Yüzbaşı
15 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
358864 Gün Cezalı
357461 gün 18 s. 16 dk. kaldı
Gönderileri
Beyler uludağ üni 3. sınıfım ailem van da kalıyor maddi durumumuz iyi değil babam 2 aydır para gönderemiyor . Bugünde üni için kitap aldık ve hiç param kalmadı :( Arkadaşlarım saolsun 2 haftadır yardımcı oldular ama açlık çok kötü bir şey sizce ne yapmalıyım 1 haftadır ekmeği varsa tuz döküyorum yoksa yaban yiyorum şuan ekmek bile yok çok açım sizce ne yapmalıyım
Beyler nasus alın full ap kasın midde
Arkadaşlar konu ciddidir kendi cinsinizden hoslandiginizi ailenize nasıl söylerdiniz örneğin ben kızlardan hoşlanıyorum ...
Lütfen yardim edin
şuan bulunan legendler :old murk eye - emperor thaurissan - justicar trueheart - reno jackson - alexstrasza - ysera
6450 rp 3620 rp bulunur alıcılar pm atabilirir toplu kod uyguna satılır
Merhabalar ben merve :3 heathstone de ranked de 20 de kaldım deck önerisi verirmisiniz acaba :3 1 lose 1 win takılı kaldım :( 19 a ciktigim gibi düştüm :(
Evet beyler bayanlar oyunda yeniyim arkadaşim cok şanslisin dedi bana 4 legendry kartim oldu :) hangilerini dust yapayim çıkanlar leeroy jenkins - wilfred fizzlebang - emperor thaurisson - alexstrosza
50 tl istiyorum uni harç için satıyorum tel 05342907208 whatsapp tan atabilirim fotoları :)
nasıl olmuş :)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 645
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 37.768 (Bu ay: 151)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 50 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.