Yüzbaşı
20 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,
Viewsonic 7827HD projeksiyon cihazı aldım, evin tadilatı sırasında da zemine 20m hdmı kablo döşettim,
Sorunum, digitürk de görüntü alabiliyorum, ps4, Lg bluray player bağladığımda görüntü alamıyorum, Örnek bluray player bağladığımda 1sn lik ekrana açılış logosu geliyor ve kayboluyor.

kabloyu değiştirmekde dahil(biraz kırma dökme işi çıkacak), sorunun çözümüne önerileriniz nedir? Kablo konusunda birden fazla alternatif olduğu için 150-200TL aralığında, HDMI 1.4 kablo (bir tip vb. versiyon ayrımı var mı?) önerileriniz nedir?

destekleriniz için şimdiden teşekkürler,
Merhaba,

Huawei modemimiz var. HG521.
Değerlerimiz aşağıdadır. 8 Mbit net limitsiz kullanıyoruz. 5,6Mbit ve üzerini rahat alıyoruz. Son 1-2 haftadır. Sürekli kopmalar yaşamaya başladık sebebi ne olabilir?

Yardım için şimdiden teşekkürler.

DSL senkronizasyon durumu Bağlı
DSL çalışma zamanı, 333

Hat Durumu Yardım

Yukarı yönde hat hızı (kbit/s) 517
Aşağı yönde hat hızı (kbit/s) 8191
Yukarı yönde gürültü güvenliği katsayısı (dB) 8.3
Aşağı yönde gürültü güvenliği katsayısı (dB) 9.3
Yukarı yönde aralık derinliği 1
Aşağı yönde aralık derinliği 1
Hat standardı ADSL2+
Yukarı yönde hat zayıflaması (dB) 5
Aşağı yönde hat zayıflaması (dB) 4
Yukarı yönde çıkış gücü (dBmV) 6.3
Aşağı yönde çıkış gücü (dBmV) 8.2
Kanal türü Fast
Yukarı yönde CRC 442
Aşağı yönde CRC 949
Yukarı yönde FEC 0
Aşağı yönde FEC 7267
Bilgi verebilecek olan var mı?
Patchler başladı,
- campaign savelerde düzenleme,
- 7.1 ses sistemleri ile ilgili düzenleme
şimdilik
Merhaba,
7.08 GB lık dosyayı indiriyorum. Bildiğim kadarı ile yarın satın alınacak kodla aktif hale getirilecek.
Burada 1-2 sorum var?

1- kodun fiyatını bilen var mı? (139 TLden düşük olacaktır kesin)
2- Başka bir PC ye veya NB kurmak gerektiğinde bu kodla ve install dosyaları ile transfer etmek ve yeni PC de kurmak yeterli olur mu?
3- Oyunu birkaç serverdan indirebiliyoruz. Hangisi doğru serverdır. İngilizce olan için GB yeterlimi? kurulumda dil seçeneği varmıdır?

Bilgiler için teşekkürler,
Merhaba ,

2 adet kolun analoğundaki switch'de sorun var. Anadolu yakasında nerede , ortalama kaç'a yaptırabilirim? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Merhaba Arkadaşlar,
Bir süredir PS3 de yaşadığım sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Benzer durumları yaşayanlar varsa ne arızası olabileceği konusunda bilgi verebilirlermi?
PS3'üm 60GB NTSC-U, genellikle COD4 oynuyorum, diski takdıktan sonra giriş ekranında zaman zaman donma, oyunu açmama, ya da giriş ekranından sonra "reading hdd" yazısında takılma, demo oyunları açmama gibi sorunlar yaşıyorum,
-İlk arıza blu-ray'in uçtuğu ya da uçmak üzere olduğunu mu gösteriyor,
-Zaman zaman yaptığı "reading hdd" yazısında takılma , hdd'nin de arızalandığını mı gösterir?
-Kadıköyde oturuyorum, tavsiye edeceğiniz servis hangisi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
Merhaba,

winning 2008 aldım, online'da pes 2008 sahipleriylede maç yapabiliyormuyum? serverlar ortak mı? ya da (online tahminimce lag lardan dolayı kötü) en azından online maç için hangisi tercih edilmeli

cevaplar için teşekkürler
Merhaba,

daha önce laptopuma yüklediğim oyunları sildikten sonra tekrar yüklemek istediğim de ERROR 1327. Invalid Drive:F:\ hatası ver,yor,

Yardımcı olabilirmisiniz?

Teşekkürler
Merhaba Arkadaşlar,

FIFA ve PES'in online performanslarını değerlendirecek olsanız hangisini alırdınız?

- Lag durumuna göre
- Serverlara göre

Teşekkürler,
Hakkında
Forum İmzası:
PSN:seisi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 300
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 26.813 (Bu ay: 211)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.