Teğmen
09 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 383 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Sadece bana mı oluyor bilmiyorum ama var böyle bi şey. Mesela 10 gb 10 tl ek paket aldım diyelim. 5 gb kullanırsam sadece 5 tl ödüyorum. Şu ana kadar denediğim tüm paketlerde durum bu şekilde. Paket alıyorum faturaya yansımıyor. Kullandıkça fatura artıyor. Sizde de böyle mi?

Anneme basit kapaklı bir telefon almak istiyorum. Satışta olanlardan sadece samsung-nokia modelleri çıktı. Ama yorumları çok kötü. Hep sıkıntılı telefonlar. Orijinal olan yok hiç. Hepsi ya kullanılmış, ya çakma, ya şarj aleti sıkıntılı ya da imei atılmış, 5-6 ay sonra patlayabilecek telefonlar.

Gigaset ve alcatel'in modellerini buldum fakat onlar da satışta yok hiç. Var mı önerisi olan?

Merhabalar,

İnternetsiz bir evde olduğum için türk telekom faturalı ek internet paketi tavsiyesi arıyorum. 30 gb gece ve 3 gb 3tl olan paketleri yükledim. Bunun gibi nispeten ucuz ve gb’ı yüksek paket önerisi varsa alabilirim. Ek internet konusunda taahhütsüz başka önerisi olan varsa da alabilirim.

Teşekkürler şimdiden

Merhaba, hepsiburadan 100 tl toplamında iki ürün aldım, birini iptal ettim. Bu şekilde kargo ücretinden kurtulabilir miyim?

Bir mesaj geldi gece 30 gb 00.00-06.00 arası 30 gb 9 tl diye. Bunun gündüz olanı da var mı? Var mıdır kullanan?

İndirim kodu: hykyillik60

Tosla ile 20 tl iade gelir. 86.8 olur.

Edit: Öğlen 11.59'a kadar geçerli.

edit2: Ücret 178 tl gözükenler; reklam engelleyiciyi kapatın ya da farklı tarayıcıdan deneyin.

blutv.com/kupon adresinden aktif edebilirsiniz kuponu. son 1 saat

Blutvyi aynı anda sadece 1 kişi izleyebiliyor.

Dört dörtlük indirimlerde.

Papa John's Büyük Boy Karışık Papa Pizzahttps://www.hepsiburada.com/papa-john-s-buyuk-boy-karisik-papa-pizza-p-HBV00000FK4XA?magaza=Papa John%27s
Instagramdan paylaştı. Kadınlar için baya sıcak fırsat. 12.00*17.00 arası geçerli.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.433
İkinci El Bölümü Mesajları: 66
Konularının görüntülenme sayısı: 23.471 (Bu ay: 1.252)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.146 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.