X

Teğmen
03 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Koronadan korkmuyorum yani covid-19 yok demiyorum evet var maskemi takıyorum,tokalaşmıyorum,sarılmıyorum vs. Elimden geldiğince korunuyorum ama korona kaparsam da umrum da olmaz valla birisi benden kapmasın da geridi önemli değil:).

Not:Abimin Pastanesin de Abim yokken elemanların başın da durup patronculuk oynuyorum yani insanlar ile iç içeyim ve bu durum covid-19 ilk çıktığından beri var :)

Arkadaşlar Ay sonun da teslim olacağım lakin sol kolum küçükken koptuğu için kas yırtılması var market poşetini dahi 3-4dakika taşıdıkdan sonra dayanılmaz bir ağrı oluşuyor. Bu konu hakkın da birliğe teslim oldukdan sonra revirden spor yapamaz,silah taşıyamaz gibi bir belge alabiliyormuyuz sağlık ocağı doktoru orda revirde gösterirsin belge alırsın dedi ama pek güvenemedim bilginiz varmı bu konuyla ilgili çünkü market poşeti dahi taşıyamıyorum.

Askerlik yerim Elazığ Merkez İl Jandarma çıktı, burada askerlik yapan varsa bilgilendirebilirmi acaba

Arkadaşlar yeni evlenecek bir çift düşünelim, merkeze yakın yerde 1.5-1.5 olmak üzere yan yana arazimiz var. Aracımız da var şimdi ev almayı düşünüyoruz fiyatlar en az 400.000TL civarın da ev almak yerine bahsettiğim araziye üçgen bungalov evden yaptırmayı düşünüyorum yazlık değil de yaşamak için olduğundan dolayı büyük olmalı sizce fiyat ne kadar tutar ve ev almak dan daha kârlı olurmu manzara vs. Çok güzel teşekkürler...

Arkadaşlar bugün 22:30 sularında Nascar yarışı var hangi kanaldan izleyebilirim?

Arkadaşlar kavga nedeni tabiki de Türkiye de normal olan Otopark Kavgası :)

-Detaylara geçelim bizim alt komşuyu 3Kişi 3Üst Sokakda dövüyorlar. Daha sonra ben dayak yiyen kişinin oğlunu sopayla yukarı koşarken gördüm hemen üstüm çıplak indim arabaya bindim o sıra bizim yan binadaki arkadaşlar arabayla önümden çıktılar kavga yerinde durduk hepimiz aynı anda olay yerine vardık. Sopalar ile birlik de bizim komşuyu tek bulup döven adamları bi temiz paketledik, daha sonra polis felan geldi kamera kayıtlarına bakıldı şikayetçi olundu.

Sormak istediğim nokta şu;

Kayıtlarsa görüldüğü gibi adamın sadece sırtına çalıştım oda 6-7Kez vurduğum görülüyor hiç bir şekilde ne kafasına ne de bel altına vurmadım sadece kürek kemiklerine çalıştım bundan ne ceza alırım.

2.Sorum bizim arkadaş sadece kafaya çalıştı o ne ceza alır.

3.Sorum diğer arkadaş da İngiliz Anahtarı vardı o da önden mideye çalıştı onun cezası farklı olurmu

4.Sorum mahkeme bizi haklı bulurmu sonuç da 3Kişi 1Kişiyi döverken araya girip 8Kişi o 2Kişiyi dövdük yani kışkırtma vardı

Teşekkürler...

EDİT: Görüyorum ki Forumun yarı ya pısırık ya da Korkak ulan babanızı 3Kişi evire çevire döverken olay yerine gitseniz demek eliniz kolunuz armut toplayacak hayır Babanız 1Kişi İle kavga etse ve siz de adama saldırsanız sonuna kadar Adam değilsiniz derim ancak babanızı 3kişi linç ediyor. Ve evet bizim komşuda 1-1Kavga etse dayak yese sadece ayırırdık 3Kişi haşat ederken görünce öyle olmuyor. Sizin gibi bir evladım olmaz umarım beni 3kişi linç edecek benim evladım arkadaşlarıyla 8-10 kişi oraya gelip sadece ayıracak he yok öyle bi dünya. 3Kişi 1Adamı dövecek kadar karaktersizlerse 8-10Kişinin o adamlara dayak atması ders niteliğindedir.

...

Yav kardeşim bugün benim kamyonla 4şeritli yolda sağda bekliyorum ayıptır söylemesi karşı dükkandan 1Dolara döner aldık. Neyse efenim benim yeğen geldi dönerleri verdi baktım sol aynama bi şahin geliyor ama böyle geliyor gelmiyor gibi neyse efenim sinyali verdim sola kırdım hafif kafayı çıkarttım bu ne sellektör yapıyor. Ne de kornaya basıyor. Dedim kendi kendime heralde gaz kesti neyse efenim kafayı hafif daha verdim bu asıldı kornaya yav şahine havalı korna da konulmaz kardeşim benim kamyon da o korna yok neyse bu baktım asıldı gidiyor. Çıktım bende peşine gidiyorum hayır kıl kaptım adama saçma sapan hareketler yapıyor bunu kırmızı ışık da düşürdüm.Gidip güzelce uyarıcam yani genç de bi arkadaş varsa yoksa 18yaşın da belki daha küçük muhtemelen ehliyeti yok 15-16 yaşlarında neyse o sıra bizim 14 yaşında ki yiğen elinde sopayla indi koşuyor bende bunu görünce yiğeni tutayım diye indim koşuyorum neyse şahinli kertenkele korktu heral de bastı gaza gitti bizde kamyona geri döndük hayır arkadaş altın da 1500 dolarlık şahin var ne bu hava civa onu da geçtim sinyal vermiş kafayı çıkartmışım niye bi anda gaza basıyorsun gaz kes bende çıkayım neyse işte arkadaşlar bu da böyle bir anım aman dikkat edin bu arkadaşlar size sabıka kazandırır. Üstüne dolarlarınız da leblebi olur. İyi Geceler....

Arkadaşlar her türlü yüzüyorum ters,düz,yan,tek kol,kurbağa gibi,köpek gibi, ne biliyim yunus balığı gibi ama ayaklarımı çoğun da kullanamıyorum özellikle kulaç atarken kusura bakmayın isimleri bilmiyorum ama bu yarışırken olan yüzme varya o şekil de ayaklarımı asla kullanamıyorum bugün havuz da 3-4Yıldır yüzme kursuna giden bir arkadaş ile yarıştık ayakları kullanmadan 2ye katladım, ayaklarımı kullanabilsem daha da giderim diye düşünüyorum ters yüzerken de arkadaşı geçtim ama ters yüzerken çırpmıyorum ayaklarımı kurbağa gibi ters yüzüyorum şimdi anlamadığım şu ben niye ayaklarımı kullanmıyorum ve yüzmeyi de nerde öğrendiğimi bilmiyorum acaba doğuştan mı eğitimliyim

Şuan Samsun-Antalya otobüsündeyim Ulusoy Otobüsü 06-BUR-553 Plakalı otobüste kaçak yolcular mevcut. Otobüse ilk bindiğim de yanım da Türk olmayan birisi vardı burası benim yerim dedim(Korona Olduğu İçin Tek Seyahet Ediliyoe) Kaptan oturttu gibi bişey dedi sonra kaptana dedim “Otursun ne olacak” dedi o sıra bi kişi daha aynı şikayetten geldi bu sefer ikimizin yanın daki adamları aldı muhtemelen Ankara da binecek yolcuların koltuğuna otturdu şimdi de önüm de 2Suriyeli var Havza da binen çift burası bizim dedi kaptan onlara “Yana oturun bişey olmaz dedi” bu ne biçim iş böyle adamlar virüslü belki neden alıyor Otobüse otobüs suriye otobüsü gibi arıyamıyorum biyeri duyarlar bıçaklarlar diye Online bir yere şikayet edebilirmiyim ve ya ilk çevirmede kimlik toplanırken çaktırmadan Biletlere bakın desem şans ya adamlar da bilet çıkarsa bişey olurmu bana teşekkürker

EDİT:OPERASYON TAMAM BEYLER 8KAÇAK YOLCU ŞOFÖRE 10Lira Ceza Araca 60Gün bağlama

2.Edit: Yolcular Afgan uyruklu ve türk kimlikleri yokmuş yani şoför kaçak olarak otobüse almış ve çocukların parasını da tabiki direk cebe almış, çocuklara parasını geri vermedi kişi başı 300almış bu arada 10a çıktı kaçak yolcu çocuklara üzüldüm ama otobüs ahır gibiydi buram buram korona kokuyordu maskeyi zımbaladım ağzıma bir yolcu dezenfaktan sıktı heryere şuan tüm otobüs bir aile gibi gidiyoruz. En üzücü kısmı Çorum da bir aile binecekdi oturacak yer yok diye ayak da kalmışlardı çocuk çok ağladı bi ara çorum yazhanesi ile şoför kavga ediyordu. Hayır kaptan diyorki güya sistem herkese bilet vermiş en son ben atladım trafikci abiye “abi milyon dolarlık yazılım yıllarca hata vermedi şimdi verdi bu yazılımlar güncellenmez, güncelleme olmayınca da hata vermez bilet bak tek tek o afganlarda bilet varsa ben ayakda gidicem” dedim öyle dedi trafikci kandırılmaya çalışıldığı için de ayrı sinirlendi en son şoföre söyle ehliyet ruhsat hazırlasın dedi :D

Lütfen Öne Çıkartın Bu Tarz Durumlarda Herkes Şikayet Etsin Ben Etmesem Kimse Etmezdi.

Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.226
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 96.143 (Bu ay: 1.750)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 960 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.