Yüzbaşı
19 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 297 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Beyler selamlar, öncelikle konu için en uygun yerin burası olduğunu düşündüm. Bir oyun vardı 2005 yılında veya 2004 yılında benim hatırladığım kadarıyla Milliyet gazetesi bu araba yarışı oyununu ücretsiz vermişti tabi başka bir gazete de olabilir çok net değilim. Ama Milliyet gibiydi.. Araba yarışı oyunuydu çölde uçurumun kenarında, şehir içinde vs. tek başımıza yarışıyorduk hatta yarışı tekrarla diyip hayaletimizle yarışıp bir önceki zaman rekorunu kırmaya çalışıyorduk. Bazen de ekranı ikiye bölüp arkadaşımızla yarıştığımız bir oyundu. Ne yaptıysam oyunun adını bulamadım belki o dönem benim gibi gazeteden alıp kuranlar vardır :) cd kutusunun görüntüsünde karlı yerler, o bahsettiğim uçurumlu çöl arazisi falan da vardı :) Need for Speed serisi falan değil umarım buluruz bu oyunu gazetenin arşivine baktım ama bulamadım.

Arkadaşlar selamlar, 2017 model aracım 50.000 km'de. İlk defa lastik değişimi yapacağım. Aslında baya baya acil değişim yapmam gerekir her gittiğim lastikçi niye bu kadar beklediniz diyor

Üstündeki lastikler 205-55-16 Bridgestone Turanza. Toyota yetkili servisleri Bridgestone öneriyor. Turanza'nın üretimden kalktığını Ecopia modellerini satışa çıkardıklarını ilettiler (internette 355 TL - serviste 500 TL fiyat verdiler Ecopia modeline). Kafam baya bir karıştı. Yıllık ortalama 5-7 bin km arası yol yapıyorum. Araba yağmuru görse de karı hiç görmüyor. Akdeniz iklimindeyim. Nedenleriyle birlikte önerilerinize açığım. Şimdiden destekleriniz için teşekkürler.
Silinebilir.
Selamlar, favori konularımda bulunan konulara eskiden tıkladığımda ''beni en son okuduğum mesaja kaydırırdı. Yani en son okuduğum mesajdan forumu okumaya devam ederdim'' fakat 2 gündür favori konularıma tıkladığımda direkt olarak son sayfaya atıyor. En son okuduğum mesaj için ne kadar geriye gitmem gerektiğini hatırlayamıyorum, haliyle zorlu oluyor.

Bu sorun için profil üzerinde bir ayarlama mı yapmak gerekli? Yoksa güncelleme mi geldi? 2 gün öncesine kadar favori konularımı kitap gibi kaldığım yerden okumaya devam ederken bugün tıkladığımda direkt olarak son sayfaya atıyor. Önceki mesajları da kaçırıyorum.

Konu hakkında desteklerinizi esirgemezseniz sevinirim @Jeolog. @powerstorm
..
ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM..

uygulamaların ikonlarını alfabeye göre dizmişler ben ilk sayfada atıyorum rehberi görmek istiyyorum ama onu yapamıyorum taşıyamıyorum. taşımaya kalkınca dosya falan oluşturuyor bunu nasıl çözebiirim?
--
Arkadaşlar merhaba.. Ben telefonumu usb'den şarj edince daha çabuk şarj oluyor bu telefona zarar verir mi? Usb'den şarj etmek zararlı mı?

Birde usb'ye bağladığım zaman direk şarj olmaya başlıyor 2 dakikalık işim olsa dahi onun şarjının dolmasını bekliyorum bunu nasıl kapatabilirim? Yani usb'ye bağladığımda şarj olmamasını.
Arkadaşlar merhaba, ben galaxy ace 2 telefonuna sahibim.. Telefona mesaj geldiğinde bildirimler kısmından açmadan mesaja girdiğimde tuş takımı belli bir süre yazmıyor.Tuşa basıyorum bastığımın görüntüsüde geliyor fakat ekrana yazı yazmıyor..15-20 sn geçince düzeliyor. Acaba bir ayarı mı var da ben mi bozdum? İlgili arkadaşlar bir cevap atarsa memnun olurum..Şimdiden teşekkürler.

Ayrıca bu olaydan sonra fabrika ayarlarına döndürdüm 1 gün düzeldi diğer gün yine aynı oldu :( .. Lütfen yardım.
Merhaba arkadaşlar ben 2 gün önce galaxy ace 2 aldım telefonun şarjı %30'a indiğinde (program yüklemeden) sol üst köşede o yüzdelik dilim çıkıyordu uyarırcasına fakat ben onu yanlışlıkla kapattım ve bidaha bulamadım ayarlara falan bakıyorum ama yok göremedim, lütfen yardım edin..
Hakkında
Forum İmzası:

ACER NITRO 5 | AN515-44 | AMD Ryzen 5 4600H | GTX 1650Ti | Corsair Harpoon RGB Wireless Kablosuz Gaming Mouse | Monster Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad | HP Omen 100 Mousepad
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 42 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 409
İkinci El Bölümü Mesajları: 31
Konularının görüntülenme sayısı: 4.642 (Bu ay: 677)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 274 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.