Yüzbaşı
06 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba
toshıba l655 eskı bır laptopum var. dun aksam movie makerda edit yaparken movie maker dondu kaldı. ama bılgısyarda baska sıkıntı yoktu. dıger seyler calısıyordu. bende laptopu kapatmadan kenara koydum sarjı kendı bıtırıp kapansın dıye.
ama bu sabah bılgısayar acılmıyor. biostan oteye gecmıyor. dongu halınde kapanıp kapanıp acılıyor. yardım lutfenn
toshıba l655 eskı bır laptopum var. dun aksam movie makerda edit yaparken movie maker dondu kaldı. ama bılgısyarda baska sıkıntı yoktu. dıger seyler calısıyordu. bende laptopu kapatmadan kenara koydum sarjı kendı bıtırıp kapansın dıye.
ama bu aksam bılgısayar acılmıyor. biostan oteye gecmıyor. dongu halınde kapanıp kapanıp acılıyor. yardım lutfeppnnn
ama bu aksam bılgısayar acılmıyor. biostan oteye gecmıyor. dongu halınde kapanıp kapanıp acılıyor. yardım lutfeppnnn
biosta tekrar tekrar takılıyor. elımde toshıba l655 eskı bi laptop var.dun aksam movie makerda edit yaparken sadece movie maker dondu kaldı. bende laptopu kapatmadan fısten cekıp kaldırdım.kendı kendıne kapanır dıye. bu aksam acmaya calısınca bıosta kalıyor.
sızce neden boyle oldu?
Arkadaslar tosiba l655 64 bit sistemli laptop var. Cd okumuyor. Format atmak istedim .bende harddiski cikardim baska asus e2 laptop bilgisayarin harddisk yerine taktim.(cdroomu calisiyor.) 32 bit win pro kurdum. Ama toshibaya geri taktigimda bios tan ileriye girmiyor.bios hep tekrar basliyor. Ne yapmam lazim. Bi yardim soyleyiverin.
Arkadaslar bu sis fari acik gitmek normal mi?( sis yok bu arada.yagmur da yagmiyor.) koy yolunda hep.boyle gidiyorlar. Ya sis fari acik ya farin bi tanesi kisa biri uzun gibi yaniyor. Yada sahin gibi arabalarin zenon gibi farlari var.
Bu arabalar yuzunden gece araba kullanmaktan korkuyorum.
Acil yardım lazim
Telefonun batarya bağladığım yer bozuldu. Çıkmayan bataryanin takıldığı yer yani. Sanırım bende iyice bozdum ama batarya bağlantısını nasıl yaparım yardım lazim. Foto atmaya çalışıyorum.

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Samsung
Takım
Galatasaray
Notebook
Toshiba
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 423
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 13.174 (Bu ay: 315)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 61 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.