M

Yüzbaşı
13 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 365 (Bu ay: 0)
Gönderileri

basliktada yazdigim gibi. 4x4gb ramleri biostan xmp acinca bilgisayar acilmiyor. bikac kez reset ve 3 bip yaptiktan sonra 2133mhz de aciliyor.

biyerlerden ram voltajinimi arttirmaliyim?

anakart gigabyte b450 gaming x

telefonumda takılı olan 128 gb sandisk micro sd kartımı hiç bir şekilde formatlayamıyorum. içerisindeki müzik film resim vs. kullanabiliyorum ama ne dosya kopyalayabiliyor ne silebiliyorum. sanki deep freeze yapılmış gibi.

windowsun kendi biçimlendirme aracı yapamıyor. minitool, easeus gibi programlar işlemi başarıyla tamamlıyor. micro sd kartı bilgisayardan söküp takınca her şey eski halini alıyor.

bu kartı kurtarmanın bir yolu varmıdır?

Başlıkta belirttiğim anakartımın M.2 slotuna NVMe M.2 SSD takabilir miyim? Daha önce WD 240 GB M.2 SSD kullanmıştım fakat SATA slotlarından 4 nolu slotu kullanmıştı. Anakartın sitesinde "hem SATA hem de PCI-e modu" ibaresi mevcut. SATA slotunu kullanmaması için 240 GB'lık hangi M.2 SSD ürününü almalıyım?

https://www.asus.com/tr/Motherboards/Z97PRO_GAMER/overview/

linkteki anakart için hangi m2 ssd leri önerirsiniz? daha önce https://www.hepsiburada.com/wd-240gb-sata-green-m-2-ssd-wds240g2g0b-pm-HB00000AVMZH bu ürünü kullandım. anakartıma bundan başka nvme ssd veya başka bi model ürün takabilir miyim?

surat kargodan paket geldi. paket açık ve içinden bir kaç ürün alınmış şekilde teslim edilmiş. şube telefonlarını arıyorum. her zamanki gibi bakan yok. siteden canlı chatten yazdım. şikayetiniz falanca yere iletildi gibi robot mesaj yazıyorlar. şikayetvara yazdım (cok etkili) .. surat kargo ana sayfadan şikayetvara yazdıgım gibi bi yazı yazıp gönderdim. çalınan ürünlerden umudum yok gerçi ama şube umarım bi uyarı alır. bu hırsızlara yapılabilecek başka ne olabilir arkadaşlar.??

İstanbul Zeytinburnu'nda port yetersizliğinden dolayı 1 aydır internetsizim. Turkcell, Turk Telekom gibi firmalarda bu port yok olayını mega kentte çözemiyorlarsa diyecek bir şey bulamıyorum.

milenicoma basvuru yaptım. onlarda sürekli boş port yok, su kadar gün daha devam edecegiz, isterseiz işlemleri durduralım vs. gibi şeylerle geçiştiriyorlar. bakalım nereye kadar gidecek?

superonline tel+interneti yeni taşındıgımız eve nasıl tasıyabiliriz?

tarih öncesi devirden kalma atom işlemcili 1gb ramli laptop için xp kuruyorum (w7 starter dahi acayip kasıyor) internette sürekli geçersiz sertifika sorunu karsıma cıkıyor. bu sorunu nasıl düzeltebilirim.

xiaomi redmi note 4 kullanıcısıyım.

son bir kaç gündür telefona reset attıgım zaman üst taraftaki bildirim çubugu kayboluyor. ekranı asagı dogru çekince veya ayarlar menusune girince geliyor. ana ekrana geçince yine kayboluyor.

uygulama kasasını (kısayollar, gelişmiş araclar vs. kısmının oldugu bölüm) aşagı cekince bildirim cubguu kalıcı oluyor. gizlenmiyor.

tabii telefona reset atınca aynı işlemi tekrar yapmam gerekiyor. rom atmakta istemiyorum.

bu sorunun sebebi ne olabilir?=
çok acemice bir soru olacak farkındayım fakat. geçenlerde bilgisayarımın usb sayısı (4 adet) yetmediği için usb3 pci ex kart aldım. kısa olsan slotlulardan. asagıya kartın resmini ekledim.

anakarttaki pci ex slotu ekran kartının sogutucusunun altında kaldıgı için kullanamıyorum.

bu usb3 kartı normal uzun pci slotlarında (ekran kartı slotu değil, oraya zaten bu kartı takamıyorsunuz) kullanabilirmiyim?

aldıgım kart; burada
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 30 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.370
İkinci El Bölümü Mesajları: 744
Konularının görüntülenme sayısı: 67.872 (Bu ay: 1.845)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 817 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.