W

Teğmen
20 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşa laptop bakıyoruz.Arkadaş çok oyun oynamıyıcak.Okul için ve film izlemek için kullanır daha çok bu yüzden daha fazla dayanabilicek ve okul bitene kadar sıkıntı çıkartmıyacak bir laptop bakıyoruz.
Yardımcı olabilirseniz seviniriz
Teşekkurler
Selamlar
Arkadaşımın hesabı sıkıldıgı için satıcagız benim pek bir bilgim yok köy resimde görüldügü gibi isim degisme hakkı yok ve kodlar satılık
fiyat :150lira takas yok
Beyler su sıralar cok oynıyamadıgım için cok taip edemedim proving groundsa hala giriliyor mu yoksa degisti mi yada wodda mı degisecek?
köy binası 8 , 82 level
5 tane top 10.seviye
4 okcu 9.seviye 1 tanesi 10.seviye
2 sihirbaz 5, 1 tane sihirbaz 6
3 tane 5. seviye hava savunma
3 tane 6. seviye havan
klan kalasi 4. seviye
barbar kral 3 seviye
golem 1. seviye
baltaci 1.seviye
büyücü 5. seviye
okcu 5.seviye
barbar 5.seviye
dev 5. seviye
can ve yıldırım 5, öfke 3. seviye
dalkavuk 2. seviye
ejdarha 2.seviye [image][/image]
duvarlar 7. seviye
melek 3.seviye
pekka 1.seviye

fiyat olarak 100 tl düsünüyorum eger resim istiyen olursa atmaya calisirim
5-6 ay önce arkadaslar TN de Scroll of ress ile orada tekrar baslamıstım ama pek sarmadı warlock yaptım 570 kusur bisi pve server oldugu icin pvp yapıcak adam bulamadım.PVP seven bi adam oldugum icin sıkıldım oradan.Gecen outland de bi karakter actım ve server hosuma gitti en azından gelir pvp mi adam gibi pvp den anlıyan adamlarla yaparım.Karakter kasmaya basladım, kasıyorum ama hiç bir tanidigim olmadıgi icin biraz sıkıyor.Var mi outland allyde pvp yapan ?

Bide en azından 1 k gold transveri yapmak istiyorum TN-Outland yapmak isteyen olursa /w plz

Ajmet#2138
Cok uzun süredir ugrastıgım achievementleri bitirdim sonunda.Yardım eden herkese cok tesekkur ederim.

telefonun interneti ile girdigim zaman ts den konusamiyorum vinn ile de ayni sorun oluyor mu ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 192
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.751 (Bu ay: 100)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 13 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.