J

Binbaşı
12 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 86 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar;

Sistemim 4.8 GHZ FX 8350, RX 580 8 8GB, 16 GB DDR3 1600 Mhz Ram.

Cpu'dan dolayi darboğaz var diye akliniza gelebilir fakat durum tam olarak şöyle;

Oyun 50-60 kare arasi akici bir şekildeyken rastlantisal ve belirsiz zamanlarda aniden 1 sn kadar donuyor (muzik ve sesler kesilmiyor bu anda)

Örneğin, sag ust köşede gorev ile alakali bir bildirim gelir gelmez de yapabiliyor bu problemi.

Sistem sicakliklari normal, cpu 60 dereceyi geçmiyor. Ayrica cpu'yu default hizlara cekip denedim, sorun ayni.
Sürücüler guncel, sorun ne olabilir?
Merhaba arkadaşlar;

Konsol yüzünden PC'nin yüzüne bakmıyordum, en son ne zaman PC'mi güncelledim onu bile hatırlamıyorum. Derken Fallout 76 'nın standart PS4'te ve Pro'da berbat performansları yüzünden "dur bir de PC'de deneyelim" diye düşünürken çok yakın bir arkadaşımdan 1000 TL'ye Sapphire Nitro+ RX 580 SE 8 GB ekran kartı satın aldım, üstelik kart daha 6 aylıktı. Garantisi de devam ediyor.

Tabi bendeki CPU FX 8350 olduğundan dar boğaz yapacağını bilsem de bu fiyata kaçırmak istememiştim.

CPU'yu şu an 1,376V ile 4.4 GHZ'de çalıştırıyorum. Tam bir takoz. Daha yukarılara çıkabilmem için çok saçma sapan voltajlar vermem gerektiğinden Xigmatek Red Scorpion hava soğutma ile bu işe girişmedim.

İlginç bir şekilde oyun gayet iyi bir sonuç verdi. Şu an default ayarlarda 1080p ortalama 58 kare almaktayım.

Yani benim gibi aynı CPU ile RX 580 kullanan var mıdır bilmiyorum tabi de =) Mecburen minimum 2 sene kullanmam gerekiyor, malum piyasa zaten sıkıntılı. PS5'i çıkınca da alamayacağız belli oldu şimdiden. İdare ediyoruz mecburen

Gruba katılmak isteyen var mıdır? Yalnız olmadığımı bilmek isterim

Üyelerimiz;

1- ulascann35
Ortalik kizisacak gibi...

Su memlekette vaktiyle Feto ile gorusmeyen sahiden kaldi mi?

http://www.haberdurus.com/haber/ilber_ortayli_ve_fethullah_gulen-47040.html
Merhaba arkadaşlar;

Photoshop kullanilmak uzere rahatlıkla çalıştırabilecek bir Pc toplamamiz gerekiyor. Ryzen düşünüyoruz. Önerilerinizi alabilir miyim?
Arkadaslar, konsolu yeni aldim (sifir yurt disindan getirttim) ve nette drifting sorunu yasayanlari gorunce onlem almak adina analoglari simdiden temin etmek istiyorum.

Bundaki sag/sol analog stickler bire bir joy con'daki ile ayni midir?

Eğer öyle ise linkteki urun uyumlu mudur?

#Aliexpress TRY 21.66 | Yeni 3D beyaz Analog Joystick thumb çubuk kavrama kap sensörü modülü kontrol Rocker nintendo anahtarı Lite Joy-Con kontrol düğmesi
https://tr.aliexpress.com/item/4000334613015.html?srcSns=Copy&tid=default_1&tt=sns_Copy&image=HTB1GQ1uRpzqK1RjSZFvq6AB7VXai.jpg&aff_request_id=0568e10bcae74aca9f19c149acbc2740-1589113874354-09575-_BSylUo&spreadType=socialShare&aff_platform=default&sk=_BSylUo&aff_trace_key=0568e10bcae74aca9f19c149acbc2740-1589113874354-09575-_BSylUo&businessType=ProductDetail&templateId=default_1&title=TRY+21.66+%7C+Yeni+3D+beyaz+Analog+Joystick+thumb+%C3%A7ubuk+kavrama+kap+sens%C3%B6r%C3%BC+mod%C3%BCl%C3%BC+kontrol+Rocker+nintendo+anahtar%C4%B1+Lite+Joy-Con+kontrol+d%C3%BC%C4%9Fmesi&platform=AE&terminal_id=7803bfcf0c994bbba4f142e44472f50f

ya da bu?

https://www.hepsiburada.com/nintendo-switch-joy-con-analog-stick-v2-pm-HB00000O0JM9

Veya Türkiye'de bulabilecegim bir yer var midir?
Tavsiye istiyorum arkadaşlar, yaş 33, kilo 74.

Kron XC100 var bu fiyat aralığında, ısrarla tavsiye ediyorlar.
Arkadaşlar, alınık veya takaslık Wii Remote Plus özellikli kol arıyorum. İlgili arkadaşlar dönüş yaparlarsa çok sevinirim.

Takas için düşünülenler;

Uncharted 4 Türkçe

Kingston HyperX Savage 8gb 1600MHz DDR3 Bellek RAM HX316C9SR/8 (Üstüne para alabilirim veya kutulu Wii oyunu gibi de olabilir kol ile birlikte)

Teşekkürler.

İkinci el bölümü ilanı;
https://forum.donanimhaber.com/alinik-wii-remote-plus-kolu--139923894#139923894
Kardeşlik dahi yapılmadı bu hesapla. Her oyunumu PSN'den satın alır oynarım ancak manasız bir şekilde "hesabınız engellendi" hatası almaktayım. Sebebi ne olabilir? Bununla alakalı herhangi bir bilgilendirme mail'i de yok mail kutumda.

Ne yapmalıyım? Çok garip yaa...

Ekleme: Yok yok arkadaşlar, öğrendim. 7.30 lira eksik ödeme alınmış. PES 2019 coin almıştım, eksik ödeme var diyor ama alış veriş nasıl tamamlandı onu da bilmiyorum. Psn TR çağrı merkezindeki kız da saçma buldu zaten =)) Hesabı açacaklar, cüzdana para atacağım. Borç da cüzdanda düşecek...

????

Arkadaşlar selamlar. Oyunu PC'de 2 defa bitirdim. Daha sonra single olarak PS4'te öylesine oynadım ancak Online'a bir kaç kez girdim ve çıktım. Başta biraz sıkıcı gelmişti ama sanıyorum ilerledikçe tadı geliyor. Sorularım şunlar;

-Oyunda açık dünya RPG havası var mı?

-Gerçekten bir süre sonra aylar boyunca oynanabilecek seviyeye geliyor mu?

-Online'da tam olarak amaç nedir?

-Sanıyorum banka soygunu görevleri var. Bunlar eş dost arkadaş ile oynanıyor mu? (sanıyorum mümkündür)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 27 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.210
İkinci El Bölümü Mesajları: 94
Konularının görüntülenme sayısı: 172.201 (Bu ay: 2.201)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.574 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.