Binbaşı
22 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme
Toplam: 92 (Bu ay: 1)
Gönderileri
quote:

Orijinalden alıntı: altanvista

Bu cihazlarda ki HDMI Sorunu ne olacak :-( inanın artık cihazı açmaya korkar oldum her açtığımda şimdi açılmayacak, şimdi bozulacak diye kuruntular yapmaya başladım. Uydu alıcılarını HDMI 'dan ayırdım, Akım korumalı priz aldım, Digiturk kutusunu Avr 'ye bağlı olmadığı halde akım korumalı prizden aktardım fakat yine de içim rahat değil :-( bu işin kaynağını bir şekilde tespit etmemiz gerekmekte diye düşünüyorum...

Hocam ayna dert bende vardı ve sonunda başıma geldi korktukça oluyor

Bugün DTl elektronik ile görüştüm masraf 80 ila 300 avro arası nasıl olacak bilmiyorum haftaya göndereceğim artık...
Arkadaşlar bende yarından itibaren aranıza katılıyorum anladığıma göre cihaz ntsc-u ise pal wiifitler çalışmıyor Bana gelen cihaz malesef ntsc-u ve hanımda wifit istiyor alsam pal fiti nasıl çalıştırabilirim cihazda?

İşin özü arkadaşlar alacağımız her üründe,parçada veya aksesuarda bölge ayrımı göz edecekmiyiz?

(Cihazda çip var)

Öğleden sonra dörtten beri deniyorum giremiyorum psn e ,psnim uk sorun sadece bendemi uk psn i olanlardamı diye merak ettim çünkü us psn li arkadaşları aradım sorunsuz giriyorlar.Yada bir ihtimal bende uydunet var acaba sorun yine ondanmı kaynaklanıyor???
Arkadaşlar oyunda level 11 de bir tapınakta takılı kaldım 3 tane heykel var düzeneği çalıştırıp onları ileri getiriyorsun sonra kucaklarından taş tabletler açılıyor işte orada kaldım dün biraz uğraştım belki basittir ama ben bir türlü geçmeyi beceremedim ne yapmamız gerekiyor bir fikri ola varmıdır acaba?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Dün akşam kartı 22 viewsonic monitörde fenomen arkadaşım denedi sorun yok ben eve geldim 940bw e bağladım görüntüde biraz bulanıklık vardı neyse analogtan bağladım sorun yok 1440x900 çözünürlük güzel tekrar dvi çıkışına bağlıyorum sorun devam ediyor bütün ayarlara baktım muhtemelen monitörde sorun var benim aklıma birşey gelmiyor artık ve şuan format atıyorum umarım düzelir.Sizce ne olabilir çünkü düzeleceğini sanmıyorum formattan sonra
Arkadaşlar 2 farklı marka 7800gt.Birisi msı diğeri gigabyte sli yapılabilirmi,yapılmazmı?

Bu konu hakkında hemen bilgi verirseniz çok sevinirim.Teşekkür ederim...
Arkadaşlar dx 10 felan bekleyemeyiceğim.Sipariş vermek üzereyim ya gigatekten tul 1950 ya markomdan 1900gt yada hepsiburadadan 1950pro(saphire) spiarişi vereceğim lütfen yardımcı oluş.Test sonuçlarına baktımı gt ve pro arasında çok fark yok ama pro oc ile nasıl olur bilinmez.Ayrıca tul çok sorun yaparmı oda kafa karıştırıyor.Tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca uygun fiyatlı site tavsiyesi olan olursa onuda beklerim.

Teşekkürler...
Arkadaşlar imzamda yazdığı gibi gigabyte 7800gt var bir yerdende elime LEADTEK WINFAST PX7900GS-TDH 256MB DDR3 PCX16 256BIT DUAL-DVI HDTV SLI geçti.Değiştirsem performans açısından çok fark olurmu?Aldığımda bu kart 340 dolar civarındaydı(3 ay olmadı ) şimdi bakıyorum 7900gs 220 dolar civarı.Ne dersiniz değermi kartı değiştirmeye?Cevap verirseniz sevinirim sabaha almam lazım yoksa tren kaçar
CORSAIR DDR2 667 2*1GB DUAL KIT (VS2GBKIT667D2)

bi arkadaşımda var ve 400ytl istiyor garantisi devam ediyormuş.(800 mhz görürsün dediler ama birkaç siteye baktığımda fiyatları375ytl civarlarında gördüm acaba benmi yanlış gördüm değermi acaba bu ramlere?Elimde şuan hı-level 2*1gg 667mhz ramler var onları verip bunları almayı düşünüyorum?Değermi sizce ustalar?O.C. yapmayı düşünüyorum sanırım imzamdaki sistemde müsait.

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler...
Hakkında
Meslek: ziraat müh.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
volkswagen
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PlayStation
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Klima
Mitsubishi Electric
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Tablet
New Ipad
Notebook
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 4 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.925
İkinci El Bölümü Mesajları: 451
Konularının görüntülenme sayısı: 55.026 (Bu ay: 358)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 43 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.