Teğmen
01 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 198 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Aykut Kocaman'ın Farkı Nedir?

Evet aynen sorum bu arkadaşlar. Bu adamın Fenerbahçe'mizin başına geçmiş diğer teknik direktörlerden farkı nedir? Neden bu adam geldiği zaman bütün imkanlar seferber ediliyor ?

Neden geçen sene 70 yaşında adam transfer yapın diye yalvarırken yapılmayan transferler aykut gelince 8 tane birden yapıldı. Daha devamıda gelecek bu gidişle.

Neden tarihimizde daha büyük başarı almış Zico gibi bir adamın arkasında asla bu kadar durulmadı ?

Neden tarihin en erken şampiyonluğunu yaşatan Ersun hocanın arkasında bu kadar durulmadı ?

Gerçekten cevabını merak ediyorum bu soruların.
silinebilir
Arkadaşlar bilen varsa acil söyleyebilir mi acaba ?
Bilindiği üzere, Teknik Direktörümüz Vitor Pereira ile kulübümüz arasında karşılıklı hak ve görevleri düzenleyen bir sözleşme mevcuttur.

13.08.2016 tarihinde Teknik Direktörümüz, kulübe haber vermeksizin tüm yardımcıları ile birlikte ülkemizden ayrılmış ve o gün yapılan antrenmana kaleci antrenörü Paulo Orlandoni dışında katılan olmamıştır. Yine aynı gün Vitor Pereira, Portekiz basınına kulübümüz hakkında olumsuz açıklamalarda bulunmuştur.

Vitor Pereira ile sezon başında; yeni sezona dair, takım formasyonuna uygun transfer planlaması yapılmış ve bu plana uygun transferler yapılmıştır. Yine sezon başında önceki sezonda futbolcularda tespit edilen aerobik ve anaerobik kapasite ve temel kuvvet ile ilgili eksiklikleri gidermek amacıyla düzenli performans testleri yapılması kararlaştırılmış ve sezon başında ilk ölçümler yapılmıştır.

Mevcut formasyona uygun yapılan transferlerin ardından teknik direktörümüz bambaşka bir oyun formatını denemiş ve bu format ile UCL maçlarına çıkılmıştır. Bu çelişkinin sebep olduğu sonuçlar kamuoyunun malumudur. Yine bu süreçte performans testlerinin yapılması ve bilimsel verilerin toplanması teknik direktörümüz tarafından engellenmiş, bunun üzerine sözleşme hükümleri tatbik edilerek ilgili testler yaptırtılmıştır.

Ortaya çıkan verilerin sebepleri ve giderilmesi hususundaki düşünceleri teknik direktörden yazılı olarak sorulmuş, bunun üzerine teknik direktör ülkesine dönmeyi ve maddi gerçek hilafına sebepler ileri sürmeyi tercih etmiştir.

Takımımızın maç takvimi göz önünde bulundurularak teknik direktör Vitor Pereira’ya bir süre verilmesi ve kendisinin sözleşmeye uygun davranmasının istenmesi bu aşamada artık herhangi bir hukuki yarar sağlamayacağından mevcut sözleşme tarafımızca tek taraflı olarak fesih edilmiştir.

Süreç bu aşamadan itibaren FIFA ve CAS önünde çözüme kavuşturulacaktır.

Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=51660
Arkadaşlar İPTV kullananlar lütfen yardım eder misiniz birçok insan almak istiyor ancak hiçbir bilgi , referans yok ortada. Bilen arkadaşlar kullandığınız firmaları bizimle paylaşırsanız çok iyi olur.
Arkadaşlar yabancı- Türk neredeyse her foruma baktım sayılır ancak game mode için bir ayar bulamadım. Kullananınız varsa yardım edebilir mi ?
Merhaba arkadaşlar yıllar önce aldığım ve artık kullanmadığım Trident MX 560 ev sinema sistemimi bilgisayarıma bağlamak istiyorum. Bunun için hangi bağlantı kablolarına ihtiyacım var ve bilgisayarda ne kadar performanslı bir ses alırım bunun için sizden yardım istiyorum. Elimde bulunan kabloların resmini atacağım eğer bu kablolar ile bağlayınca hepsinden ses gelecek mi ya da başka türlü bir sorun yaşar mıyım bilmek istiyorum. Daha performans alabileceğim kablo öneriniz varsa onlarıda belirtirseniz çok sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.

Bilgisayarımın anakartı : MSİ Z87 MPOWER MAX
http://www.msi.com/product/mb/Z87-MPOWER-MAX.html#hero-overview

Türkçe sayfasını bulamadım maalesef.

Bu da anakartın giriş çıkışları :

Arkadaşlar genellikle video izlerken başıma geliyor. Bir anda pc ekran gidiyor videoda ses varsa ses kesiliyor ve pc yeniden başlıyor ancak görüntü monitöre gelmiyor.Başka bir monitöre taktığımda pc'yi kapatmadan o haldeyken o monitörde açılmış durumda oluyor ve pc bu durumdayken anakart üzerinde vga_led ışığı yanıyor bilgisi olan varsa acil yardım :/

Bilgisayarın başından geçenler :

Farklı vga , hdmi ile denenmesi

Birçok kez parçaların sökülüp baştan güzelce takılması

Win 7 / 8 orj ve orj olmayan birçok kez format atılıp yüklenmesi

Olası görüntü kaybına sebep olabilecek java , flash player tarzı programların tekrar ve tekrar yüklenmesi

Ayrı PC ye ramleri XMP açıp 1866 Mhz da ( MSI MPOWER MAX ) anakartta 3 ay kullandım hiçbir arıza vermedi

ayrıca anakartı arkadaşıma vermiştim denesin diye 660ti olan arkadaşıma

onda da g-skill 2133 MhZ 2x4 mhz ram var o da denedi onda da kapanma sorunu fln olmamış

Ramleri Kendi MSI MPOWER MAX PC me taktım 5 saat memtest x86 ya soktum sorun yok
SSD yi denedim sorun yok
psu yu denedim farklı psu ile sorun vermedi
işlemciyi denedim
h100i yi söküp stok fan taktım

Anakartı MSI MPOWER MAX ve G-SKILL 2133 mhz rami olan arkadasıma verdim 1.5 ay 4.5 GhZ de kullandı hiç sorun yaşamadı

Ekran Kartını servisine gonderdim

işlemciyi kendim denedim fln

Sistemim şu şekilde :
INTEL CORE I7 3770K /// (2X4GB) VENGEANCE 1866MHZ /// OCZ Vertex 3 Max IOPS 120GB SATA 6Gb/s /// Asrock Z77 OC FORMULA /// GTX680 4 GB GV-N680OC-4GD /// Obsidian Series® 800D Full-Tower Case /// CORSAIR Hydro Series H100i Water Cooler
Arkadaşlar konunun yeri burası olmayabilir ama nereye açacağımı pek anlayamadım kusura bakmayın.

Bilgisayarımı kullanırken durup dururken ekran gidiyor. Bilgisayar kapalıyken monitör nasılsa o şekilde kalıyor.Çalışıyor ancak monitör kapalı görünüyor ve işlem yapılamıyor.
Sorun monitörde değil. Onu şurdan anladım dizi izlerkende kapandı ve dizinin normal sesi dıt dıt kasma sesi verdi ve seste gitti.

Bilgisayarım çok uzun süre açık kalınca veya elektrik kablosuyla oynanınca açılıyor ancak ekran gelmiyor. Taki arkasındaki Cmos tuşuna basılı tutup bekleyene kadar :/. Yukarda bahsettiğim olay oluncada aynı şekilde arabanın rolantide çalışması gibi çalışıyor ama ekran yok herhangi bir işlem yapılamıyor.

Hatanın ne olduğu hakkında bilgisi olan varsa ve yardım ederse çok teşekkür ederim şimdiden.
Herkese selamlar ,

Arkadaşlar bilgisayarıma Corsair H100i sıvı soğutma sistemi aldım ama malesef kasamın içine sığmadı bu yüzden kasamı kesmek istiyorum ancak nerede ve nasıl yapabileceğim hakkında bilgim yok.
Resimdeki yerden en ucuz ve e hasarsız nasıl kesebilirim acaba ?

Kasa içi böyle.

Burada eklediğim resimdeki yerlerden kesmek istiyorum

Soğutma sistemide bu.

Soğutma sisteminin radyatörünün hortumunun geçebileceği kadar kasanın üstünü keserek kasa dışına monte etmek istiyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
Intel® Core™ i9-9900K /// Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 Ram /// Samsung 970 EVO Plus NVMe M.2 SSD /// Gigabyte Z390 AORUS PRO /// AORUS GeForce® GTX 1080 Ti 11G /// Carbide Series SPEC-DELTA RGB /// Hydro Series™ H150i PRO RGB 360mm Liquid CPU Cooler /// EVGA 1000 GQ, 80+ GOLD 1000W /// WD 3,5" 2TB Elements USB3.0///Razer Goliathus Extended CONTROL///Corsair K70 RGB MX Cherry Brown
Forum İkinci El İmzası:
Intel® Core™ i9-9900K /// Corsair Vengeance RGB Pro 16GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 Ram /// Samsung 970 EVO Plus NVMe M.2 SSD /// Gigabyte Z390 AORUS PRO /// AORUS GeForce® GTX 1080 Ti 11G /// Carbide Series SPEC-DELTA RGB /// Hydro Series™ H150i PRO RGB 360mm Liquid CPU Cooler /// EVGA 1000 GQ, 80+ GOLD 1000W /// WD 3,5" 2TB Elements USB3.0///Razer Goliathus Extended CONTROL///Corsair K70 RGB MX Cherry Brown
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 876
İkinci El Bölümü Mesajları: 111
Konularının görüntülenme sayısı: 25.950 (Bu ay: 2.860)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 607 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.