M

Çavuş
06 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
R5 3600x işlemcim ve rtx 3070 ekran kartım var. Monitörüm 2k. İzlediğim videolarda aynı donanımla 2k ultrada ortalama 140 fps alıyorlar ancak ben 90-100 fps alabiliyorum. Ekran kartım %100’ünü kullanmıyor %65-70lerde geziyor. Bunun bir çözümünü bilen var mı ?
Rx5600xt ekran kartı kullanıyorum. Monitörleri hemen hemen hepsini inceledim ve 2 cihaz arasında kaldım.

Fiyat olarak daha üstlere çıkamıyorum. Monitörü de en az 3-4 yıl kullanacağım. Özellikle kullanan arkadaşlardan yorumlarınızı bekliyorum. Linkler aşağıda
.

samsung

LG
Değerli arkadaşlar, başlıktada belirttiğim gibi 3000tlye kadar bir bilgisayar alacağım. Önceliklerimi belirtmem gerekirse: çok fazla oyun oynayan birisi değilim. Belli başlı oyunları oynarım. Mesela fifa, cod gibi... Taşınabilirlik benim için çok önemli. İstediğim zaman istediğim yere rahatça götürmek isterim. Bu yüzden kalın ve ağır bilgisayarları araştırmadım. En önem verdiğim nokta ise ısınma ve fan sesi olayı. Özellikle günlük kullanımda yani internette gezerken film falan izlerken sessiz sakin ısınmayan bir cihaz arıyorum... Araştırdıklarım içerisinde asus n550jk , dell 7537 ve asus ux32ln var... Görüşlerinizi bekliyorum kısa bir süre içerisinde karar vermem lazım. Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar... Uzun bir çalışma sonucu 2 arkadaşımla beraber geliştirdiğim bu uygulama ile indirim haberlerini anında akıllı telefonunuzdan takip edebilirsiniz. Aynı zamanda favori mağazanızı seçerek bildirimde
alabilirsiniz. Kategoriler arasında belirlediğimiz mağazaların haritadaki yerini öğrenebilir ve yol tarifi de alabilirsiniz...
Unutmayalım ki sizlerden gelen destek ile eksiklikleri giderebilir ve daha da fazla geliştirebiliriz.
LİNK:https://play.google.com/store/apps/details?id=cuo.activities
Video:http://www.youtube.com/watch?v=UcSyI9Hfuug&feature=youtu.be
Arkadaşlar Htc one'ımın hoparlöründen istediğim performansı alamıyorum. Bugün media markta başka bir Htc One incelerken kendiminkiyle de kiyasladm. Benimkinden en az 3 kat daha fazla ve net ses veriyor. Benimki hem kısık hemde cızırtılı... Sizce ne yapmalıyım ? Bir de kamerada aldığım günden beri odak sıkıntısı çekiyorum. Saniyede 2-3 kere odak odak yapıyor hiç durmadan. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar ben bu konunun benim gibi bilmeyen arkadaşlar için
yararlı olabileceğini düşünüyorum ve sık sık sorulan soruları bir
baslık altında toplamaya calisiyorum...Öncelikle
1-)Odin ile guncellemekle kies veya telden güncelleme arasında ne
farklar var ?
2-) Odin ile guncelledigimiz bir telefon sonradan resmi
güncellemeler alabilir mi ? Yani kies veya tel üzerinden sorunsuz
güncellenebilir mi ?
3-)Herhangi bir zararı var mi ?
4-) Garantiden çıkar mı ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 98
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 977 (Bu ay: 1.263)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 30 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.