Yüzbaşı
22 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
TEKNOSA DA FİYATI UYGUN GİBİ GELDİ BANA.
DEĞERLENDİRMEK İSTEYEN OLURSA DİYE,

KONU YANLIS YERE AÇILMISTIR........ SILINEBILIR...........
ARKADAŞLAR SELAMLAR,

SİZLERE COMMON RAIL (YÜKSEK BASINÇLI YAKIT SİSTEMİ) TEKNOLOJİSİ VE SORUNLARI İLE İLGİLİ OLARAK YARDIMCI OLMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIM.
HERŞEYDEN ÖNCE ŞUNU BİLMENİZİ İSTERİM Kİ BEN YILLARDIR DİZEL YAKIT SİSTEMLERİ ÜZERİNE FAALİYETTE BULUNAN BİR İŞLETMEDE GÖREVLİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.
SİZLERE YAŞADIĞINIZ SORUNLAR VE OLABİLECEK PROBLEMLERİNİZİN ÇÖZÜMÜ İÇİN ELİMDEN VE İŞİMDEN GELEN NE VARSA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAĞIM.

ADMİNLERDEN RİCAM ÜST KONU OLMASI VE ZAMAN ZAMAN SİTEYE GİRİŞ YAPARAK SORULARINIZA TOPLU VEYA BİREYSEL OLARAK CEVAPLAR VERMEYE ÇALIŞACAĞIM.

İŞYERİM, İSTANBUL SEFAKÖY DE BULUNMAKTADIR.

BAŞLICA DESTEK VERİLEBİLECEK DİZEL ARAÇ MARKALARI :

OPEL HER TÜRLÜ DİZEL ARAÇ,
OPEL TÜM MODELLER,
FIAT HER MODELİ,
HYUNDAI,
MERCEDES KÜÇÜK VE TİCARİLER,
WOLKSVAGEN , AUDI, SKODA, SEAT GRUBU TÜM MODELLER VE EN SON BİRİM POMPALAR DA DA KISMİ YARDIM ÖNERİLERİ,
RENAULT BAZI MODELLERİ, VE TÜM ENJEKTÖR MODELLERİ,
TOYOTA D4D MODELLERİ,
CITROEN VE PEUGEOT KISMİ MODELLER,
FORD GRUBU KISMEN KÜÇÜKLER, VE TÜM TİCARİLER (TRANSİT GRUBU),
BMW TÜM MODELLER,
KIA TÜM MODELLER VE KISMİ TİCARİLER
LAND ROVER,
RANGE ROVER,
CHREROKEE TÜM MODELLER,

AYRICA BİRİM POMPALI VE COMMON RAIL SİSTEMLİ VEYA MEKANİK BÜTÜN AĞIR VASITA ARAÇLAR.....

SAYGILARIMLA..

ARKADAŞLAR,
01 ARALIK AKŞAMI GÖKYÜZÜNDEKİ AY' IN DURUMUNU FARK EDEN OLDUMU BİLMEM.
CEP TELEFONUMLA ÇEKEBİLDİĞİM EN NET GÖRÜNTÜ BU. BAŞKA GÖRÜNTÜLEYEBİLENLER VARSA VE HATTA RESİM KALİTESİ YÜKSEK OLANLAR VARSA LÜTFEN EKLEYİNİZ.

arkadaşlar, herkese selamlar,

ipod 80 gb. classic kullanıyorum.

bu cihazı harici disc olarak kullanma durumu nedir ?

bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

SİLİNEBİLİR........
ARKADAŞLAR, GEÇEN GÜN DONANIM UPGRADE ETTİM, SİSTEMİMİ YÜKSELTTİM.
AMD 2600 64 BİT SOKET 754 İŞLEMCİ + ASUS K8N BOARD ALDIM.
FAKAT ÇALIŞMIYOR.
İLK DEFA BİLGİSAYAR TOPLAMIYORUM. HERHANGİ BİR BAĞLANTI HATASI YAPTIĞIMI DÜŞÜNMÜYORUM.
BÜTÜN FANLAR DEVREDE, FAKAT SİSTEM DONMUŞ GİBİ, START VERDİĞİMDE RAM SAYIYOR GİBİ AMA ÖYLECE KALIYOR.
MONİTÖRDE HERHANGİ BİR GÖRÜNTÜ YADA SAYISAL BİR ŞEY YOK (SİNYAL YOK).
BU KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLARIN TAVSİYELERİNE İHTİYACIM VAR........
Hakkında
Forum İmzası:
İMZA KAĞITTA OLUR
Forum İkinci El İmzası:
REF: piranha, cosibik, killuminati, nervium, chotanaq, centerland, seattle, pamirr, reason666+yolcux (entegre alşvrş), kartal3457, vural_sayin, serkan_koyun, sigmaepsilone, ali307, PiRaMit61, siradan, narec, subuti, wescam, zephyroshawk, vur, pLayer(2), GinoTheCop, reason666, Lacrymatoire, kendinibil, heroes@@@, sishli, selim_cansiz, Renji Abarai, turkcracker, just sky, saygi, ceptikla, HALO®, pirekare, technician77, tirannosaurus, muhtar5, yorfa, delvec_ww, $idikli, cengizhankavak, darendeli, teskocuu, uazro, abem32, Ser_Tar, blade8572, Nero Bianco, JackDaniels, doganbeyyy, NiqhTDeviL* , Zafer666, Barmer, HarryBlade, kadiryildiz84, sél@h@ttin, burakcardak, EserKozmetik, paradox1453, WOWOZANGE, Sissil, Lkaya1903, GLAMDRİNG_

DOLANDIRICILARA KARŞI DİKKATLİ OLUN
Hakkımda:
REF: piranha, cosibik, killuminati, nervium, centerland, seattle, pamirr, reason666 yolcux (entegre alşvrş), kartal3457, vural_sayin, serkan_koyun, sigmaepsilone, ali307, PiRaMit61, siradan, narec, subuti, wescam, zephyroshawk, vur, pLayer(2), GinoTheCop, reson666, Lacrymatoire, kendinibil, heroes@@@, sishli, selim_cansiz, Renji Abarai, turkcracker, just sky, saygi, ceptikla, HALO®, pirekare, technician77, tirannosaurus, muhtar5, yorfa, delvec_ww, $idikli, cengizhankavak, darendeli, teskocuu, uazro, abem32, Ser_Tar, blade857, Nero Bianco, JackDaniels, doganbeyyy, NiqhTDeviL* , Zafer666, Barmer, HarryBlade, kadiryildiz84, sél@h@ttin, burakcardak, EserKozmetik, paradox1453, WOWOZANGE, Sissil, Lkaya1903, GLAMDRİNG_
DOLANDIRICILARA KARŞI DİKKATLİ OLUN
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Dacia
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS3
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Klima
Klima
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Notebook
Asus
GPS, Navigasyon
SMARTPHONE
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.207
İkinci El Bölümü Mesajları: 764
Konularının görüntülenme sayısı: 115.610 (Bu ay: 149)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.