Binbaşı
29 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Burada bir çok otomobil kullanıcısı var o yüzden buraya sorayım dedim.

Motosiklet kullanıcısıyım ve tutulan bi markanın tutulan bi modeline sahibim ama sadece 13 günde 7 kişi mesaj attı.Fiyat uygun olmasına rağmen hala satılmadı.

Otomobil piyasaları nasıl durgunluk açısından ?
6-6.5 saatten fazla uyuyunca genellike başım ağrıyor.Bu durumu yaşayan var mı ? Yaş 19.
Bazı yeni nesil çocuklarda fark ettiğim olay.

Cidden büyükleriyle çok terbiyesizce çekinmeden konuşuyorlar.Bizim zamanımızda abilermizle böyle konuşamazdık çekinirdik.
Ne kadar ukala çocuk gördüm son yıllarda.Aileler mi ilgilenmiyor anlamıyorum ki ?
Tatil yapıyor musunuz
Mesela hava sıcak diyelim mini etek giyen erkek gördünüz mü ?
Neden bazı kadınlar afedersiniz kalçasına kadar çekilmiş etek giyiyor ? Kendisine baktırmak için mi ? Sıcak felan diye yazmayın sonuçta kıza da sıcak erkeğe de.Erkek mini etek giyiyor mu ? Sadece bunun cevabını merak ediyorum.Sonuçta giyen istediğini giyiyor.
2 sene önce aktif olarak cs go oynuyordum.
Hilecileri not defterine kaydediyordum.Çoğu ban yiyordu 1 ay içinde.

Şimdi liste yaptım bariz aimbot olan adamlar aylardır ban yememiş.Bu valve ne yapıyor ?
Oyunda bayağı bi online sayısında düşüş var zaten.
Üni 1.sınıfta kaldım.Staj yapabilir miyim ?

Staj kaydım var bu yaz için.Sınıfta kalınca yapabiliyor muyum stajı ?
1-2 senedir fazla oynamıyordum.Son 3 ay yoğunlaştım oyuna ama yok bu ne arkadaş.
Geçen oyun 16-0 bitti birden fazla hack vardı.Aimbotu bi açtılar dakikalar içinde bitti oyun.
Yüzbinlerce ban atıyorlarmış.Peh.Hani nerede hala karınca gibi çoklar bıktım ya bıktım.
Önceden böyle değildi bu oyun.Son 6 ayda ne hale gelmiş.

Not:Az seviyede olan kısım 2006-2016 arası
Burası Tr fiyatı :https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-azkullanilmisoto-garantisi-ile-bayi-orjinal-type-r-boyasiz-566484956/detay

Burası da Almanya fiyatı :http://www.auto.de/markt/angebot/id/225/offerid/143773427/Honda-Civic-Type-R-GT?utm_source=12gebrauchtwagen.de&utm_campaign=premium_partner&utm_medium=content_integration

Burada 300 birim para öderken onlar 40 birim ödüyor geriye kalan 260 birim parayı daha fazla ödüyoruz.Düşünsenize daha fazla yoruluyoruz daha fazla eziliyoruz belki de.
Evde canım çok sıkılıyor.Takmadığım şeyler aklıma geliyor vs.

Aslında ev değil genel olarak tek başıma kalmayı sevmiyorum.Evde 2 kişi bile olsak canım sıkılmıyor.Var mı benim gibi hisseden ?
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
9513fb6e50a2ec991aa325695b8b3c46_cropped_64.gif
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.958
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 282.884 (Bu ay: 1.303)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.138 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.