Teğmen
03 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 113 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Asus DSL-AC55U ve Asus DSL-AC56U bu iki modem arasındaki fark nedir acaba biri antenli biri antensiz çekim de bir fark oluşurmu

birde bu modemlerin haricinde aynı fiyatlarda tavsiye edeceğiniz başka modem varmı fiyatları ortalama 600-700 civarı

Şok marketin online uygulamasında stokta görünen ürünleri satın aldım Banka Kartımdan (kredi kartı değil) ücreti tek seferde çekti ben ürünleri beklerken yarım saat 45 dakika sonra bir mesaj geldi ürünleriniz stoklarımızda yoktur siparişiniz iptal edildi ücretiniz iade edilecektir diye aynı şekilde markettende arayıp aynı şeyleri söylediler Fakat iade gerçekleşmedi
Olmayan ürünü bana nasıl satıyorsun sizin stok takip diye bişeyiniz yok mu üstüne üstelik hadi yanlışlık oldu diyelim aradan bir gün geçti aynı ürünler hala daha stokta duruyor ve satın alınabiliyor ama ürün yok.
Ödediğim parada yok ortada geri iade yapmadılar
Anladığım kadarı ile bunlar milletin parasını toplayıp kullanıyorlar yani bedava kredi kullanmış oluyorlar
Tüm bunlara ek olarak müşteri hizmetlerini arıyorum beni bekletiyor 10. Kişisiniz 9. Kişisiniz. Deyip sayıyor bana sıra gelince mesaj bırakın diyor Yahu niye bekletiyorsun mesaj bırakacaksam
Çok saçma sapan sistemleri var kesinlikle şoktan online alışveriş yapmanızı tavsiye etmem Paranla rezil olmak deyiminin tam karşılığını veriyor şok marketleri
arkadaşlar aşağıdaki iki modemden hangisini almalıyım acaba sizce

ASUS DSL-N14U 300MBPS KABLOSUZ

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-dsl-n14u-300mbps-kablosuz-n-adsl2-4-port-modem.html

ZYXEL VMG1312-B10A 300MBPS KABLOSUZ

http://www.vatanbilgisayar.com/zyxel-vmg1312-300mbps-vdsl2-destekli-kablosuz-n-4-port-adsl2-modem.html
20 € ukas 52 tl

ödeme misli yada finansbank

msn sallanat@hotmail.com
ikinci el bölümünde mesaj yazdığım halde mesaj sayım artmıyor yardımcı olursanız sevinirim
başlıkdada yazdığım gibi 50 € ukas 130 tl misli ve finansbank ödeme kabul ederim

msn sallanat@hotmail.com
avatar yükliyemiyorum bilgisayardan avatar seç yada hazır avatar seç deyip tamam dediğimde ana sayfaya yönleniyor hiç bişey olmuyor kısaca avatar yükliyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi okla gösterdiğim imza yerinin karşısındaki imzamı yazmam gereken kutu yok.
Yetkili bir arkadaşa sordum teknik bir hata olduğunu ve bu bölüme konu açmam durumunda ilgilenileceğini söyledi.
Dolayısıyla bende sorunu bildiriyorum ilgilenirseniz sevinirim.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 524
İkinci El Bölümü Mesajları: 70
Konularının görüntülenme sayısı: 20.336 (Bu ay: 201)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 197 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.