Yüzbaşı
16 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 118 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Mobil iOS da sıcak fırsatlar ve ikinci el bölümünde direk sıcak fırsatlar ve ikinci el ilanları görüyordum sonra güncellemede sıcak fırsatlar ve ikinci el bölümünde üst konular gözüküyor ve özellikle sıcak fırsatlarda fırsatlar yerine üst konular gözüküyor ve fırsatları görmem için aşağı kaydırmam gerekiyordu şimdi ki güncellemede ise ikinci el de 3-4 ilan gözükürken sıcak fırsatlar hiç gözükmüyor

Cihaz: iPhone10,6 (13.4.1)
Sürüm: 1.8.2 (768)
Mobil girişte problem yaratmayan hesabı mobil uygulama böyle bir kullanıcı kayıtlı değil diyerek tanımıyor her şeyi deniyorum ancak olmuyor.

İOS X son sürüm
Farkındamısınız bilmem ama Gökhan Gönülün oynadığı her maçta yenilgi alıyoruz. Monaco maçında zor dakikalar bizi bekliyor. Umarım 11 de sahaya sürmez doğrusu hiç sürmez Şenol Güneş umarım yanılırım diyeceğim ama gerçek bu.
Arkadaşlar aliexpress girişte e mobil doğrulama istiyor. Her şeyi yapıyorum başarılı diyor tekrar e mobil doğrulama istiyor bir türlü giriş yapmıyor hesabıma sorun nedir?
Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi uncharted 2 müzik efektini iTunes gibi mecralardan nasıl temin edebilirim? Müziğin adı ne olarak geçiyor? Teşekkürler.
Merhaba iosta ikinci el bölümünde bir kullanıcıya özel mesaj gönderiyorum akabinde gönderdim sanıyorum özel mesajlara bakıyorum. Ancak mesaj kutusuna baktığımda gönderdiğim mesajdan eser yok mecburen yeniden göndermek zorunda kalıyorum.

Düzenleme: Sayfa akışını yenilemediğim için mesajı göremiyormuşum sorun yok.

Cihaz: iPhone6,2 (10.0.2)
Sürüm: 2.0 (16695)
Merhaba mobil versiyondaki gibi bunda da olması iyi olmazmı yoksa var ben mi görmüyorum teşekkürler

Cihaz: iPhone6,2 (9.3.2)
Sürüm: 2.0 (13459)
Bu alınan transferlerden memnun olmasamda ilerde önemli maçlarda sözleşme sıkıntısı yaşanmaz değil mi? Kendi takımlarına karşı oynayamama gibi olur mu olur.
Bazı konularda sola doğru çekip konunun son mesajına gitmek istediğimde uygulamadan atıyor teşekkürler

Cihaz: iPhone6,2 (9.3.2)
Sürüm: 2.0 (13459)
Bu da ne? Yanlış oldu.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 925
İkinci El Bölümü Mesajları: 41
Konularının görüntülenme sayısı: 8.900 (Bu ay: 734)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 441 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.