M

Yüzbaşı
24 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
MATEMATIK kimse 2013-15 gibi efsane bi yıl beklemesin öncelikle.Bu sene limit sorularının sayısı artabilir çünkü geçen sene cok azdı.2-3 harbiden güzel soru bekliyorum o kadar.Orta seviye.Ilk 10 bin isteyenler 45 neti bulmali.

GEOMETRI Cok kolay olacak arkadaşlar 2011-12-14 yılları gibi buna o kadar eminim yani.Çalışanla çalışmayan pek ayirt edilemeyecek.

FIZIK modern fiziğin cok ağırlıkta olduğu saçma formullerin kullandirildigi yoruma dayalı bi sınav.Ygs deki fiyaskodan sonra çok ozenecekler.2 tane optik 3 dalga ışık teorisi 6 modern fizik ağırlıkta.Modern fizikteki her şeyi gözünüz kapalı bilin gerisi zaten yapiliyor.

KIMYA ORrganikte güzel 3-4 tane soru.Gerisi basit mi basit.Tıp isteyenlerin cok rahatlikla fulleyebilecegi bi branş.Sürpriz yapıp zor sormazlar.

BIYOLOJI beklenen 1 sindirim 1 solunum 2 dolaşım 1 sinir 1 bosaltim 1 endokrin 1 evrim 2 fotosentez solunum 1 nukleik asit 2 bitki 3 ekoloji.Bu sene sistem sorusu fazlalasacak gecen seneye göre.Ureme ve duyu organı sormayacaklar.

Ozet gecen seneye göre daha kolay olmasını beklediğim mat geo
Zorlasabilecek olan da fizikle biyoloji.

1 ay sonra görüşürüz bakalım tutturdum mu?

Işsizlik cok kötü :D
Daha sınavdan çıkınca 96 gün kalmış oo rahat yetişir diyordum.Şimdi bi baktım 85 gün var.Bu süreçte de dogru düzgün bir şey yapamadım.Açıklasalardi iyiydi.

Şu da bir gerçek ki LYS de herkes hak ettigi yeri bulacak:)
Deizmde tanrının yaratma görüşüne ağırlık verir sonradan mudahale etmedigini söyler ama parcada tanrinin evrenin yaratıcısı olmadigini söylüyor biraz çelişkili geldi.
http://i.hizliresim.com/0mALDV.jpg
...
...
...
...
...
...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 769
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 11.396 (Bu ay: 114)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 340 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.