Yarbay
04 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 129 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İstanbul'da son dönemlerde hızlı bir artış zaten vardı.
2020 5.ay itibaren zirve yapmaya çalışıyorlar sanırım.
özellikle BMW araçlara dadanmış durumdalar. NBT ekran, hayalet ekran, M direksiyon vs. hiç affetmiyorlar ve cam kırıp içeri giriyorlar.
özellikle yan aynalarda artık çok çalınmakta. yeni pazar oluşturulmaya çalışılıyor. çalıp sanayiye satıyorlar.
kaskoyu deldirmemek için ve tramer gözükmesin diyede gidip tekrar aynaları bizler alıyoruz.

maalesef benim de başıma geldi ve 2 yan dikiz aynalarım da çalındı.

başka başına gelen var mı?
Bu sene, sonunda şampiyonluk kutlayacağımız sene olur inşallah.
Futbolcularımızın sakatlık yaşamadığı, taraftarlarımızın ceza almadan tam destek verdiği maçlarla dolu bir sezon olsun inşallah.

Kombine sahipleri renktaşlarımız, hangi tribün hangi blokta olduğunu söylerse, daha da sıcak bir ortam için iyi olabilir.
Ayrıca, maçlara gidemeyenler için de kombine transferlerini yapabiliriz.

Fenerium F blok.

Mercedes'in bir çok modelinde, koltukları resimde gözüktüğü gibi.
F1 koltuk diyemi geçiyor bunlar tam bilemiyorum.

ön koltukların arka kısmında file yok, malzeme koymak için alan yok. sert bir malzeme var.
o malzeme çocuklu aileler için iyi gözüküyor, ayakları değdiği zaman koltuğu kirletmiyor ve hemen silinebiliyor fakat saklama alanı yok.
bu modellerde, koltuk arkasına bir aparat, katlanır tepsi veya bardaklık gibi ürün kullanan var mıdır?
koltuk şekli itibariyle başlık ile koltuk arası bitişik. demir yok. bu yüzden ürün rahat takılıp kullanılamıyor.
bu tür koltuklar için bir malzemede bulamadım, bilen veya kullanan var mıdır?
mesala aşağıdaki gibi ürünler..

Sergio Barış Gucciardo

Daha 18 yaşında.
Bu sene 18 maçta, 12 gol-1 asist.
normalde sol kanatta görev yapıyor, 10 numara pozisyonunda da oynayabiliyor.

Geçen sezon Eljif Elmas'ı kadrosuna katan ve genç isimlere yönelen Fenerbahçe rotayı bu noktada Almanya'ya çevirdi. Sarı-Lacivertli takım, Sergio Barış Gucciardo peşine düştü.

geleceğe yatırım olur, inşallah alabiliriz.

ayrıca Türk asıllı bir genç
çok sayıda başlık açılmış ama fiyatı hakkında bilgi göremedim..
sanırım saat 12.00 gibi FENERİUM'da satışa çıkıcak..
kadıköydeyim ama feneriuma şu anda gidemiyorum..
alan kişilerin fiyatı hakkında bilgi vermesini?
ve çeşitli resimler çekmesini?

rica etsem
arkadaşlar cvp alamadım konu açmak zorunda kaldım yardım ederseniz sevinirim..

7.1 güncelledim ip5 telim, güncelledikten sonra;

1.kişilere girince sağda üstten aşağı harfler A,B,C,D,E,.... şeklinde sıralı giderken;menüde aramak için sol altta bulunan telefondan kişilere girdiğimde sağda A.C.E.F
şeklinde aralarında noktalar bulunarak birer harf atlamaktadır. bunu telefondaki kişilerden nasıl değişitirip sıralı yapabilirim?

2.ekranda sağ üstte en solda (sağa sola yönlendirmeyi kapatan) yönlendirme işaretinin hemen sağındaki ok (sanki bildirim işareti) şeklindeki işaret, 7.1 yükledikten sonra ekranda sabit kaldı. neden kaldı? nasıl kaldırabilirim?

şimdiden teşekkür ederim
forvet arkası 10 numara bir adam alsak mesela kampl daha iyi olmazmı acaba???
2-3 haftaya emenike ve webo aramıza katılacak sow ztn kadroda..
10 numara bence daha iyi transfer olur..
son hazırlık maçımız..
maç saati:20.00
yayaın: d-smart

iyi seyirler..
şu anki elimizdeki futbolcularla bence oluşturulabilecek en iyi kadro:
yanal imkansız bu 11 ile çıkmaz ama bence mutlaka denenmeli ve bu kadro işlenmeli..

volkan
gg alves egemen caner
topal
kuyt salih alper sow
emenike

sadece 4 yabancımızla bu iş olur, yedekte webo hazırda bekler..
alper ve salih ilk 11'e alıştırılmalı, sabitlenmeli.. hem teknik, hem hızlı hemde gençler..
meireles'te form düşüklüğü var. cristian idare eder ama sevmiyorum. holmen hemen satılmalı zaten.. emre'de yaşlandı formu düştü sakatlık sebebiyle..

sizin düşünceleriniz ve 11'niz nasıl?
arkadaşlar i serilerin lansmanı yapıldı..

BMW i3 ve i8 Otomobillerin Satış Fiyatı:
BMW i3 Yurt dışı satış fiyatı 35.000$ olacak
BMW i8 Yurt dışı satış fiyatı 200.000$ olacak

BMW i3 KONSEPTİ
Son olarak Cenevre Otomobil Fuarı'nda da tanıtılan BMW i3 konsepti, dört koltuğu, geniş açılan kapıları, yaklaşık 200 litrelik bagajı ve 170 HP güç üreten elektrik ünitesiyle sıfır emisyonlu mobilite sağlayan kullanışlı ve akıllı bir şehir otomobili olarak ön plana çıkıyor. İç mekanında deri, ahşap ve pamuk gibi malzemelerin kullanıldığı BMW i3 konseptinin gösterge panelinde okaliptüs ağacı, deri döşemelerinde ise kullanım ömrünü uzatan tabaklanmış zeytin yaprağı kullanımı gibi unsurlar dikkat çekiyor.

BMW i3 konseptinin alternatörü yüksek seviyede sürüş dinamikleri sağlayarak otomobil trafik ışıklarında bile kalkarken üstün bir çeviklik kazandırmaktadır. Elektrikli BMW i3 konsepti, 0'dan 60 km/sa hıza 4 saniyenin altında bir sürede ulaşırken, 0'dan 100 km/s hıza 8 saniyeden kısa bir sürede ulaşabiliyor. Yüksek tork seviyesi ise geniş bir motor devir aralığında kullanılarak homojen bir güç dağıtımı sağlar. Sürekli değişken vites ise gücü arka tekerleklere aktararak BMW i3 konsepti tork kesintisi olmadan 150 km/s hıza çıkarabiliyor.

BMW İ8 KONSEPTİ
Geçtiğimiz yıl kasım ayında İstanbul Motor Show'da da sergilenen i8, tasarruflu olduğu kadar bir o kadar da performanslı. BMW, i8 hybrid spor otomobille ilgili oldukça ilerleme kaydettiği gibi, gelişmeler aynı zamanda i8 bölümünün amiral gemisi M bölümüne de aktarılıyor.

Yeni geliştirilen iki koltuklu cabrio otomobilin ağırlığının azaltılması ile birlikte 350 HP'lik bir gücü kontrol ederek 100 kilometre en fazla 2.7 litre yakıt tüketiyor. Otomobil, arka aksa bağlı 3 silindirli 1,5 litrelik turbo şarjlı motoruyla 220 HP güç, ön aksa bağlı elektrikli motoruyla ise 130 HP olmak üzere birleşik olarak 350 HP güç üretebiliyor.

542 Nm'lik bir torka sahip olan i8 Spyder, 0-100 kilometre hızlanma süresi ise 4 saniyenin altında. Otomobilin son sürati ise 250 km/ ile sınırlandırılmış.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
notebook
Otomobil
bmw
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Sony
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.206
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 1.583.900 (Bu ay: 820)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.432 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.