Yüzbaşı
21 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, elimizde 1988 Model Renault 12 TX model aracımız var, Ön kapı içerden çekme kilidi koptu, güvenebileceğim bir yer arıyorum,
Yer Bornova.
2. Sanayi olsun,3. sanayi olsun yakın yerler varsa daha iyi olur .
Teşekkürler.
Merhaba, elimizde 1988 Model Renault 12 TS model aracımız var, Ön kapı içerden çekme kilidi koptu, güvenebileceğim bir yer arıyorum,
Yer Bornova.
Teşekkürler.
Merhaba, elimizde 1988 Model Renault 12 TX model aracımız var, Ön kapı içerden çekme kilidi koptu, güvenebileceğim bir yer arıyorum,
Yer Bornova.
Teşekkürler.
Merhaba, elimizde 1988 Model Renault 12 TS model aracımız var, Ön kapı içerden çekme kilidi koptu, güvenebileceğim bir yer arıyorum,
Yer Bornova.
Teşekkürler.
Başlıkta belirttiğim gibi, Tabletimin şarj soketi arızalandı. Temiz işçilik ve güvenebileceğim yer arıyorum.
Teşekkürler.
9 Haziran Aktüel

not: Dikkatimi çeken LG Bluetooth Hoparlör. En uygun Fiyat olmuş. Bizim Forum sömürür büyük ihtimalle.
Merhabalar arkadaşlar, Anneme hediye olarak bir akıllı telefon düşünmekteyim. Ancak annem biraz teknoloji karşıtı , yani tam teknoloji karşıtı diyemeyiz ancak azdan başlayınca gittikçe bağımlılık seviyesine geldiğini savunanlardan diyelim.
Ama artık Okul işleri için, arkadaşları için Whatsapp çok gerekli hale geldi.
Yani Daha çok uzatmadan, istenilen özelliklere geçelim.

+Öncelikle Ekranın çok büyük olmaması gerekmekte,(4 inç ila hani en fazla 5 inç diyelim)
+ Buna ilişkin Ekrandaki yazıların kolay okunabilir olması gerek.
+Şarjı akıllı telefona alışık olmayan biri için az gelicektir ama, çok rahat 1,5 günü çıkarması gerekiyor.

Bunlara karşılık benim aklıma gelen aslında Windows Phone telefonlar; niye diyeceksiniz.
Çünkü Lumia lardan biliyorum, ekrandaki simgeler oldukça büyük ve işlevsel.
Yani hiç akıllı telefon kullanmamış birine, Android verseniz birde Wind.Phone verseniz
Bence Wind. Phone kullanımı daha kolay diyecektir.
Apple cihazları önerecek olanlar
- özellikleri var
1. Şarj olayı
2. 5s ten üstü çok pahalı, bütçe yetmiyor.
Bütçe:1500tl diyelim.

Dediğim gibi benim aklıma gelmeyen, sizin önerebileceğiniz cihazlara açığım.
Hem kullanıcı deneyimi açısından da anlatımda bulunursanız çok iyi olur, mesela sizin anneleriniz ne kullanıyor?yada ne kullanmasını isterdiniz zorlanmaması için ?

Not: Anlatılanlara göre Annem çok yaşlı gözükebilir, yanlış anlaşılmasın
Dediğim gibi OBS üzerinden twitch.tv ye video yayını yapmaktayım.
Süresin ne kadar olursa olsun yayını kapatınca
Twitch de kanalıma girince eski kayıtlarım görünmüyor. Nasıl çözücez ?
Sizde bakabilirsiniz :
http://www.twitch.tv/kekomanyak
Evet arkadaşlar CS GO ya baya merak sardım, şuan kullanmakta olduğum ekipman Razer Deathadder(ilk versiyon, blue)
oynarken sanki mouse ağırmış çeviremiyorum gibi geliyor(tüm sens. denedim sens. değiştir demeyin).

Dediğim gibi bunu satıp, oyuncuların kullandıkları SteelSeries Rival, yada KinzuV2,V3 alınmaya değer mi ? Yada sizin önerdiğiniz ?
kaybedeceğim bişey yada kazandığım şeyleri değerlendirirseniz çok memnun olurum.
kazancım bana göre Steelseries ler daha ufak ve hafif.
Teşekkürler
Evet arkadaşlar dün gece çatlak olan monitörün ayağı tamamen kırıldı. Sekil. 1.a daki gibi tek kitapların üstünde duruyor.
Baktım Monitörün Vesa desteği varmış 100x100 şeklinde bizzat ölçtüm.
Sizden ricam 100 TL üst limitli Vesa askı aparatlarını önermeniz. Biraz araştırdığımda fiyatlardan gözüm korktu diyebilirim.
Amazondan iki ürün buldum linkleri aşağıda
Bunlar alınabilir ürünler mi ?
Yoksa sahibinden deki üründe yeterli olur mu ? değerli yorumlarınızı bekliyorum .

ŞEKİL 1.A
AMAZON LİNKLERİ
1. LİNK AMAZON (tıkla)
2. LİNK AMAZON(tıkla)
SAHİBİNDEN LİNKİ
Sahibinden link.(tıkla)
sahibinden deki ürün kaynak yerleri felan biraz daha kalitesiz duruyor sizce 40 tl ye alınıp geçilir mi ?
teşekkürler.

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Bilgisayar
Acer
Operatör
turkcell
ISS
Vodafone
Takım
Beşiktaş
Notebook
Acer
Motosiklet
Ducati
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 488
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 28.109 (Bu ay: 309)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 117 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.