Binbaşı
06 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 532 (Bu ay: 3)
Gönderileri

2 yıl önce Hepsiburada.com üzerinden almış olduğum MSI MAG241C monitörü servise yollayıp değişim raporu almıştım. HB monitörüme karşılık bir kaç alt model değişim teklifi yaptığından hakem heyetine başvurmuştum. Şimdi bu başvuru için lehime karar çıktı.

Bu durumda ne yapmamı tavsiye edersiniz?

Hepsiburada.com ile iletişime geçip, karara uymalarını istesem, tekrar aynı şekilde alt model teklif etmeleri söz konusu mu?

İcraya versem, tazmin edecekleri tutardan bir miktar kesinti yapılacak. Tespit edecekleri model alt model olmaz mı?

Ziraat banka kartı kullanıyorum. Ödemwe 3D secure yüzünden iptal oldu, ne yapabilirim?

Amazon.com üzerinden aynı üründen 10 adet sipariş vereceğim. Ürün gümrükte ek vergiye tabii tutulabilir, böyle bir durumda Amazon.com ek vergiyi karşılayacağının garantisini verdi. Tabi vergiyi ben ödeyeceğim, daha sonra onlar bana iade edecek.

Bu süreç için yasal olarak 180 iş günü kadar süreleri var. Daha önce Amazon'dan vergi iadesi alan olduysa bu sürecin kendileri için kaç gün sürdüğünü yazabilir mi?

20 Dolar bandında tavsiye edeceğiniz 128 GB M2 SSD var mı?

22 dolara kadar Type-C Hub arıyorum. Ethernet, 4K 60 Hz destekli HDMI girişi, USB Type-C ve USB'a girişi olması gerekiyor. AliExpress'den alacağım.

AliExpress üzerinden en fazla 20 dolara (kargo dahil) sıfır 1. kalite (mümkünse orijinal) ekran ve uygun fiyata sıfır kasa arıyorum. Lütfen telefondan anlayan bir arkadaş benim için AliExpress'e göz atabilir mi?

Bir veya bir buçuk kişilik yatak seti almayı düşünüyoruz, 1300-1400 lira bütçemiz var. Mobilya işinden hiç anlamıyorum, yatak fiyatına göre konforlu ve dayanıklı olsun benim için yeterli.

Temelim zayıf, Birey B 2021 biraz zorluyor, daha kolay bir soru bankası bakıyorum. Karekök 0'da hem güncel değil hem de çok basit seviye. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Not: Soruların yeni nesil olması mühimdir.

Uzun süredir köşede duran Slim kasa konsolu tamire göndermeyi düşünüyorum, tavsiye ettiğiniz bir yer var mı?

Antalya'dayım ama gerekirse şehir dışına kargo yapabilirim.

Alfa IPTV kullanıyordum, evdeki arkadaşlar son dönemde çok donduğu, derbi maçı zehir olduğu için adıma mail atıp küfür etmişler. 12 aylık üyeliğimin son 3 ayı kala paramı iade etmeden yayınımı askıya aldılar, şuanda haliyle giriş yapamıyorum. Müşteri her ne demiş ise de yayını askıya almaları ve ücreti iade etmemeleri HIRSIZLIKTIR bu arada.

Her neyse. Kaliteli, hiçbir şekilde donmayan, müşteri memnuniyeti üst düzey bir satıcı arıyorum. Tavsiyelerinizi esirgemeyin.

Hakkında
Forum İmzası:
Alimlere sorun; hekimlerle konuşun ve fakirlerle oturun. Hz Muhammed (SAV)
Forum İkinci El İmzası:
Alimlere sorun; hekimlerle konuşun ve fakirlerle oturun. Hz Muhammed (SAV)
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.634
İkinci El Bölümü Mesajları: 584
Konularının görüntülenme sayısı: 87.829 (Bu ay: 3.982)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.232 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.