Yüzbaşı
16 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
https://youtu.be/uB100sn32zs

Motorcu artsilik yaptı hakaret etti Aziz Yıldırım buna rağmen kötü konuşmadi , korumaları görünce geri vites hemen.
18 mi oldu 20 mi oldu yıllar unutuldu
Dün GG den sipariş verdim ip tv izlemek film dizi takibi yapmak için , bu konuda hiç tecrübem yok satıcı arkadaşa güvendim GG de puanlamasıda iyi , bu ürünü kullanan arkadaşlar varsa cevap bekliyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/x96-2gb-s905x-iptv-android-tv-box-4k-3d-h265-242543557
Arkadaşlar oyunda çok yeniyim , BRM , Nax , LOE bitiridm bir kaç ay oynuyorum oyunu birazda kart açtım elimde kart çoğaldı. Hangi kartlar işe yarar hangisi yaramaz yardım edermisiniz.
Pack açacağım 7 li olandan sizce hangisini almam gerekli.
Arkadaşlar bugün battle.net den 7 paket kart satın aldım paypal üzerinden ama hesabıma kartlar gelmedi açmak için . Fazla İngilizcemde yok ne yapabilirim acaba.
Filmi izlemek istiyorum ama hep bi ön yargı var sizce nasıl izlenebilir bir film mi ?
Arkadaslar internet fazla kullanmadıgim için devir işlemi yapacağım 2017 ağustosa kadar taahhüt var aylık 70 lira.

Tivibu , 24 mpbs Hipernet , Telefon ( telefon kullanmadıgim için özelliklerini bilmiyorum )

centerboys@gmail.com

Pm den telefon verebilirim konuşuruz.
Arkadaşlar 3 yıldır ttnet hipernet kullanıyorum 24 megabit , son 2 aydır elektrikler gidince internet 1 gün kesiliyor hizimda 5 mpbs ye kadar düştü . Ttneti ilk aradığım da genel arıza var dedi bir kaç defa tekrarladı arıza kaydı oluşturdum beni yetkili özel servise bağladılar ücret karşılığı sorunu çözeceklerini söyle di bu yetkili servis . Kabul etmedim bende . Sözleşme yi iptal etme şansım varmi ?

Bana vaadetiklero hizi kullanamıyorum birsey de yapmıyorlar nasil kurtulabilirim .
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
LOL
Akari
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.586
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 89.007 (Bu ay: 456)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.345 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.