Binbaşı
21 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 285 (Bu ay: 7)
Gönderileri

Filimde geçmişe geleceğe falan gidiyorlar sevgilisi kendisi çoğu oluyo oda kendisi yanlış hatırlamıyorsam tanıştığı kişiler kendisinin değişik versiyonları gibi birşeydi ismini hatırlayan varmı

Birkaç ay önce youtubede şöyle videolara denk geldim izlerken bir rahatlama oluyo sanırım kendi kendime bir fetiş geliştirdim buna chiropractic deniliyomuş öyle bilinçsizce yapılan birşey değil işin uzmanı doktorlar tarafından yapılıyo türkiyede varmıdır acaba böyle birşey

Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem topladım eve getirdim çalıştırdığımda öndeki 3 fandan 1 tanesinin çalışmadığını farkettim kablolisunu takip ettim takılı hatta anakartaki giriştemibir sıkıntı var diye yerlerini değiştirip denedim ortadaki fan gene dönmedi başka deneye biliceğim bir yöntem varmı yoksa fanmı bozuk

Bu iş bilmeyen için nekadarda zor yorucu bir işmiş tam buldum diyorsun bir seçenek daha çıkıyo karşına arkadaşlar sistem toplamaya çalışıyorum bütce 5500tl
Ryzen 5 3600, ekran kartı olarakta 1660 super OC düşünüyordum 10400 F diye bir işlemci çıktı karşıma kararsız kaldım 1660 yerine 5600xt mi alsam ne yapsam bilemedim ben pes ettim lütfen yardımcı olun bana fps ağırlıklı oyunlar için bana sistem önerebilirmisiniz
İkiside aynı marka model lakin 1 tanesi gaming versiyonu 3 fanlı tek fan için 559 TL fark vermeye değermi fps olarak 559 TL lik Bi fark varmı cidden YouTube de falan karşılaştırmasını bulamadım
Arkadaşlar merhaba gaming pc toplamayı düşünüyorum oynayıcağım oyun türleri genellikle fps ağırlıklı oyunlar gta 5 bf 1 assassin creed witcher vs... Forumdan öğrendiğim kadarıyla dar boğaz denilen bir problem olabiliyormuş. Aylardır yemeden içmeden para biriktiriyorum çocukluk hayalim oyunları kasmadan yüksek ayarda oynaya bilmek.
Bunun yanında itopyadan hazır sistemde almak geldi aklıma örneğin şunun gibi

https://www.itopya.com/km-mosso-r3-2300x-msi-gtx1650-ventus-4gb-8gb-ddr4-240gb-ssd-gaming-bilgisayar/
https://www.itopya.com/cherry-apocalypse-asus-rog-strix-gtx-1650-super-advanced-edition-4gb-amd-ryzen-5-2600-8gb-ddr4-240gb-ssd-geforce-espor-pc/

Bu kasayı almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz ve değiştirsen iyi olur dediğiniz bir parçası varmı
Konu yanlış yerdeyse adminler uçurmayın lütfen
Yıllardır forumdan uzağım ne oldu ne bitti bilmiyorum bu boşlukta hiç efsane konular csbler komik olaylar durumlar oldumu benim hatırladığım en son ki sansasyonel konu adamın biri Bi konu hakkında yardım istemişti millet trollleyince penisinin fotosunu konuya atmıştı n8 olayı deniyordu sanırım ondan sonra ortalık birbirine girdi adminler konuya gaz atıp iplerle aşağıya kayıp konuya girdiler önce konu sahibini etkisiz hale getirip konuyu uçurdular konu Dışında benim hatırladığım en sonki acayip olay buydu sonra hatırlanmaya değer bişe oldumu
Ne güzel eğleniyorduk niye kaldırdılar
Arkadaşlar merhaba köpeğimiz 3 gün önce doğum yaptı ama bitanesi çok halsiz az hareket ediyo diğer yavrular sıcak ama bu yavru diğerlerine nazaran daha soğuk veterinere vericek paramız yok öğrenciyiz ne yapmalıyız arkadaşlar bir fikir verin lütfen ölmesini istemiyorum
Hakkında
Meslek: öğrenci
Forum İmzası:
Hakkımda:
f3789d864073dbfd811b08b88127ddba3.gif
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 20.573
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 90.683 (Bu ay: 2.772)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17.663 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.