S

Yüzbaşı
09 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir arkadaşımız için izmir bornova çevresinde anaokulu tavsiyesi bulunabilir misiniz?

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

Türk Telekom mobil faturalı tarifelere yeni gelen abonelere Tivibu Uydu Süper Paket ayda sadece 1 TL!

Türk Telekom faturalı hat sahibi olan ya da Türk Telekom mobil faturalı hatları referans gösteren müşteriler, en zengin içerikli Tivibu Süper Paket’ten faydalanabilecekler!

Dikkat: bu sene sonu şampiyonlar ligi ve uefa ligini yayınlama hakkını Tivibu kaybetti. UEFA yılın yayınlayacak s sport kanalı Tivibu da var.

Kaynak:https://www.tivibu.com.tr/kampanyadetay/tivibu-mobil-indirim-kampanyasi

1. Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Sadece kampanyaya dahil Türk Telekom mobil tarife grubunda bulunan faturalı hattını veya tanıdığına ait Türk Telekom mobil faturalı hattı referans gösteren Yeni Tivibu müşterileri faydalanabilir.

2. Kampanya hangi paketler için geçerlidir?

Kampanya kapsamında, başvuru esnasında referans gösterilen Türk Telekom mobil faturalı hattın en fazla 30 gün önce aktive olmuş olması halinde, tek mobil hat referansı ile 75 TL olan Tivibu tarife ücreti 24 ay boyunca 74 TL indirimle aylık 1 TL olarak ücretlendirilecektir.

Tivibu Mobil İndirim Kampanyası kapsamında sadece Tivibu Uydu Süper Paket sunulmaktadır.

Mevcut mobil abonelerin referansları için alttaki tablo geçerlidir.

Detaylar aşağıda belirtilmiştir.

Mobil Hat Sayısı Tarife Fiyatı Kampanyalı Fiyat **Referans Kampanya İndirimleri

1. Mobil Tarife Grubu 2. Mobil Tarife Grubu 3. Mobil Tarife Grubu

Mobil Hat Referans Sayısı Tarife Fiyatı Kampanyalı Başlangıç Fiyatı Paket Fiyatı İndirim Tutarı Paket Fiyatı İndirim Tutarı Paket Fiyatı İndirim Tutarı

1 75 TL 39 TL 12 TL 63 TL 9 TL 66 TL 5 TL 70 TL

2 9 TL 66 TL 5 TL 70 TL 1 TL 74 TL

**Türk Telekom mobil hattı kampanyaya referans olmaya devam ettiği sürece ve azami 24 ay boyunca tabloda göstterilen indirimden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Hat tarife grubu indirimi olmayan abonelerimiz 24 ay boyunca belirtilen kampanyalı fiyat (39 TL)üzerinden ücretlendirilecektir

Tivibu damga vergisi alınır.

3. Hediyeler

Kampanya dahilinde, Tivibu Uydu Süper Paket abonelerine Tivibu Go Süper Paket 12 ay hediye edilecektir.

4. Geçerli olduğu tarihler

Kampanya 11 Nisan 2017 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

5. İlgili taahhüt bilgisi

Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.

Uydu sözleşmesi için tıklayınız.

6. Kurulum Hizmeti

Kampanya kapsamında Uydu için iç kurulum ücreti peşin ve 24 ay taksitli seçenekleri ile 84 TL olarak alınmaktadır.

Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı Dış Kurulum 132 TL (11 TL * 12 ay) olarak faturaya yansıtılacaktır.

Self kurulum hizmeti sadece belirli Türk Telekom Bayileri üzerinden sağlanabilmektedir.

7. Aktivasyon Hizmeti

Aktivasyon Ücreti, Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile ABONE’ye yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında 36 TL olan aktivasyon ücreti alınmamaktadır.

8. Referans olarak gösterilen Türk Telekom mobil hat sahibi tarife değişikliği yaparsa Tivibu indirimi değişir mi?

Referans gösterilen Mobil hattın tarifesinin değişmesi halinde tarife grubu değişirse verilen indirim tutarı da değişecektir.

9. Referans İndirimi alabilmek için sadece Mobil Hat numaralarını iletmek yeterli midir?

Hayır yeterli değildir. Tivibu indiriminden yararlanılabilmesi için, referans olarak iletilen mobil hatların tarife ve kampanyaya uygunlugunun kontrolü için veri isleme izininin olması veya en geç Tivibu ekipmanlarının teslim edildiği tarihten itibaren 30 gün içinde bu izinin verilerek gerekli kontrollerin yapılması şartıyla referans olarak iletilen mobil hat sahibinden “SMS Onay” alınması gerekmektedir.

Süresinde izninin ve SMS Onay’ın verilmemesi halinde abonelere referanstan kaynaklı ek Tivibu indirimi verilemeyecek olup, kampanya başlangıç fiyatı olan 39 TL üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.

10. Hangi koşullar Referans verilen Mobil Hattın iptali sayılmaktadır?

24 aylık taahhüt dönemi içerisinde referans olarak gösterilen Türk Telekom Mobil hat sahibinin/sahiplerinin abonelik iptali, kampanya kapsamı dışında başka bir tarifeye geçmesi, başka bir operatöre geçiş yapması, faturasız hatta geçmesi veya referans verilen mobil hattın devri durumları "Referans Iptali" olarak degerlendirilecektir.

11. Referans verdiğim Türk Telekom Mobil faturalı hattın iptal edilmesi, kampanya kapsamı dışında başka bir tarifeye geçmesi, başka bir operatöre geçiş yapması ve faturasız hatta geçmeleri durumunda Tivibu indirimleri devam edecek midir?

Hayır devam etmeyecektir. İki mobil hat referans gösterildiği durumda, Mobil hat referanslarından birinin iptal edilmesi halinde sadece devam eden Mobil Hat Referansının bulunduğu tarife grubunun, referans sayısının 1 olduğu durumda geçerli olan indiriminden faydalandırılacaktır. Tüm referanslarının iptal edilmesi durumunda 39 TL üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.

12. İletilen Türk Telekom faturalı mobil hatlarda indirim için sıralama önemli midir?

İletilen Türk Telekom mobil hat referans numaraların da sıralama aranmamaktadır. İletilen Türk Telekom mobil hat referanslarından hangisi daha avantajlı tarife grubun da ise aboneye o tarife grubunun indirimi yansıtılmaktadır.

13. Referans olarak ilettiğim Türk Telekom Mobil Hat numaramı değiştirmek istedim, yapabilir miyim?

Tivibu Uydu ekipmanları teslim edildikten 30 gün içerisinde, referans gösterdiğiniz mobil hat sahibi sms ile onay vermedi ise referans numarasını değiştirebilirsiniz. Sms ile onayı alınmış referans numaraları değiştirilememektedir.

14. Yeni referans numarası ekletebilir miyim?

Tivibu Uydu Ekipmanları teslim edildikten sonra 30 gün içerisinde yeni referans numaranızı iletebilirsiniz.

15. Ek Hizmetler

Cihazlar hakkında

Uydu Alıcısı aylık cihaz kullanım bedelinin hali hazırdaki fiyatı 3 TL (vergi dahil) olup, kampanya kapsamında alınmayacaktır. Kampanya sonunda yürürlükteki cihaz kullanım bedeli tahsil edilmeye devam edilecektir.

Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. Abonelik iptali halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.

Üyelik geçişleri hakkında

Kampanyada sadece süper paket olduğundan kampanya içerisine başka pakete geçiş yapılamamaktadır.

Film kiralama hizmeti hakkında

Kampanya süresince, varsa Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır.

İptal hakkında

Üyelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa) aktivasyon/Tivibu Kurulum ücreti, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.
Dominos Büyük Boy Efsane Pizzalarda anında %55 indirim* kazanmanız için 10 Aralık tarihine kadar Yapı Kredi Mobil'e veya İnternet Şubemize giriş yapmanız yeterli!

* Dominos.com.tr ve Domino’s mobil uygulamasından yapılan siparişler için geçerlidir.

Dominos.com.tr İndirim Kodunuzu Nasıl Kullanacaksınız?

İndirim kodları 8 Kasım 2017 tarihinde, Bireysel İnternet Şubemizde yer alan "Kampanyalar" bölümüne ve Yapı Kredi Mobil’de yer alan “Size Özel” bölümlerine yüklenecektir ve 10 Aralık 2017’ye kadar yüklü kalacaktır. Müşteriler kampanya kodlarını 17 Aralık 2017 tarihine kadar kullanabilecektir.

Dominos.com.tr de bulunun Sepetim alanındaki kampanya kodu bölümünden Yapı Kredi’yi seçip, Kampanya kodu ekle bölümüne indirim kodunuzu girerek indirimden faydalanabilirsiniz.

Kampanya dominos.com.tr ve Domino’s uygulamalarından verilecek siparişlerde geçerlidir. “Gel-Al” servislerde ve şube direkt aramalarında verilen siparişlerde geçerli değildir.

Kampanya Koşulları

08 Kasım - 10 Aralık 2017 tarihleri arasında, Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil’e Kimlik Numarası veya Kullanıcı Kodu ilegiriş yapan müşterilerimiz, Dominos.com.tr ve Domino’s mobil uygulamasından yapılan Büyük Boy Efsane Pizzalarda %55 indirim kazanacaktır.

İndirim kodları 8 Kasım 2017 tarihinde Bireysel İnternet Şubemizde yer alan "Kampanyalar" bölümüne ve Yapı Kredi Mobil’de yer alan “Size Özel” bölümlerine yüklenecektir ve 10 Aralık 2017’ye kadar yüklü kalacaktır. Müşteriler kampanya kodlarını 17 Aralık 2017 tarihine kadar kullanabilecektir.

Kampanya dominos.com.tr ve Domino’s uygulamalarından verilecek siparişlerde geçerlidir. “Gel-Al” servislerde ve şube direkt aramalarında verilen siparişlerde geçerli değildir.

İndirim kodları tek kullanımlıktır. 17 Aralık 2017’ye kadar kullanılabilir.

Kampanya büyük boy Cazip ve Efsane pizzalarda geçerlidir. (Sosyal, Vegi, Fit&Fresh, Favori 3’lü, Sucuksever, Bol 5’li, Bol Malzemos, Dev Malzemos, Doyuyos, Karışık, Extravaganza, Callypso, New York, Italiano)

Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.

İndirim kodu kişiye özel olup, kampanyadan her müşteri sadece 1 defa yararlanabilir.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır.

Kampanya kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.

Kampanya Yapı Kredi Bireysel müşterileri için geçerlidir.

Yapı Kredi ve Domino’s Pizza kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
merhaba arkadaşlar,

dövme yaptırmayı düşünüyorum. izmir'de güvenilir bir yer araştırırken darkgate tattoo sanatçısı selçuk arkadaşla görüştüm. sitesi olanhttp://www.darkgatetattoo.com/galeri/tattoo/ üzerinden yaptığı çalışmaları bakabileceğimi ve sağolsun istek üzerine çalışma yapabileceğini söyledi. mesela samurai dövmesi hoşuma gitti.

ancak, sizlerdende tavsiye almak istedim. aşağıdaki örnek resimdeki gibi vücut ve kol yapım var. ilk kez dövme yaptıracağım için selçuk arkadaşın yaptığı dövme galerisinden hangisini yada sizin tavsiyenizi alabilirmiyim?

kol yapısı örnek resim aşağıdadır.

Kurtuluş savaşı ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışı ile başlamıştır.

Referandumda bırakın oy hırsızlığını, bence en büyük darbeyi Samsun yaptı.

Evet: 507.303

Hayır: 290.932

Şu ana kadar herkes nasıl bir düşünceyle oy verdiğini ve neye oy verdiğini gerçekten düşündümü merak ediyorum. Kimse kimseyi kandırmasın, aşağıda saydığım ve sadece beyin yıkama yoluyla halkı yönlendirmekten başka bir işe yaramayan sözleri lütfen sırasıyla okuyun...

"CeHaPe zihniyeti", "CHP SSK yı batırdığı için EVET oy verin", "Hayır diyenlerin hepsi birer TERÖRİST!" (Sonradan ben öyle bir şey demedim diye klasik dönüş yaptı ama neyse...), "Eyalet sistemi gelecek", "17 Nisan'da EVET diyenleri denize dökeceğiz", "Evet çıkarsa 17 Nisan'da idam gelecek ve ben onaylayacağım", "Teröristler hayır diyor CHP bunları destekliyor", "15 Temmuz'da Kılıçdaroğlu kaçıyordu", "15 Temmuz kontrollü darbeydi", "Hayır diyenlerin karıları kızları helaldir!", "Hayır diyen şerefsizlerin işine son vereceğiz!", ve niceleri...

Bu yazdıklarımın hepsini sakin kafa yapısıyla ve dışarıya kendinizi bir kaç dakika engel koyarak aklıselim şekilde oturup okuyun ve düşünün.

Bizler Türkiye Cumhuriyeti'nin birer vatandaşları olarak bu vatanı nasıl el birliği ile savunuyorsak bu el birliği yaptığımız kişiler eşimiz dostumuz değil midir? 12 Eylül darbesi ve 15 Temmuz darbe girişimi dahil bu kadar büyük bir ülkenin başına gelen olaylara rağmen halk olarak el birliği her zaman dost her zaman kardeş olarak nasıl yaşamaya ve büyümeye gidiyorsak, bu gözlerimizin önünde yaşananlar neden?

Eşimiz, dostumuz, kardeşimiz, annemiz, babamız, amcamız, dayımız, dedelerimiz, ninelerimiz, çocukluk arkadaşlarımız, can yoldaşlarımız, kan kardeşlerimiz, komşumuz, bakkal amcamız, kuaförümüzdeki abimiz, manavımız, balıkçımız, işçi kardeşlerimiz, din kardeşlerimiz ve daha fazlasıyla bu ülkenin her bir vatandaşı neden bu kadar büyük bir o tarafa bir o tarafa sürüklenmeye çalışıyoruz ki?

O zamanların en zor şartlarında ülkemizi kuran Mustafa Kemal Atatürk'ü ve onun yolunda gidenleri neden bu kadar günümüzde eleştiriyoruz?

Batıya özenmeyi bırakın şu an gerçekten bilimiyle, teknolojisiyle, ilmiyle, okuryazarlığıyla örnek çağdaş bir ülke yolunda ilerlememiz gerekirken bu kadar çağ dışı fikirleri neden halen günümüzde tartışıyoruz?

İnsanlar hep geçmişte hata yaptıklarını düzelterek kendine çeki düzen vermeye çalışırken biz bu ülkenin birer vatandaşı olarak ülkemiz için neden arkası kesilmeyen hataların kurbanı olmaya devam ediyoruz? Neden, ders çıkarıp daha ilerisi ve çocuklarımızın dahil bizim geleceğimizi neden inşa etmeye çaba göstermiyoruz?

Ülkemizin kurulduğundan beri gerçekten ülkemize bir türlü yararı olmadığını düşündüğümüz hataları görememize rağmen neden halen onların sözlerine göre hareket ediyoruz?

Bakın dostlarım...

Bu seçimde size onu yapın, bunun peşinden gidin, şunun söylediğini yapın, o şunu söylüyor siz bunu yapın demiyorum ve diyemem.

Ben, bu forumda o kadar çok dostluğun olduğunu bildiğim halde giderek kutuplaşmaya gittiğini görüyorum ama sizlerin kendi elleriyle yazdığınız bu kadar cümleyi değiştirin demiyorum.

Bu oylamayla ilgili sürekli onun bunun sözleriyle hareket etmeyi, şunu bana açıklayın gibi konularla birbirinizi tahrik etmeyi bırakın. Yapmayın.

Bu forum dahil herkesin yaşadığı çevrede gerçekten oturupta ya bu anayasadaki yapılacak değişikliklerin bize neler kazandıracağı, neden değişikliğe ihtiyaç duyulduğu, günümüz dünyasında bu tür yönetim şekli değişikliğinin ülkemiz açısından ne gibi yararı yada zararı olacağını konuşabildiniz mi? Fikir alışverişi yapabildiniz mi?

Eminim bu referandumla ilgili şu an yönetimdeki tüm siyasetçilerin sözleri veya düşüncelerini yansıtan ve söyledikleri cümleleri birbirinize söylemişinizdir.

Bırakın onlar şu ana kadar hep söylediler, konuştular, yaptılar, çizdiler, ettiler...

Referandumun adı Halk Oylaması. Artık, halkın gerçekten fikrini alma zamanı bu. Çünkü, halkın fikrini sadece sandıkta sorduklarından dolayı, hükümet şunu yapıyor, muhalefet bunu diyor, teroristlerin ağzının suyu akıyor, hocaefendi şunu diyor, vb. gibi sözleri bırakın ve artık kararınızı verin.

Çünkü, bu karar artık sizin.

Siz hep televizyon karşısında, radyoda, internette siyaseti takip ettiniz, ülkenizle ilgili gelişmeleri gördünüz, duydunuz, kendinize göre yorumlarınızı yaptınız.

Artık, onlar sizi izleyecekler, neler yaptığınızı, neler yaptırabileceğinizi görecekler. Siz hep onlara göre hareket ettiniz. Artık, yeter! Çünkü, siz neye karar veriyorsanız ona göre hareket edecekler.

Ülkemizin parçalanmasını hangi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak ülkesini seven ister? Bu ülkeyi bölmeye çalışanlara karşı yasalarımız var mı? Var! Bu yasaların birde cezai işlemlerini anlatan yasa var mı? Var! Polisimiz, Jandarmamız, Korucularımız, Askerimiz ve ülkemizin birer vatandaşı olarak bizler var mıyız? Varız!

Neden, ülkemizdeki bu yasayı geliştirici yasalar üzerinde çalışmıyor uygulamanları bunlardan ayıklamaya yönelik cezaları işlemiyoruz? Terörü ülkemizde yaşamayacağımızı garanti edecek bir yasa niye yaratmıyoruz?

Yaşantımıza yön verenler neden hep siyasetçiler oluyorda, onların söylediği gibi biz millet olarak bir şeyler söyleyemiyoruz? İşte burada yine bu seçimde bizim ağzımıza bakıyorlar. Neden, bizim istediğimiz hiç bir zaman olmuyorda hep onların dayattığı şeyleri izinden gitmek zorunda kalıyoruz?

Ülkemizde ferah yaşamak, demokratik bir toplumda söz sahibi olmak, gerçekten günlük yaşantımızda artık ilimle ve bilimle hareket etmek, birbirimizi kırmadan sadece fikir paylaşımı yaparak kendimizi ve çevremizi geliştirmek, hayat standartlarımız yüksek şekilde yaşamak, çocuklarımıza her şeyi sunabilmek neden bizim hakkımız değil?

İşte, bu kadar söylenecek söz varken neden halen birbirimizi yemekle uğraşıyoruz, neden bizi yönlendirenlere izin veriyoruz, neden ülkemize gerçekten sahip çıkmıyoruz?

Bu seçim, ülkemizin yönetim şeklini değiştiren bir seçimdir.

Bu seçim, geçmişte de yapılan hataların ve gelecekte yapılabilecek hataların gerçekten önünü kapatabilecek bir yönetim şeklini destekleyip desteklemediğini görmemizi gerektiren bir seçimdir.

Bu seçim, hayatımızı yöneten kişilerin daha fazla yetkiye sahip olup olmayacağına karar vereceğimiz bir seçimdir.

Bu seçim, herkesin söyleyip kafanızı bulandıran sözlerin bir çoğunu içermeyen bir seçimdir.

Bu seçim, sizin yönetime dur yada devam et diyebileceğiniz bir seçimdir.

Bu seçim, yapılabilecek hataların giderilip-giderilmediğini görerek tekrar bize sunulmasını sağlayabileceğimiz bir seçimdir.

Bu seçim, bu kadar kafa karışıklığına sebebiyet verebilecek şeylerin giderilmeden ortaya çıkan açık uçlu soru gibi sunulan bir yasanın bizim tarafımızdan onaylanıp onaylanmayacağına dair bir seçimdir.

Bu seçim, demokrasinin gelişip-gelişmediğine karar vereceğimiz bir seçimdir.

Bu seçimi iyi düşünün öyle karar verin. Hür iradenizle karar verin.

Lütfen birbirinizi üzmeyin, üzmeye meal vermeyin. Çünkü, sen arkadaşınla aranı bozsan siyasetçi gelip seni barıştırmaz. Sen, akrabalarınla konuşmasan siyasetçi seni gelip akraba ziyaretine götürmez.

Bu seçimde gerçekten neye karar verecekseniz, oylanacak olan 18 madde için, belki hayatınızı şahlandıracak, belkide hayatınızı zora sokacak, bu ülkenin geleceğini gerçekten düşünerek hareket edin. Siz, TERCİH isimli elinize verilen mühür ile ülkenizin geleceğine vereceğiniz kararı artık hür iradenizle verin.

Sağlıkla kalın, yüreğinizi dinleyerek pişman olmayacağınız bir şekilde oy verin...
Turkcell hattında VoLTe yi çalıştırabilen varmı?

Farklı bir telefondan (IPhone) HDSES yazıp 2222 ye yolladım ve aktif ettirdim (Hattım için VoLTe ve VoWifi aktif olduğunda dair mesaj geldi). Tekrar sim kartımı taktım Mi5'e ama arama yaparken orta kısımda ufak bir şekilde HD yazıyor bazen aynı şebedekeden olduğunda sanırım ama yukarıdaki bar kısmında HD yada VoLTe ibaresi yok.

Turkcell'de VoLTe kullanan arkadaş varmı?
Son aylarda sürekli ülke gündemi olsun, partilerin uygulamaları olsun vs. her bir olay maalesef gündemden düşmüyor. Ancak, buradaki forumun amacı adıyla aynı olması gerektiğini düşünüyorum. Yani, DonanımHaber ismi önceden olduğu gibi donanımla ilgili gelişmelerin veya daha çok dijital sektöre ait fikirlerin paylaştığı bir forum olması düşüncesindeyim.

Son zamanlarda da bu referandum konusu olsun, terör örgütü konuları olsun (hatta yönetim duyuru yayınlamıştı propaganda yapılmaması ile ilgili) hep top 5 konu kısmından aşağı düşmüyor.

Forumun kuralları ve genel çerçeve konusunda sizden ricam Konu dışı ve Ülke gündemi kategorilerinin Top 5 kısmından çıkarılması yada son zamanlarda artan bu (örnek) Evet-Hayır gibi propaganda amaçlı konuların açılmasını engellemenizi talep ediyorum. Çünkü, parti görüşü herkesin kendine has düşünceleri çerçevesinde aklında yatan şeyler var fakat bu konular bu foruda sürekli tartışmaya ve hakaretlere varan laf atmalara döndüğünü gözlemliyorum. Çoğu kişide belkide bu fikirdedir bilmiyorum ama bu konuda bir şeylerin yapılması gerektiğini düşünüyorum.
Merhaba,

Mobil sayfanızdaki (mobile.donanimhaber.com) bildirimler kısmını sürekli takip eden birisi olarak çok kullanıyorum. Ancak, yaklaşık 1 haftadır şu kadar cevap yazıldı yazıları hiç değişmiyor ve ne kadar süre önce olduğunu belirten (ör: "32 dk. önce") yanındaki kısımda güncellenmiyor ve çoğunlukla "bir sa. önce" ibaresi duruyor. Sadece mesaj gelen yazı arkaplanı turuncu halini alıyor. Oradan anlaşılıyor.

Ayrıca, en son yazılan güncel mesaja gitmek için konuya tıkladığımda ise günlerdir takılmış olduğu hep aynı mesaja gönderiyor. En son bildirim yaptığı mesaja göndermiyor. Yine gitmek için sayfa atlamak zorunda kalıyorum.

Düzeltebilirseniz sevinirim.

İyi çalışmalar
Hakkında
Meslek: Manager
İlgi Alanları: Technology
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
Steam
Steam
TV
LG
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Acer
Basketbol
Galatasaray
Modem
Zyxel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.834
İkinci El Bölümü Mesajları: 62
Konularının görüntülenme sayısı: 213.407 (Bu ay: 661)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.125 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.