Binbaşı
23 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 110 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İstanbul'da okuyan bir öğrenciyim, motorlar hakkında biraz bilgim olsa da araba işlerinden neredeyse hiç anlamam. Bu arabayı düşünmemde başlıca üç sebep var:

1-Bu arabaya ben çocukken sahip olmamız.
2-Arabanın estetik görünümü.
3-Arabanın uygun fiyatı.

Ama aklımda pek çok soru var. Kimisi 80 sonrası parça rahat bulunduğunu söylerken, kimisi alma kullanamazsın diyor. Eğer yeterince para biriktirebilirsem hidrolik versiyonunu alacağım tabi ama hidrolik olmasa da pek problem yaratacağını sanmıyorum zira araba kullanmayı da kara direksiyon unoda öğrendim. Sizce bir başlangıç arabası olarak uygun olur mu beni 3-4 yıl götürmesini de istiyorum fazla yol yapmayacağım. Yardımcı olursanız gerçekten çok memnun olurum. Ve tabii ki her tür araba tavsiyelerinize de açığım Şimdiden çok teşekkürler.
Allahım çıldıracağım etrafı kırıp dökeceğim yeter artık. Şu oyunu nasıl oynuyorsunuz ?

Sezonlarda 1.klasmana sadece 6 mağlubiyet ile gelmiş 1.klasman kupasını ise toplamda 8 mağlubiyet alarak kaldırmış biriyim. Çok iyi oynadığımı iddia etmiyorum ama sene 2014'ten beri düzenli şekilde gerek arkadaşlarla dışarıda,gerek evde online, gerekse de orada burada yakaladığım turnuvalarda FIFA oynarım. Yani Fifa'nın türlü saçmalıklarına artık alışmış biriyim ve teknik detaylar haricinde ıncığını cıncığını bilirim. O kadar zaman oynadıktan sonra ilk defa 2 hafta önce "ulan ben neden hiç FUT oynamıyorum ?" diye düşündüm. Her şeyin başladığı nokta da burası oldu. Elimden geldiğince iyi bir kadro kurdum. Başladım "Rivals" denilen zırvalığa. Kadrom kimya açısından ve diğer açılardan pek iyi olmadığı için ve oyunu da pek ciddiye almadığım için "Sezon 5" ile başladım ve aynı gece bir sürü maç atıp "Sezon 4" e yükseldim. Buraya kadar her şey mükemmel. Sezon 4'te sürekli olarak karşıma Ronaldinholu, Ronaldolu, Bestli,Hagili vs. kadrolar geldi. Tabii pek çok çoğunu ezip geçtim ama bazılarına da kadromun gücü yetmedi. Zira adamların özel kart Ronaldo'su normalde etkili olmayacak alakasız bir özel yetenek hareketi ile benim Christiensen'imi yerlerde süründürüyor, kalelerindeki 91'lik özel kart Oblak kaleye gitmeden görüntü durdurulsa direkt gol yazılacak topları kurtarıp takımları ipten alıyor, param yetmediği için aldığım düz altın kart forvetler ters ayak ile bomboş pozisyonda topu dağlara taşlara vururken adamların forvetleri imkansız açılardan ters ayakla goller atıyor.

Yaşadığım tüm bu olaylar beni artık sinir krizlerine sevkediyor. Hatta öyle ki bu durumlar maç sırasında defalarca rahatsız eden abim ile tartışmama, odamdaki televizyonun önünden geçen anneme bağırmama, maç ortasında 5-6 defa arayıp birazdan arayacağım mesajı attıktan sonra tekrar arayıp gol yememe sebep olan sevgilime telefonu açıp küfretmeme sebep oldu. Hepsinin daha sonraları gönlünü almak ile uğraşmak ise tüm maçlardan daha zor oldu. En sonunda lanet olsun oyununuza da, size de dedim ve bu akşam 7.30 sıralarında oynamayı bıraktım. Merakım şu ki, sizler nasıl oluyor da böyle oyuncular alıyorsunuz ? Çünkü 2 hafta yatıp kalkıp oynayan, coin desteği kullanan ben bile o kadar uğraşa ancak dandik bir kadro kurabildim. Sizler nasıl oluyor da benim 1-2 yıl para biriktirsem anca alabileceğim Ronaldoları alıp bir de yanına Inzaghileri, Lukakuları koyabiliyorsunuz ? Bunun yolu yöntemi nedir ? Araştırdım ama rehberler vs. çok karışık ne olur bir yol gösterin artık.
Sizce sınav hangi seneye yakın olur ? Ben 2015 gibi hissediyorum kimisi 2010 diyor, kimisi 2016 diyor. Bence 2015 e yakın olacak.
Deneyimi olan söyleyebilir mi ? Diploma Notu 87
Merhabalar beyler acil yardımınıza ihtiyacım var. Lokman Hekim Hastanesinde yatmakta olan yakınım için çok acil B RH+ kana ihtiyacımız var. Kan verebilecekler aşağıdaki numaradan iletişime geçebilirler. Şimdiden sağolun.

05076471746
Herkes gibi hayal kurarım ben de. Fakat ufak bir farkla, ne hayalimin yakışıklı kahramanı ne kurtarılacak kişisi olurum ne de o korkunç canavar. Bir hikaye var ise ortada anlatanı olmak gider hoşuma. Çünkü bilirim ki ne kahraman olabilirim ne de kurtaranım olur. Hepiniz kadar canavar olsam da hodbinliğimden olsa gerek yakıştıramam kendime canavarlığı. Ama eğer bir bilebilir isem o hikayeyi, o hayali tüm hepsi olurum anlattığım kişiye.

Bir hikaye anlatmak isterim fakat öyle bir hikaye olmalı ki bu anlatacağım hikaye, sonu olmayan ama her an varılacak bir yolculuk gibi. Ama kendi hikayemde ne yol olmalıyım ne de yolcu, güneş olmalıyım kendi hikayemde olmadığı sürece kimsenin farketmediği sıradan şey olmalıyım. Her zaman orada duran bir şey olmalıyım. Kendim olmalıyım.

Bir kadın sevmek isterim, ama öyle alelade bir iş yapar gibi her an, yahut sigara içer gibi öyle bilinçsizce zorunluluktan değil. Gerçekten hissettiğimde üzerine düşünerek sevmeliyim. Onu sevdiğimi kendime hatırlatıp, öğretircesine değil de her seferinde onu neden sevdiğimi en baştan öğrenircesine .

Bir evim olsun isterim. Sadece içine koyduklarım değil içimden koyduklarım da olsun evin her bir köşesinde. Bir odasında dostluklarım olsun mesela, bir odada ailem, şöyle genişçe bir odada yenilgilerim olsun, bir odada zaferlerim,bir de tüm odalarında teninin kokusu sevdiğim kadının...

Uzun lafın kısası bir hayalim olsun isterim, ama öyle bugüne kadar kurduklarımdan farklı olsun. En azından bu defa gerçek olsun.
Eksideyim para çekmem lazım.Enpara karekod çalışmıyor bende hesap ekside kaldım öyle. Sizde çalışıyor mu şu anda karekod ?
sd
Sizce hangisi kariyer oynayacağım gibi düşünüyorum. Belki 2K da var diğerinde var mı bilmiyorum MyPark oynarım. Online maç falan atarım. Bir de eve gelenle gidenle oynarım. Sizce hangisi ? Yüz grafikleri önemsiz.
Abdülhamit de bizimdir Enver de. Yeri geldiğinde ikisini de tenkid etmesini de biliriz; Gök Sultan ve Yiğit Enver demesini de.
Hakkında
Forum İmzası:
"Büyük Güç Büyük Sorumsuzluk Getirir"
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Blackberry
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Fenerbahçe
Steam
Steam
TV
Samsung
Tablet
Ezcool Minipad
Notebook
Dell
Motosiklet
Kawasaki
Dünyadan Futbol
Chelsea FC
Kulaklık - Amfi
Beats Audio
Clash of Clans
Dante
Basketbol
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.600
İkinci El Bölümü Mesajları: 93
Konularının görüntülenme sayısı: 81.512 (Bu ay: 633)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 653 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.