Onbaşı
25 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İmam nikahına karşı değilim istiyen istediğini yapar.

-Eğer evlenecekseniz ve kızsanız korkmanıza gerek yok imam nikahı kıyıp maaş almaya devam edebilirsiniz.Eğer erkekseniz yaşınız 18 olduğu an kesiliyor.60 yaşına da gelse bu kişiler yetim aylığı almaktan geri kalmıyorlar.

-Sırf maaş almak için eşlerinden boşanıp bu aylığa başvuranlar var.

Bu bana haksız kazanç geliyor, sgk çalışan arkadaşım bu gibi şikayetlerin müfettişlere geldiğini fakat sistemden kaynaklanan açıktan dolayı elleri kolları mahkum diyor.Eğer haksızlık değilse erkekler neden 18 geldiğinde kesiliyor.

https://www.sgkrehberi.com/haber/20160/nikahsiz-cocuk-yapan-kizim-yetim-ayligi-alabilir-mi.html
https://www.yenisafak.com/yazarlar/ahmetunlu/5510-sayili-kanun-nikhsiz-yasamayi-tesvik-ediyor-2045458
Herkese Selamlar
Kuzenimin %94 kronik böbrek yetmezliği var raporu da mevcut, amcam biriktirdiğiyle araç almak istiyor bana da bir araştır dedi.Aklıma sorunsuzluk açısından Toyota Corolla ve Honda Civic geldi.Arkadaşlar ötv indirimi nasıl oluyor örneğin 100 bin tl lik araç amcama kaça patlar?
Kasım ayı 13 de, 49" Inch Arçelik tv sipariş verdim, 19 veya 20 de elime ulaştı ve 21 de arçelik servisi montaj için geldi.Kutudan paneli kırık çıktı, iade için servis tutanağı tutuldu ve media markt aradım bana iade kaydı için mail atın denildi en tuhafıma giden buydu.Ekran kırık işte kargocuya verim gitsin.

Ayın 26 sı oldu halen aynı, o gün bugündür bu işle uğraşıyorum.Antalyadan Mersine geldim onca işi gücü bıraktım.Her aradığım da horoz lojistik gelecek deniliyor, şimdi aradım aras kargo oldu.

Hepsini geçtim elle tutulur bir sonuç yok ortada, hani deseler ki gelecek salı geleceğiz amenna, bu tarihte geleceğiz oda tamam ama yok! Hiçbiri yok.Her müşteri servisini aradığım da oyalayıcı davranışlar.Onlarca defa aradım döneceğiz deyip dönmediler.Kolay iade ile göndereyim diyorum, kendi sitelerin de belirttiği gibi hayır diyip bizim yönlendirdiğimiz kargocuyu bekleyin diyorlar.Yok efendime söyleyeyim 49" olduğundan.Onlarca kötü yorum okudum dedim bu kadar olamaz harbiden oluyormuş.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 40
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 38)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.