O

Çavuş
10 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://palmeyayinevi.com/kitabevi/hazirlik-grubu-pdf-1kd27.aspx
arkadaşlar ben inceledim çok hoşuma gitti gerçi sadece ara sınıflar var ama olsun bence 2015 için hazırlananlara iyi bir kaynak...
Evet arkadaşlar böyle bir hedefim var ve şimdiden itibaren çok değil ama düzenli bir çalışmayla yapacağım buna inanıyorum.Matematik temelim çok sağlam...ygs ve lys birlikte götüreceğim bu bence çok önemli ygsden önce lys konuları bitmiş olmalı sblerde dahil olmak üzere sonrası bol deneme bakalım ilk zaman denemesinde nasıl bir görüntü oluşturacağım...
Arkadaşlar bu konuda verebileceğiniz bir örnek var mı bir ara fen çalışayım dedim ama aslında gereksiz geliyor onun yerine lys mat ve edebiyata daha çok çaılışırım
Not:2015'te gireceğim sınava
Arkadaşlar üniversite mezunuyum her zaman içimde uhde olarak kalan odtü hayalimi gerçekleştirmek istiyorum.Hedefim odtüde mühendislik okumak makine müh. ağır basıyor.Çünkü matematik ve fiziği çok seviyorum.Bu sene ygsden 360 aldım.Önüme 2 yıl zaman koydum 2014'te ki sınavlara da gireceğim ama olması zor asıl hedefim 2015.Yardımlarınıza ihtiyacım var
NOT:Sabahtan akşama kadar bir işte çalışyorum çalışmak için geceleri uykumdan feragat ediyorum arada dinlendiğim günler oluyor bu 360 puanı bu şartlarda aldım.Bu arada obpden 39-40 gibi birşey gelecek ama yapacak bir şey yok telafi edeceğiz
Hakkında
Forum İmzası:
HAYALLERİM VE HEDEFLERİM........
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 47
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.914 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: TYT / AYT
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.