Yüzbaşı
06 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba, bütçem belirttiğim gibi şuan için 3k Teknoloji ve elektronikten çok anlamam. Öyle deli gibi oyun oynayıp twitch yayını da yapmıyorum. Belki günde 1-2 oyun lol girdiğim oluyor. Onun dışında office adobe vb genel yetecek bi pc almam lazım. Dolardan dolayı giriş seviyesi cidden min 3k olmuş malesef. Anladığım kadarıyla şöyle bi sistem çıkardım:

İşlemci: AMD Ryzen 5 2400G Socket AM4 3.6GHz 6MB Önbellek 65W ( 1215 TL )

Anakart: ASUS PRIME B350M-A AMD B350 AM4 Ryzen™ DDR4 3200+(O.C.) MHz USB 3.1 ( 512 TL )

Ram: CORSAIR 8GB (1x8GB) Vengeance Siyah DDR4 3000MHz CL16 Single ( 385 TL ) ( Vatan a yeni gelmiş )

SSD: TOSHIBA OCZ 240GB TR200 Serisi Sata 3.0 SSD (555MB Okuma / 540MB Yazma) ( 276 TL )

Kasa: THERMALTAKE V2 350W MidT ATX SİYAH KASA ( 322 TL )

Monitör: AOC 21.5" E2270SWN TN Panel 5ms Full HD ( 471 TL )

TOPLAM : 3,181 TL

Fiyatları vatandan aldım pc yi de ordan alıcam. Kurmayı toplamayı bilmediğimden netten almak istemiyorum. 2400g nin içinde ekran kartının beni idare edeceğini düşünüyorum belki ilerde 1050ti filan alabilirim.

Sizin ekran kartlı sistem tavsiyeleriz nedir ya da bu işini görür yeterli der misiniz?

Şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar merhaba araba piyasasından pek anlamıyorum elimizde opel corsa 1.2 benzin 2004 model İKİ KAPI(TİCARİ) var. Ben 2 sene önce 16 bine almıştım ama ekspertize sokup aldım değişen ve boya yoktu yoksa bu tarz arabalar genelde max 16-17 filandı o zamanlar.
Neyse üstüne 10 bin civarı koyup 4 kapı bi hatchback araba almak istiyoruz.

Benim bildiğim 3 yaygın model var:
1. yine opel corsa
2. pejo 206,+ filan çeşitleri
3. polo-golf
artık bunlardan modeli en yeni kaç olabiliyorsa ya da bunların dışında fiyat/performans önerinileriniz tabiki

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar merhaba araba piyasasından pek anlamıyorum elimizde opel corsa 1.2 benzin 2004 model İKİ KAPI(TİCARİ) var. Ben 2 sene önce 16 bine almıştım ama ekspertize sokup aldım değişen ve boya yoktu yoksa bu tarz arabalar genelde max 16-17 filandı o zamanlar.
Neyse üstüne 10 bin civarı koyup 4 kapı bi hatchback araba almak istiyoruz.

Benim bildiğim 3 yaygın model var:
1. yine opel corsa
2. pejo 206,+ filan çeşitleri
3. polo-golf
artık bunlardan modeli en yeni kaç olabiliyorsa ya da bunların dışında fiyat/performans önerinileriniz tabiki

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar tm-3 20k sizce hangisi seçmeliyim akdeniz mi uludag hukuk mu ?

http://strawpoll.me/4804854
Samsung laptopuma recovery uyguladm fakat cok uzun sure kurulumu tamamlayamadi bende kapattim smdi tekrar bilgisayari acarken recovery kismina giriyorm ama please wait yazisinda donuyo Normal olarak baslatmaya calistigimda ise siyah ekran cikiyo ve pc acilmiyo napabilirim arkadaslar neden oluyor bu sorun
Arkadaşlar merhaba ilk arabam olucak yaş 21 opel corsa istiyoruz 2001 üstü 15 bin gibi bi paramız var ancak fiyatlar cok yüksek 4 kapılılar uçmuş ben arabadan anlamıyorum sizce şu araba fiyat performans iyimidir bana km düşük geldi temiz de duruyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-acil-nakit-ihtiyacindan-opel-corsa-1.4-comfort-coupe-171033110/detay/

önemli kısım hususi kayıtlı olması ticari ile ugrasmak istemiyorum bana 15 bine kadar tavsiye yaparsanız sevinirima ma model güzel ve yeni dursun aynı fiyata 99 kasa corsalardan almak istemiyorum bir de pejo 206 lara bakıyorum ama herkes cok masraflı olur diye ondan uzak dur dedi ne dersiniz 2 kapılı icin 16 fazla mı adam pazarlıkla 16 ya indi ?
Yokmu arkadaşlar ben eskişehirliyim svil hava işletmeciliğini kazandım tanışıp konuşalm kayıt ders seçme cart curt yardımcı olur haberleşiriz
Arkadaşlar tm-3 48 bin ygs -5 53 bin kocaeli yüksek okul oldugu icin ygs 5 den alıyor 60 binle kapamıs yalova fakülte tm-3 den alıyor 48 binle kapamış ancak bu yüksekokullara 4 yıllık olanlara 1-2 yıl icinde en geç fakülte olucak deniyor bi sıkntı olmaz heralde yüksek okul mezunu olsam bile? ben sizden şehir üniversitesi kıyaslaması istiyorum arkadaşlar öğrencilik için bilgisi olan yardımcı olrsa cok teşekkür ederim
Sizce hangisi gelir hangisini yazmalıyım öne? Eskişehir de kalmak istiyorum osmangazide de bir bölüm önererebilrisiniz arkadaşlar şimdiden sagolun

http://strawpoll.me/2084744
Arkadaşlr ciddi ciddi bu bölümü okumak istiyorum meslegin tanımı karakterime yatkın daha severek yapabilirim ancak biraz taze bi bölüm oldugu için kimsenin pek bi fikri yok belki okuyan eden sans eseri mezun bi arkadaş bilgi verir :) suanda devlette ataması 0 daha dogrusu baraj puan diye geçiyor 4 yıla ne olr örgünde fazla bi mezun verdigi de yok yılda 1000 taş catlasa ama erzurum bu sene 2500 luk acıkögretim acmıs 4 yıl tamamen esitmi olacaz yani biz anadolu da kocaeli ünivde okusak?
Hakkında
Hakkımda:
Alıntı:
Piana başı burma burma yar yar yar yar yar yarAman
Party gelince öter civicviv leylim leylim leylimAman

Maradonda buldum seni Gmlere vermem seni
Kendime kastım seni shellere sardım seni
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 795
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 136.733 (Bu ay: 274)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.