Teğmen
05 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Elimde sağlık ekonomisi ile ilgili bir kaç soru var ama ben çözemedim yardımcı olabilecek biri olursa şimdiden teşekkürler

Herkese merhaba

Biz arkadaşlarımla vodafone ile evimize başka arkadaşın internetini nakil ile aldık baglattık fakat baglatma süreci epeyce uzun sürdü.
Bağlandıktan 2 saat sonra 0850 ile baslayan bir numara aradı ve bize yasal süreyi aştıklarını bu yüzden 3ay 18₺ kalan aylar 38₺den digiturk paketi sundu superlig,ptt,premier dahil sinema belgesel kanallarından bahsetti fakat biz güvenemedik bunu duyunca kendilerinin bayi oldugundan falan bahsetti vodafone müş hizmetleri ise tam net bir şey söyleyemiyor keza digitürk müş hizmetleride arada kaldık yardım edeceklere şimdiden teşekkürler
Böyle bir wp grubu var mı hem tanışmış oluruz hem faydalı olur
Önümüzdeki ay almanyaya gitme durumum varda aklıma takılan bir kaç soru var onları sorabileciğim gurbetçi bir arkadaş var mı acep ?
Herkese merhaba

Sol testisimde 3.seviye varikosel var 2 gündür inanılmaz ağrı duyuyorum ve dün öglen saatlerinden beri sol testisim inanılmaz derecede şişti şu an acile gidiyorum nasıl bir yol izlemeliyim ?
Herkese merhaba
Oyunu bugün yeni aldım her şey iyi güzel fakat optionstan ayar yaptığım zaman apply diyorum oyun durduruldu hatası veriyor
Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim
Herkese merhaba

Kardeşim ekran kartı driverını güncelledikten sonra bios ekranına giremiyorum,ekranda kırmızı kareler çıkmaya başladı,bilgisayar kendini resetliyor,ekran kartının fanı nadir olarak dönüyor ve bu lekelerin gitmesini bekledikten sonra sag alt köşede görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti gibi bir hata veriyor.İnternette forumda aradım fakat hiç bir sonuç alamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim

Edit:Ekran kartı msi nvidia 960 gtx

Beyler selamın aleykum

Bir iş için çorluya gitmem gerekiyor arkadaşımda kalacaktım fakat sıkıntı çıktı beni evinde agarlayabilecek birisi var mı ?
Not:Masraflara ortak olunacaktır,güven verecekse sicil kaydımı atabilirim
Dip not:Böbrekler hasta satamazsınız elinizde patlar
Derincede oturuyorum merkeze uzak bir noktada su an net olarak ambulans sesleri yukseliyor 3 kere pes pese bomba sesine benzer guclu patlama sesleri geldi bir sey bilen var mi ?
Nereye satabilirim beyler
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
ISS
Superonline
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
LOL
Syndra
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.090
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 10.624 (Bu ay: 180)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 792 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.