F

Er
19 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
AK Parti eski milletvekili Mehmet Metiner, katıldığı televizyon programında, Melih Gökçek'in 2011 yılında fetöye dair yaptığı bir açıklamayı, Ekrem İmamoğlu yazmış gibi okudu. Bana öyle geliyor ki Mehmet Metiner, bilinçli olarak Gökçek'in bu twitini gündeme getirdi. Çünkü artık bu twitin Melih Gökçek tarafından atıldığını bilmeyen ilkokul öğrencisi kalmadı! Metiner'in bilmemesi mümkün değil!
2 yıl önce sigortam.netten kredi kartımla arabamın kaskosunu ve trafik sigortasını yaptırdım. Kasko ve sigortanın süresi dolmadan aracı sattığım için poliçeleri iptal ettirdim. Sigortam.net ile hiç bir alakam kalmadığı halde 1 hafta önce bu firmanın kredi kartımdan 252 TL tutar çektiğini gördüm. Çağrı merkezini aradım talep oluşturdular ve halen hiç bir karşılığı olmadan çektikleri parayı iade etmediler. Her aramamda muhasebeden haber bekliyoruz diyorlar. (Muhasebe departmanını sanırım farklı bir evrene kurmuşlar, evrenden haber bekliyorlar.) Anlayacağınız bu firma tüm müşterilerinin kredi kartı bilgilerini sistemde izinsiz olarak tutup istediği zaman para çekiyorlar. Eğer ekstreyi kontrol etmezseniz de bir güzel ödüyorsunuz.

NOT : 252 TL nin peşinde değilim. Yapılan iş çok yanlış adamlar bildiğin post modern dolandırıcılık yapıyorlar. Tvlerde boy boy dönen reklamların paralarını sanırım çarptıkları paralarla ödüyorlar. Bu adamlar yüzünden kredi kartımı iptal ettirdim. Yıllardır yurtdışından alışveriş yaparım hiç başıma böyle bir şey gelmedi! Siz siz olun mağdur olmamak için gidin bir sigorta acentesine zaten ücret çok fark etmiyor işleminizi halledin.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.453 (Bu ay: 27)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: HTC
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.