Yarbay
11 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
38 üye
Görüntülenme
Toplam: 65 (Bu ay: 0)
Gönderileri
monza racing start storp engine paneli var elimde bunu bilgisayarda açma kapama ve reset düğmesi yapmak istiyorum nasıl yapabiliriz acaba bağlantısını ledlerinde yanmasını istiyorum

şuan powerdan sarı siyah kablo ile 12 volt bağlayıp ledleri yaktım ama power ve reset nasıl bağlanacak yada bağlanamayacakmı :)

arkadaşlar yıllardır kullandığım kasamdan sıkılmıştım hem daha ferah hemde taşıma anlamında daha kolay bir kasa aklımdaydı hep ayrıca elimdeki radyatörleride ( 2 adet 3*140 lık thermochill) sığdırabileceğim bir kasa üretilmemişti bende 0 dan bir kasa yapmaya karar verdim

inwin in dframe 2 kasa modelini nette gördüm çok beğendim ve aynını yapmaya çalıştım daha eksikler var ama ben beğendim
kasanın gövdesi 2 cm demir borudan imal edildi içi ve kapaklar pleksten
karşısnızda trde olmayan in win dframe 2 kasam :)

final video linki http://sendvid.com/9swzeycy
youtube video linki

http://sendvid.com/9swzeycy
arkadaşlar airties 5650 modemin kablusuz ayar kısmında modeme bağlı cihazlar var * isimli olan ne anlama geliyor

şifreyi yenilediğim anda bile o bağlı görünüyor ona mac filitrelemede yapılmıyor

sabit modemle alakalı bir şeymidir

kotadan dolayı tanımadığım cihazları filitrelemek istedim gözüme çarptı bilgisi olan varmı acaba
silindi
beyler yiğenim gta 5 key almış gitti gidiyordan

rocstara girip üye olmuş seriali girmiş fakat doğum tarihini 2005 yazınca oyunu oynayamamış gibi bir hata almış oyuna giriş yapamamışlar daha sonrada aynı mail adresi ile yeni üyelik almışlar rocstardan bu seferde key kullanılmış hatası alıyorlar ama ilk alınan kullanıcı adı ile giriş yapılamıyor mail paraso 0 lamada yapıyoruz oluyor ama 2. alınan kullanıcı adı ile giriş yapılmış görünüyor nasıl çözücez bu işi key
ARKADAŞLAR 64 GB LIK TELEFONDAN ALDIĞIM YEDEKLERİ 16 GB LIK İPHONE A İTUNES İLE GERİ YÜKLEMEK İSTİYORUM AMA BU GERİ YÜKLEMEYİ VİDEO VE RESİMLER HARİÇ YAPMAK İSTİYORUM DİĞER NOT MESAJ REHBER VS Yİ NASIL YÜKLEYEBİLİRİM HALİYLE HAFIZA YETERLİ DEĞİL DİYE GERİ YÜKLEME YAPMIYOR
arkadaşlar ilk defa spora başlıyorum 3 ay önce 105 kg idim 3 ay sadece açık havada koşarak şuan 93 kg ya indim

boyum 1.87

şimdi havalarda soğuyunca salona yazıldım ilk defa salona gidiyorum hoca beden yağ kas vs ölçülerimi aldı sormak istediğim şu

kaç kg kas alırsam şu tarz bir vücudum olur :) yağ oranım ne olmalı şuan yağ oranım % 17, kas 77kg

ve kas kaybı yaşamadan yağları eritirim bunla alakalı ideal bir spor hareketi varmı koşuya devammı etmeliyim

tavuk bulgur ve sütlü yulaf ezmesi beyaz yumurta vs yemeye başlayacam düzenli olarak

şuanki değerlerim bu spora yeni başladım onuda belirtiyim

ARKADAŞLAR 46F8000 1000 HZ BİR TV VAR GERÇEK HZ İ SANIRIM 200 HZ AMA STANDART BİR HDMİ İLE PC Yİ BAĞLADIĞIMDA 60 HZ DEN FAZLA ÇIKMADI

1,4 hdmi alsam 120 hz yada 144 hz alınabilirmi acaba çok aradım ama bunla alakalı bir bilgi bulamadım dual dvı ile pc lcd sinden 144 hz alıyorum ama tv de dual dvı yada mini display port yok sadece 1.4 hdmi var

şimdiden yardımlar için teşekkürler emin olmadan pahalı bir hdmi kablo almak istemedim :)
ARKADAŞLAR 4.2.1 VERSİYONU YÜKLÜ OLAN ROOTLU SAMSUNG S3 TELEFONUMUZ VAR İMEİ KLON

BUNU ODİNLE 4.3 E YÜKSELTEBİLİRMİYİZ İMEİ GİDERMİ

NORMAL 4.3 VERSİYONUNU İNDİRİP ODİNLE YÜKLEMEM YETERLİMİDR TEŞEKKÜR ETTİM
başlıkta da belirttiğim gibi 5+1 ses sistemi bağlayabileceğim hd mini uydu alıcısı varmı varsa hangi marka ve modeldir tavsiyenizi alabilirmiyim
Hakkında
Forum İmzası:
İNTEL 3770KASUS SABERTOOTH Z77ŞUANKİ AEROCOOL X PREDATOR WHİTE MOD WATER COOLER WHİTE MOD SU SOĞUTMA 3*140CM RADYATÖR MODTIKLA
▓4*4 GB CORSAİR WHİTE VENGEANCE DDR3 1600 MHZ▓MSİ 660 Tİ POWER EDİTİON SLİ42'' LG LCDLOGİTEC 5+1 TEAM EXTREEM 120 GB SSD RAİD 0 + 1 TB HD
DÜN GEÇTİ, BUGÜN GEÇİYOR, YARIN VARMI? GENÇLİĞİNE GÜVENME SEN ÖLEN HEP İHTİYARMI ?
Forum İkinci El İmzası:
DÜN GEÇTİ, BUGÜN GEÇİYOR, YARIN VARMI? GENÇLİĞİNE GÜVENME SEN ÖLEN HEP İHTİYARMI
Hakkımda:
www.teknomarkpc.com

ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM VE TANIŞTIĞIM ARKADAŞLAR:
PLAKTON*ENDOPLAZMİKREDİKULUM*NOKİAXXX* MEKE *JAVA*BRANDYBUCK*BAHADIR BADO
*FENOMENHA*ARBİTER*VİSOR*MİNİK*AMAC22*MKOYUNCU06*ALPER1391
*CEMALEFENDİ*WELİ*MMXex*fortress34*alisagir*OSMAN*OVERCLOKİNG*KYORHAN *ODRİN34*CUBALİBRE*SKORP* PLATİNİUM*İST3*ÖMERÖZKAN*LARCYMATOİRE
*DYİNGWİSH*CEMALİ*MUHO8*SOLİD?*XAİA*OĞUZBİLGİSAYAR*AESER*BROKLYN215*TSUNAMİ41
VE AKLIMA GELMİYEN BİR ÇOK KİŞİ DAHA HİÇ BİRİ İLE SORUNUM OLMAMIŞTIR HERHALDE İSTESEM HEPSİDE REFERANS OLABİLİR :)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.114
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.782
Konularının görüntülenme sayısı: 1.559.042 (Bu ay: 2.623)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.