O

Yarbay
04 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Çok az riskli, azda olsa kazandıran böyle bir sistem var ben ilgilenen PM atabilir.

Not: Iddaa üzerine değil.
Hangi yayın evinin kitaplarını tercih etmeli? Ders bazında tavsiyeniz varsa iyi olur, fiz, kim, biy, mat, geo için. Set olarak da alınabilir, FEM'in falan var mıdır bilmiyorum?
Amazon 199$'lık fiyatıyla Çift çekirdekli 7" multi-touch ekranı ve android işletim sistemine sahip Kindle Fire modelini duyurdu.

http://www.amazon.com/gp/product/B0051VVOB2

Deadline'ın haberine göre Blade Runner'ın yeni devam filminin yönetmen ve yapımcılığını Ridley Scott yapacak. Filmin BR'ın devamını mı yoksa öncesini mi anlatacağı belli değil.

TR içi var mı bilen, ya da satmak isteyen? Memory carddan kalan profili slimde aktarmam lazım, yakında başka xbox 360'ta yok.

Transfer kit ile memory carddan slime profil aktarmada sorun olmaz sanırım?

http://www.dealextreme.com/p/usb-hard-drive-transfer-kit-for-the-xbox-360-26392

Burdan alırdım da acil lazım, 15-20 gün bekleyemem.
Herhangi bir puan türünde ilk onbine girenler fark yarattığını düşündüğünüz sınav öncesi çalışmalarınızı paylaşabilirsiniz burada. Bilinen özelliklerin dışında şeyler olması önemli, yararlı bir konu olur umarım.
Google Plus favicon'un da FAIL olmuşlar. Doğrusu bu
ya da bu
olacakken google +1'in logosu
kullanılıyor.

Bu yaz gösterime girecek iki popüler Marvel kahramanın devam filmleri Marvel Stüdyolarının başkanı Kevin Feige tarafından duyuruldu. Filmler hakkında verilen tek bilgi ise Captain America'nın günümüz zamanında geçeceği.

Ayrıca daha önceki röportajlarında belirttiği Doctor Strange, Black Widow, S.H.I.E.L.D. ve Hawkeye'ın film yapılabilecek potansiyelde olduğuna tekrar değinmiş.

Bu dört maçlık seri hakkında ki yorumlarımızı buradan paylaşalım.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş Yaptıklarım: pLayer, toksin, Razorback, digitaldelisi, erdson, ısırgan, Commandotore, enmisafir, BeyazBüyü, nevz@t, 0ZN
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 35.692
İkinci El Bölümü Mesajları: 263
Konularının görüntülenme sayısı: 2.945.786 (Bu ay: 2.961)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 56 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.