirme başlatılıyor ekranını geçmiyor.

Hakkında
İlgi Alanları: Teknoloji
Forum İmzası:
Black & White
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Sony
Mobil cihaz
xiaomi
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
TV
Sony
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Notebook
Dell
Dünyadan Futbol
Arsenal FC
İşlemci
AMD
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.101
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 7.180 (Bu ay: 380)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 526 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.