D

Yüzbaşı
05 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar iphone cihazımın hoparlöründen dün cızırtılı ses geliyordu bugün müzik dinlediğimde çok cızırtı hissedemedim yarın servise göndereceğim ama karar veremedim napsam herhangi bir program veya yöntem varmı patlak olup olmadığını anlayabileceğimiz
arkadaşlar hp pavilion 3320 st laptop bilgisayarın ati ekran kartını görmüyor.Aygıt yöneticisindede ekran kartı görülmüyor.Driverı yüklemeye çalıştığımda donanım bulunamadı hatası alıyorum.Bu konuda ne yapabilirim.İyi forumlar.
Arkadaşlar 20 bin liranız olsa ne iş yapardınız.Ciddi ciddi para çoğaltabilecek yöntemler nelerdir.
Arkadaşlar otg ve nfc özelliğine sahip telefonların listesine bakabileceğim bildiğiniz bir site var mı? Yardımcı olursanız sevinirim, iyi forumlar.
http://s.aliexpress.com/zeYNjuEv

Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum.Yorumlarda gümrüğe takılmadığını söylüyorlar.Kararsızım sizce almalımıyım ???
???
Arkadaşlar aliexpressten devamlı alışveriş yapan biriyim fakat bugün sipariş iptali yaptım aldıktan yarım saat sonra vazgeçip fakat para iadesini yapmadı nedenini bilen varmı yada belli bi süresi ???
Arkadaşlar saatli alarm türü bir program varmı iosa göre örneğin ben 7 de çalışmaya başladım 15 dakika sonraya yani 7:15 e ayarladım 5 dakika mola şeklinde saat 7:20 de program beni uyardı daha sonra yine 15 dakika sonra 7:35 te mola için uyaracak.Bu şekilde bir program varsa yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar İflashdrive satın almak istiyorum.Kullanan ve bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.Örneğin film atıp telefonda izleyebiliyormuyum veya attığım resim film ve herhangi bir dosyayı telefon hafızasına kopyalayabiliyormuyum?Teşekkürler.
Arkadaşlar turkcellde uygun ücretlerle sınorsız olarak izleyebileceğim paket vs. varmı? Bu arada ios kullanıcıyım nette bikaç program gördüm proxy ayarlarıyla galan oynama fakat iphoneda onu uygulayamam.Bilgilendirme yaparsanız sevinirim.İyi forumlar.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 869
İkinci El Bölümü Mesajları: 113
Konularının görüntülenme sayısı: 37.887 (Bu ay: 148)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 66 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.