M

Çavuş
02 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-temiz-sahibinden-bakimli-503152331/detay

Arkadaşlar merhaba ilandaki aracı arkadaşım almak istiyor ekspertize soktu aracta 1kapı sacı değişmiş 2 kapı sökülüp boyanıp takılmış, direge lokal boya yapılmış buna takıldı. Ayrıca hafif siyah duman atma varmış ejenktörler kontrol edilmesi gerekiyormuş. Bu iki sıkıntıya takıldı almaktan vazgeçti.
Sizce bunlara takılması çok normal mi yoksa çok mu abartıyor, bana araba çok temiz geldi sizin fikriniz nedir?
Arkadaşlar merhaba, 2015 model dacia duster için anlştık işlemlere başladığımız zaman 3-4 gün içinde aracımızı teslim alabiliriz. Fakat 2015'in bitmesine 13 gün kaldı acaba aracımızı 2016 çıkışlı alsak bir avantajımız olurmu?
(MTV için avantajlı diyebilirsiniz ama araç ötv muafiyetli olacağından MTV ödemiyoruz zaten)
Arkadaslar merhaba 2004 yilinda sıfır aldığımız accent admira aracımızı 101000 km de lpg'li değişensiz 3 parca boyalı halde yaz kış lastikleriyle 20000 tl ye satmak için anlastık. Malum siteye ilan vermeden komsumuzun akrabası ile anlaştık fiyat olarak iyi fiyata mı sattık kararsız kaldık? Fikirlerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar merhaba dacia sayfasına konuyu açtım ama pek ilgilenen olmadı tercih konusunda yardım eder misiniz? Babama uzun zamandır araç araştırıyoruz kriterlerimiz çok fazla garajımıza sığması, bagaj,yerden yükseklik,ekonomik tüketim fiyat vs. Bunların hepsini toplarsak duster karşımıza çıktı, babamız arabayı çok beğendi fakat her ne kadar ona alıcak olsakta ihtiyacım olduğunda bende sık sık kullanacağım. Size sorum 30 yaşında yeni evli birine duster gider mi ? Araçtan range rover karizmasıda bekleyen biri değilim. Forumu inceledikçe araca olan ön yargım kırıldı gibi, sizin fikrinizi almak isterim.
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır forumu takip ediyorum bir araç almaya karar verdim aşağıdaki araç nasıldır alınır mı otomobil konsuna biraz uzağım sizce fiyatı nasıl sıkıntı yaşarmıyım?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-sahibinden-85-binde-az-yakan-temiz-aile-arabasi-231407375/detay
Arkadaşlar merhaba;
Uzun zamandır bisiklet kullanmıyorum ve biraz gezi biraz spor amacıyla uzun zamandır bütçeme göre bir bisiklet arıyordum. Altta linte verdiğim bisikleti buldum siparişte verdim ama daha sonra kadro boyu olayı kafama takıldı. bisikletin kadrosu 22" benim boyum da 1.85 boyu büyük olup kullananama sıkıntısı düştü içime, öyle çok fazla dağa bayıra çıkacağımı sanmıyorum sizce ne yapmalıyım iptal edip başka bir bisiklet arayışına mı girsem. Bisikleti beğenerek aldım alüminyum kadro vitesler shimano beni cezbetti. Biliyorum bu kadro boyu konusunda çok fazla konu var ama ben profesyonel olarak bisiklete binmeyeceğim için benim durumuma özel görüş almak istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden.

http://www.hepsiburada.com/liste/claudbutler-black-hawk-26-shimano-21-vites-dag-bisikleti/productDetails.aspx?productId=sporsalcbrb26&categoryId=27058700
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 53
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.839 (Bu ay: 45)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 37 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.