Yüzbaşı
22 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba. Dubleks bir evim var. Üst katı çocuklar ufak olduğu için dedik boş durmasın, kiraya verelim ek gelir olsun. İnternetten malum siteden bir bayan buldum. 55 yaşlarında. Kendi evini kiraya vermiş, evde rutubet varmış, kendisi benim evde oturmak istiyor. Neyse kontrat yaptık, ilk kirayı verdi, depozito nun yarısını verdi. 600 TL yi önümüzdeki ay kira ile beraber vereyim dedi. Bende itimat ettim hatta kontratta tam alınmıştır diye ibare ekledim.

Gel gelelim 2 aydır kira vermiyor. Geçen hafta avukatı aradım ve ihtar çektim. Maalesef mahkemeye süreci yavaş işliyor ve devlet anormal derecede kiracı dan yana. Elektrikli, su ve dogalgaz ortak. Kiraya verirken hepsi içinde 1200 TL eşyalı verdim. Şu anda öylesine bir durumdayım ki, kira alamıyorum ve kadının elektrik su ve doğa gaz faturasını ben ödüyorum. Kadın biraz cazgır. Kombi ve elektrik şalterleri benim evde.

Kombi ve elektriği kapatsam kesin polis çağırır. Bunları kapattığım için ben suçlu duruma dusermiyim. Varmi bilgi sahibi olan arkadaşlar.
Herkeze iyi akşamlar. Silivri Selimpaşa civarında yazlığımız var, sadece yazları geliyoruz ve 13 senedir bizde. Bulunduğumuz sokakta kızımın arkadaşı olan Zülal adında 8 yaşında bir kız çocuğu otUruyor. Bu arada kızım 7 yaşında. Zülal 2 yaşındayken annesi evi terk etmiş.Ogünden beri hiç haber alamamışlar. Babasıda oldukca sorumsuz sadece işe gidip gelen asla kızı ve ihtiyacları ile ilgilenmiyen bir adam. biz buraya geldiğimiz günler Zülal erkenden bize gelir ve gece yarısına kadar yanımızdan ayrılmaz. Kendini ailemizden biri olarak görüyor. bizde onun bu şekilde düşünmesini için elimizden geleni yapıyoruz hatta kızımdan ayırmıyorum. birine ne alıyorsam aynısını onada olmaya çalışıyorum. dediğim gibi zülal annesiz büyüdü. bugün kızmla zülal plajda oynarken konuşmalarına şahit oldum.

Zülal kızımı bir konuda kandırdı.

Duru- Zülal beni neden kandırıyorsun..
Zülal- Sende beni kandır o zaman..
Duru-Nasıl kandırayım ben seni.
Zülal-Annen ve baban beraber geliyorlar de.

Zülal ın kurduğu bu cümle beni çok etkiledi. Kendi içinde nasıl bir anne ve baba özlemi cekiyorsa ,kız kandırılmasına bile razı...
Konu silinsin lütfen
Arkadaşlar herkeze merhaba.
bugun başımdan geçen enterasan bir konuyu sizlere aktarmak istiyorum. konu çok karışık nerden nesıl başlarım bilemiyorum. yazım hatam olursa affedin.
3 gün önce bir yakınımızın 20 yaşında kızı rahatsızlandı. 3 gündür gitmedikleri hastane ve doktor kalmadı. rahatsızlık şu şekilde. kız sürekli ağlıyor ve gözüne kaşına hakim olamıyor elleri titriyor. içinde bir sıkıntı varmış.
bugun benim telefonum ağrıza yaptı ve bacanak ile beraber ahbabı olan bir tamirciye gittik. dükkandan içeri girdik ve 10 senedir görmediğim aynı mahallade ve sokakta oturduğumuz Metin abi ile karşılaştım. Sohbet muhabbet derken konu kıza geldi ve durumundan bahsettim. Metin abide dindar bir adam ve yardımcı olabileceğinden bahsetti. (Metin abi cin konusunda derin bilgiye sahip olduğunu büyük ihtimal bu tür bir belanın kıza musallat olduğundan bahsetti) kızın annesini aradım ve durumdan bahsettim onlarda muhafazakar bir aile ve gelsin baksın dediler. 1 saat sonra metin abi kızın olduğu eve geldi. Herkezi dışarı cıkardı sadece kız metin abi ve ben kaldık. kızın önüne bir sandalye koydu ve dualar okumaya başladı. sonradan içindeki varlığa tekrar tekrar kızı rahat bırakmasını ve onunla konuşmasını emretti. yaklaşık 1 saat sonunda kızın içindeki cin ile iletişim kurmayı başardı. artık ahsen yoktu. erkek bir cin vardı. onunla konuşmaya başladı. Metin abi bana dediki herkezi çağır gelsin.

konu devam edecektir..
Merhaba.

İstanbul Bahçelievler de olan ikinci el dükkanımız için eşyalarınıza talibiz. Sitemizde yazan telefon numarasına WhatsApp den satacağız mobilya veya beyaz eşyanın fotoğraf larını paylaştığınız taktirde fiyat veriyoruz.

İkinci El alan

http:/www.ikiincielesyaalinir.com

İkinci El eşyalarımıza sayfamızdan bakıp fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Arkadaşlar merhaba.

kardeşimin işi için site kurmaya çalışıyorum. lakin pek anlamam bu işten. go daddy den alan adı. hostinger den üçretsiz domain aldım ama 2 hesabı birbirine bağlayamadım.. bana bu konuda yardımcı olabilecek gerek telefonla yada başka şekilde varmı..
Arkadaşlar merhaba.

Aracımda pioner marka güzel bir teyp var lakin aux girişi bozuldu. Yen'i bir teyp bakarken nette Bluetooth lu modelleri fark ettim. Ama baya bir tuzlu.bütceme uygun kamosonık marka modeller var. Alıp pişman olmak tan korkuyorum. Fiyat Sony yada pioner teyp fiyatının 3/1 oranında. Bu marka kullanmış olan arkadaşlar lar bana yol gösterebilir mi.
Arkadaşlar merhaba.
Aracımda pioner marka güzel bir teyp var lakin aux girişi bozuldu. Yen'i bir teyp bakarken nette Bluetooth lu modelleri fark ettim. Ama baya bir tuzlu.bütceme uygun kamosonık marka modeller var. Alıp pişman olmak tan korkuyorum. Fiyat Sony yada pioner teyp fiyatının 3/1 oranında. Bu marka kullanmış olan arkadaşlar lar bana yol gösterebilir mi.

http://urun.n11.com/teyp-cd-dvd-mp3-calar/kamosonic-ks-mx112bt-bluetooth-oto-teyp-4x50w-en-iyi-fiyat-P126899084

Buna bakıyorum arkadaşlar ne dersiniz
Arkadaşlar durum çok ciddi. :)

Haftaya pazartesi oğlum dünyaya gelecek. 2 şer tepsi baklava ve börek yaptırmak istiyorum. Güllüoğlu falan demeyin çok pahalı. Hem çok pahalı olmayan hemde damak zevkine hitap eden tavsiyelerinizi bekliyorum. İnternete sipariş olursa süper olur.
Arkadaşlar merhaba. 1 ay sonra kısmetse oğlum dünyaya gelecek.. isim konusunda biraz kararsız kaldım ve sizlere danışmak istedim.. Eşim kesinlikle Tuğra olsun istiyor.. Soy ismim Tahmaz. Bende babamın ismi olan Ertuğrul yada İbrahim den birini Tuğra isminin başına koymak istiyorum..

siz olsaydınız.. ne yapardınız..
Hakkında
Meslek: İnspection
İlgi Alanları: Deniz kum güneş :) ps4
Hakkımda:
Zaman kısa Kimseyi üzmeyin üzülmeyin
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 755
İkinci El Bölümü Mesajları: 24
Konularının görüntülenme sayısı: 81.661 (Bu ay: 254)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 219 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.