Teğmen
19 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Selam arkadaşlar.

3000 Tl bütce var bi tık daha yukarı çıkabilir tabiki 200-300 gibi.

10 Gündür incelemesi izleye izleye bi hal oldum.

En son samsung a51 ve oppo reno 4 lite arasındayım. Sizce hangisini almalıyım. Sık telefon değişen biri değilim, şuan J7 2016 var elimde ordan anlayın ama haliyle yetmiyor artık.

Kamerası ve oyun performansı iyi, 128 gb hafızası olan önerileriniz varsa ve yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Selam. Gece kapatırken sorun yoktu. Sabah açtığımda bilgisayarım ve belgelerim klasörü yoktu. Sitem geri yükleme yaptım geri geldi, fakat bikaç dakika sonra tekrar kayboldu. Yeniden olşturunca da klasörlere giriş yapmıyor.
Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler
Selam arkadaşlar. Şimdi benim gözlerim numaralı. Devlet hastanesine muayene olduğum da gözlük verdiler haliyle, yalnız sorun şu ki bikaç ayrı doktora göründüm ve hepsi farklı farklı numaralar yazdı. Neyse birini aldık bizde, gözlük olan görüntüyü dahada bozunca takmadım. En iyisi bi göz hastanesine görünmek dedim gittim. Ordaki doktor da gözlüğü gerektirecek bi durum yok, ya cam lens takacaksın ya da ameliyat dedi. Şuan lens kullanıyorum burda sıkıntı yok. Sorun şu ki aldığım gözlüğün çevçevesi Rayban epey da para verdim hiç takmadm duruyor öyle. Aldığım yere durumu anlattım sordum ''gözlüğü uygun bi fiyata geri almak sizin işinize gelir mi?'' diye yok dedi. Bu gözlüğü bi şekilde nakite dönüştürmem mümkün mü onu sormak istiyorum. Teşekkürler.

SATILDI...
Merhaba arkadaşlar. Masaüstü toplamak istiyorum donanımdan fazla anladığım söylenemez ama, çevremde de yok fazla bilen. 2500 tl bütcem var 3 aşağı 5 yukarı esneyebilir. Bu miktar nasıl bir pc toplamalıyım anlayan arkadaşlar yardım ederse sevinirim. 3dmax gibi çizim programlarını rahat çalıştırması lazım. Oyun da oynarım tabi. Burdan gelen yorumlara göre toplayacağım büyük ihtimal. Şimdiden teşekkürler.
Selam arkadaşlar. Sony Xperia SP telefon kullanıyorum. Wifi üzerinden internete giriyorum int paketim yok. Telefon modemi görüyor bağlanıyor ama internete girmiyor. Yani şöyleki watsapp kullanabiliyorum ama onun dışında birşey yapamıyorum Google play'e filan bağlanmıyor ya da google girmiyor. Buna rağmen watsapp nasıl çalışıyor anlamış değilim. Pc ile internete girme konusunda sıkıntı yaşamıyorum. Başka modemden girmeyi denedim sorun yoktu rahat rahat internete giriyorum ama kendi modemimden sadece watsapp kullanabiliyorum onun dışında bişey yapamıyorum. Teşekkürler.

Durum bu arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.
Selam arkadaşlar Windows 7 Home Preminium kullanıyorum. 44-46 tane güncelleme buluyor yüklüyorum 22 tanesi filan başarısız oluyor. Yeniden başlar uyarısı geliyor tabi, başlatıyorum tekrar 44 tane güncelleme buluyor sürekli aynı şey yani bazen 18 yüklüyor bazen 10 ama yine 44 tane buluyor. Bu arada Tuneup kullanıyorum onunla yanlış bişey yapmış olabilirimde ama ne yaptım bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 207
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 709 (Bu ay: 276)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 123 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.