Teğmen
09 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 311 (Bu ay: 3)
Gönderileri

İşlemcim: Ryzen 7 3700X - Anakart: Msı x570 Gaming Edge Wifi - Cpu Soğutucu: Cooler Master Masterliquid ml240l - Kasa: NZXT H700

Bilgisayarda masaüstündeyken cpu kullanımı %3 iken gördüğüm değerler bunlar; Termal macunu yeniledim, işlemci ile soğutucu pompası vidaları sıkı boşluk yok. 1,5 yıldır kullandığım sistem ilk defa böyle oluyor. Sebep ne bir türlü anlayamadım?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/7e/43/66/7e4366146912771164ce7dfed2de9e6a.jpeg&t=0&width=480&text=1

silinebilir

Evet dostlar başlıkta okuduğunuz gibi korsan oyun indirirsen bilgisayarında mining yaparlar diyenler var, bir şehir efsanesi bu öyle bir şey yok diyenler var. Nedir bunun aslı?

Edit: Açtığım konuyu sebepsiz yere kaldırıp, konu öldükten sonra yayına alan admin'e teşekkürlerimi iletiyorum.
Selamlar herkese. Fall guys'a giriyorum ama bu ekranda kalıyorum son 3 gündür durum bu hiçbir şekilde oyuncu bulmuyor. Ekranda kalıyor istediğin kadar bekle sonuç aynı dosya doğrulaması ve oyunu tekrar silip yüklemekte fayda vermiyor. Başına bu sorun gelip halledebilen var mı?

Siteyi açtım ama bu işlerden pek anlamadığım için siteyi tam hazır hale getirecek bu işlerden anlayan ve fiyatı makul olan birisini arıyorum. İlgilenen olursa pm'den bana ulaşabilir detay veririm.
Evet arkadaşlar yukarıda da belirttiğim gibi sizce ıphone 11 mi yoksa pro max mi almalıyım deneyimleyen veya bilgisi olanlar yardımcı olursa memnum olurum
Merhaba arkadaşlar bu hafta sonu yeni sistemimi toplayacağım. Nzxt h700 kasamın içinde kendi fanları var iyilermidir yoksa ayriyetten fan alayım mı sizce? Eğer iyi değillerse kaliteli iyi fan almayı düşünüyorum rgb’li olup olmaması önemli değil. Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Merhabalar benim anakartım Msı X570 Gaming Edge Wifi Msı’ın Dragon Center yazılımı ile Nzxt Aer Rgb fanların ışıklandırmasını ve fanların dönüş hızını kontrol edebilirmiyim?

Normalde Nzxt fanların aydınlatmasını kontrol edebilmek için ayriyetten kontrolcü satıyor. Kontrolcü olmadan anakart yazılımı üzerinden yapılabilir mi?

Yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.
Nzxt H700 Kasa aldım hava akımı nasıldır? Birde Fsp Hydro G 750w güç kaynağı aldım. Araştırdım ikiside iyi parçalar ama yinede foruma sorayım dedim belki kullanan veya tecrübeli olan birileri vardır diye. Yardımcı olursanız memnun olurum
Merhaba başlıktada belirttiğim gibi kasa iyimidir hava akışı durumu vs. İyi bir kasa gibi duruyor deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.
Hakkında
Forum İmzası:
| Steam cüzdan kodu ve oyun gift'lerini minimum %30'dan, Oyun keylerinide uygun fiyattan sürekli alıyorum. Satmak isteyenler PM yoluyla ulaşabilir. |

Forum İkinci El İmzası:
| Steam cüzdan kodu ve oyun gift'lerini minimum %30'dan, Oyun keylerinide uygun fiyattan sürekli alıyorum. Satmak isteyenler PM yoluyla ulaşabilir. |

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 365
İkinci El Bölümü Mesajları: 105
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 416)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 87 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.