K

Çavuş
19 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaslar yaw internetten tv izlemek istedigimde hrhangi bi kanala tikliorum ve biliosunuzki media player ile acio
ama tam conecting dio buffer dicekken ekranin tam ortasinda kocaman internet explorer bi sounla karsilasti kapatilmasi gerek yazio
bunu firefox tada actim aynisini dedi sonra ben bi video yu media player da acayim derken media player acmadi ve internet explorer bi sonla karsilsti kapatilmasi gerek yazisi geldi ve media player kapandi ya ben algilayamadim sorun nerde sislip tekrar yukledim olmadi
biyardim ederseniz cok sevinirim videolari media playerdan acmasamda olur ama internetten tv izlememe cok kotu oldu
yardiminizi bekliorum sin=mdiden sagolun
Arkadaslar telsat 5 ku uydusundan stv ve trt int kanallarini izleyebiliorum sifresiz olarak ancak kanal d atv show tv yi sifreli olrak bi firma yayinlio
bunlarin sifrelerini bulmem mumkunmu
yardimci olursaniz sevinrim sunuda solemek isterim gercekten uydu konusunda hic bir bilgim yok
simdiden tesekkur ederim
arkadaslar amerikadan turk kanallarini izlemek icin sifreye ihtiyacim war tek izleyebildigim kanllar trt int ve stv ama kanl d atv yada stari izlemek icin para vermem gerekio saat fakindan dolayi bazi firmalar turk sattan yayini alip once kaydedio ve saati gelince burda yayinlio ama bunlarin sifrelerini bulursam izlemem ,mumkunmu bu konuda biraz acemiyim yardimci olursaniz sevinirim simdiden sagolun
arkadaslr siemens sx1 de symbian varmı?
telefonu almayı dusunuyorum ama symbian yoksa almam herhalde yardımcı olursanız sevinirim forumun bu bolumundede
pek dolanamadim umarim aynı sekılde bı topic yoktur.Ayrica kullananlar memnun oldukjları yonlerı yada memnun olmadıkları
yerleri yazarlarsa cok yardımcı olur.....sımdıden tesekkurler.
Arkadaslar baska bı arkadasın topıc ını caldım amam kusura bakmasın sındı onun topıc ınde yazsam belkı dıkkatcekmıcektı cunku onun sorunu bıraz farklıydı. ama burda umarım yardımcı olursunuz.
benım sorunum sole led lı bı tv ekranı nasıl yapılıyo neler lazım ekranı baya bı buyuk dusunuyorum ve yaklasık nekadar tutar. yardım edersenız cok sevınırım
Arkadaslar bı Torrent searc Programı buldum ıstıyene gonderebılırım cok kullanıslı bısey.
msn:kor_der362@hotmail.com
Arkadaslar baslıkta yazdıgı gıbı bı motorola v500 telım var.Bunu usb modem olarak pc ye tanıttım.Ancak ınternte gıremıyom.Oncelıkle nete gırmem ıcın gereken ayarlar nedir?Ha bu arada hattım avea.
gprs ve gprs uzerınden wap arasında ne fark var?
yanı kısaca pcden nete baglanmak ıcın ne yapıcam?

NOT:Bıde cepten cektıgım fotoları pc ye nasıl atcam:)
sınıdıden sagolun..................
Arkadaslar bugun bı sky star2 uydu kartı sıparısı verıcem ama karttan sonra canak ısı noolcak cangı ayrıyetenmı alıcam?
sonra bıde boyut var 60-90-150 hangısını alıcam?
adı canagı aldım nasıl takcam yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden sagolun...........
Arkadaslar su mirc den download olayı aklıma yattı ama komutları bılmıyorum irc.irchighway.net ' e gırıyom ardan @find.........
yazıp dosyayı arattırıyom sonra dosyayı buluyom ama download yapmak ıcın gereklı olan komutu bılmıyorum onu nasıl eccez yerdım edersenın cok sevırım sındıden sagolun................................................
slm Arkadaslar Formun bu bolumunde yenıyımde uydu kartalrından fılan bahsedılen bı cok konuyu okudum ama acıkcası pek bısı anladım bu gun arkadasla konustuk bu kartlar la hem tv ızlerken nettede gırebılıyoruz ama sadece download ben 128 k adsl kullanıyorum ve eger bole bıse yapabılıyosak yanı offlıne ken cok yuksek hızlarda downlaod yapabılıyosak kucuk malıyette bu olayı nasıl gerceklestırebılırım?
bu konu hakkında bı kac soru sormak ıstıyorum yardımcı olursanız sevınırım sındıden sagolun..........
-Hangı kartı onerırsınız?
-kart alırken canak ta onunla verılıyomu?
-motorlu canakla dıgerlerı arasında nasıl bı fark var(para olarakta nekadar fark eder) ?
-hem upload hem download yapılabılıyomu?
-download'un sınırı varmı?
-Toplam nekadara mal olur?
sındıden sagolun................
Hakkında
Meslek: Ogrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 83
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 8.276 (Bu ay: 85)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.